id: zf36uu

Na zagraniczną analizę nagrania wideorozmowy z Magdą Żuk

Na zagraniczną analizę nagrania wideorozmowy z Magdą Żuk

Nasi użytkownicy założyli 1 176 049 zrzutek i zebrali 1 227 835 053 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Po zebraniu środków, podczas pierwszej zrzutki i wznowieniu kontaktu z profesjonalną firmą w USA, uznałem że warto skorzystać z ich oferty i zamówić rozszerzoną/kompleksową analizę wideorozmowy, która obejmie poprawienie jakości dźwięku z naciskiem na tło, poprawienie jakości wideo, badanie autentyczności nagrania na podstawie audio i wideo oraz szczegółowe raporty z powyższych zadań. Firma jest również otwarta na wskazanie ich expertom tych urywków nagrania, które uznam za istotne. Oczywiście firma daje mi autoryzację do swobodnego dysponowania zakupioną usługą, to znaczy że będę mógł ich wyniki opublikować i przekazać rodzinie Magdy, jeżeli taka będzie ich wola. Pragnę, tak jak wielu, aby wyniki te przyczyniły sie do zwrotu w śledztwie.


Z jakością i autorytetem firmy, naturalnie wiąże się cena. A ona niestety, w związku z modyfikacją zamówienia o badanie autentyczności nagrania w oparciu o wideo oraz poprawę jakości obrazu, sporo wzrosła. Mam również w planach złożenie zamówienia tylko poprawy jakości dźwięku z naciskiem na tło w jednej z firm brytyjskich. Właściwie czekam już na podanie mi numeru konta do przelewu. Dobrze jest mieć dwa materiały audio, w celach porównawczych lub po to aby się ewentualnie uzupełniały.


Te ambitne i zwiększające szanse na poznanie prawdy plany, zmusiły mnie do założenia zrzutki w celu dozbierania 8300zł.


Przedstawiam wycenę, którą przygotowałem na podstawie emaila od firmy:1. Ulepszenie dźwięku (ze szczególnym uwzględnieniem tła) - 375 USD, laboratorium audio


2. Ulepszenie wideo - 375 USD, laboratorium wideo


3. Uwierzytelnienie, w oparciu o materiał audio i wideo - 2250,00 USD,


 w tym raport rzeczowy (laboratorium audio i wideo, trzy osoby do zbadania - właściciel firmy i dwóch asystujących techników sądowych).


4. Raport rzeczowy i raport pełen, dla wszystkich powyższych - 1500,00 USD. Jest to pełny raport z testów uwierzytelniających, wyników i opinii sądowych, a także metodologii i opinii z zakresu ulepszania audio i wideo oraz opinii i wniosków.


Raport tylko rzeczowy jest zawarty w cenie 2 250,00 $ w punkcie 3 powyżej.Według moich obliczeń wychodzi 375 + 375 + 2250 + 1500 = 4500 USD = 18800 zł


Środki pozyskane w pierwszej zrzutce to 13280 zł a więc na to ambitne zamówienie brakuje nam 5520zł. Biorąc pod uwagę to że chcemy złożyć zamówieniena poprawę słyszalności tła w firmie brytyjskiej, co wycenione jest na £504 (2600zł), brakuje nam łącznie 8120 zł.

Zrzutkę ustawiłem na 8300zł w celu choć częściowego pokrycia dodatkowych wydatków na transfer pieniędzy na konto zagraniczne oraz opłatę podatku w Urzędzie Skarbowym.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

JR
Janusz Ratz
 
Użytkownik niezarejestrowany
543,28 zł
AH
Agnieszka
500 zł
KM
Kevin Moore
400 zł
AH
220 zł
AW
Ewa Gaweł
218,12 zł
AW
200 zł
JG
Jadzia Gunther
200 zł
GK
Gienia Kinasiewicz
190 zł
JP
Justyna Pisz
170 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!