id: zf568d

Wyremontujmy mieszkanie samotnej mamie i jej dzieciom!

Wyremontujmy mieszkanie samotnej mamie i jej dzieciom!

Nasi użytkownicy założyli 937 880 zrzutek i zebrali 929 744 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki
v8dfb9af10b975d5.jpego3ed40d5b3088196.jpegk75f7e659c7d1ed3.jpeg

Wyremontujmy mieszkanie samotnej mamie i jej dzieciom!Każda mama potrzebuje wiedzieć, że jej dzieci dorastają

w bezpiecznym miejscu, które mogą nazwać domem


Dagmara jest młodą, samotną mamą 2 dzieci: 7 letniej Roksany i 2 letniego Kacpra. Do rodziny również należą 3 koty: Harry, Greta i Helga.

Po odejściu od męża Dagmara znalazła się w trudnej sytuacji. Nie miała się gdzie podziać. Dzięki swojej zaradności pozyskała małe mieszkanie. Niestety, mieszkanie jest w bardzo złym stanie i wymaga gruntowego remontu. 


Koszt remontu to ponad 50 tysięcy złotych. Dagmara potrzebuje naszego wspólnego wsparcia, by zmienić tę przestrzeń w bezpieczne schronienie dla swoich dzieci.


Sama nie jest w stanie udźwignąć tak dużych kosztów: MUSIMY JEJ POMÓC!


Dagmara imponuje nam swoim zaangażowaniem i determinacją. Pomimo trudnych przejść nie załamała się. Dla swoich dzieci jest w stanie zrobić wszystko. Gdy córeczka jest w przedszkolu, a synek w żłobku, ona w tym czasie ciężko pracuje. Sama pozyskała mieszkanie, cały czas zbiera potrzebne materiały z innych remontów. Pracownica Opieki Społecznej, będąca pod wrażeniem jej miłości do dzieci i zaradności, zgłosiła ją do naszej fundacji. Dagmara wykorzystuje każdą szansę, żeby zapewnić swoim dzieciom spokojny, bezpieczny dom, którego tak bardzo potrzebują.

Wspólnymi siłami – dzięki darczyńcom i wolontariuszom – sprawimy, że Dagmara, Roksana i Kacper przestaną się tułać i będą mieli swój własny kąt.

Dom, w którym ta dzielna mama znajdzie spokój, a jej dzieci będą się bawić, uczyć i rozwijać. Bo każdy zasługuje na godne miejsce do życia!


Za zebrane pieniądze:

·       Pokryjemy koszty prac fachowców, które z powodu wymaganych uprawnień nie mogą być wykonane przez naszych wolontariuszy

·       Zakupimy materiały budowlane, których nie uda nam się pozyskać od naszych Darczyńców

·       Zakupimy sprzęt AGD, meble i inne produkty do wyposażenia domu, których nie uda nam się pozyskać od naszych Darczyńców
je46a8f6e0be2934.jpegi59d3ddc3ce99733.jpeg

Organizator niniejszej akcji to Fundacja Habitat for Humanity Poland – organizacja pożytku publicznego, która od prawie 30 lat wspiera osoby z problemami mieszkaniowymi. Naszą wizją jest świat, w którym każdy ma godne miejsce do życia. Odpowiadamy na problem wykluczenia mieszkaniowego, pomogliśmy już 4500 osobom w naszym kraju. Więcej: www.habitat.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 339

 
Dane ukryte
350 zł
 
Dane ukryte
300 zł
EC
Ewelina
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MZ
Marlena
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MU
Monika Uran
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków