Bronimy tytułów na Mistrzostwach Świata ID: zf3e9x

Bronimy tytułów na Mistrzostwach Świata ID: zf3e9x

3 222 zł z 10 000 zł

32%

3 222 zł

3 222 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

30.04.2019r

43

43

wspierających
32%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 4

 • Świetna informacja - mamy dodatkowe sponsora dla Reprezentacji Polski !!! Porozumieliśmy się z firmą Inter-s z Żyrardowa, która we współpracy z nami będzie promować markę produktów motiVe.
  Czytaj więcej
 • Znamy już skład naszej tegorocznej Reprezentacji Polski U18, która będzie walczyć w Mistrzostwach Świata. Gratulujemy powołań i życzymy powodzenia.
  Czytaj więcej
 • W najbliższy weekend nasza Reprezentacja Polski U18 podejmuje Reprezentację Turyngii. Jak bardzo to jest silny zespół niech świadczy fakt, że w samej Turyngii (niemiecki land) istnieje ponad 300 klubów kręglarskich. Już w sobotę 6 kwietnia w Tarnowie Podgórnym odbędą się dwa mecze: dziewcząt i chłopców.
  Czytaj więcej
 • Nasza młodzież kręglarska, która walczy o prawo startu na Mistrzostwach Świata rozegrała Mistrzostwa Polski w kategorii U18. Niewątpliwą gwiazdą turnieju została Nicoletta Dudziak, która zdobyła złoto w czterech konkurencjach. Nie ma co ukrywać, że Nicoletta jest jedną z naszych największych nadziei na Mistrzostwa Świata a przypomnijmy, że jedzie ona do Rokycan bronić tytułu.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zrzutka dotyczy dofinansowania wyjazdu Reprezentacji Polski U-18 w kręglarstwie klasycznym na Mistrzostwa Świata, które w maju odbywają się w Czechach. Jedziemy tam z dużymi nadziejami medalowymi i chcemy zapewnić dogodne warunki do osiągnięcia celu.

Duże nadzieje medalowe.

W maju Reprezentacja Polski U-18 weźmie udział w Mistrzostwach Świata w kręglarstwie klasycznym w Czechach. Polacy w poprzednich mistrzostwach zdobyli 4 medale, w tym jeden ZŁOTY. Mistrzyni Świata - Nicoletta Dudziak nadal jest w tej kategorii wiekowej więc do Rokycan udaje się w roli obrończyni tytułu. W naszej reprezentacji mamy więcej zdolnych zawodniczek i zawodników, którzy mogą powalczyć o medale.

Wpłacający43

 
Dane ukryte
1 000 zł
DG
Dorota Gasinska
500 zł
PD
Piotr Dmowski
300 zł
JK
Jarek Krzemieński
150 zł
M
Miłosz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AS
Arkadiusz Szafran
100 zł
KN
Karol Nowak
100 zł
PP
Patryk Paryło
50 zł
MK
Magda Kaczmarek
50 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

499 377 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?