Opis zrzutki

w8f77a6992f9b67d.jpeg

WAŻNA INFORMACJA

Po długich rozmowach zdecydowaliśmy, że spróbujemy zrobić i w tym roku akcje MOTOMIKOŁAJE. To dzięki Wam wszystkim, za waszymi namowami, postanowiliśmy że nawet w tak trudnych warunkach MUSIMY zorganizować akcję dla dzieciaków. Wiemy, że czasy nienajlepsze i niepewne. Nie wiemy co będzie za tydzień, dwa... Jakie obostrzenia zostaną na nas nałożone, ale nie wyobrażamy sobie grudnia bez Mikołajów na motocyklach na sądeckich drogach - Wy chyba też nie.


Dlatego w znacznie okrojonej wersji - pandemicznej, spróbujemy coś zdziałać i trafić do najbardziej potrzebujących dzieciaków. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie!


W tym roku mamy bardzo ograniczone możliwości. Nie możemy kwestować na ulicach miasta, zorganizować imprezy z artystami, licytacjami itp. nie spotkacie nas również na zbiórkach w galeriach handlowych.


Tylko poprzez tą zrzutkę możemy do Was - ludzi dobrej woli - dotrzeć oraz zebrać fundusze na Naszą Wspólną Wielką Akcję Świąteczną. Mamy nadzieję, że to wystarczy.


Prosimy aby każdy kto ma chęć oraz możliwości, wpłacił choć złotóweczkę i dołożył cegiełkę do tej akcji. Pomimo pandemii spróbujmy razem dotrzeć do jak największej liczby dzieciaków!


u9db0fdeb6508bec.jpeg

Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie.


Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych i najbardziej potrzebujących świątecznymi podarunkami. Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. W ciągu ostatnich 6 lat rozdaliśmy ponad 13 tysięcy paczek dzieciakom i osobom starszym. W akcji brało udział ponad 60 motocyklistów, którzy byli w drodze ponad 53 dni, praktycznie od rana do wieczora. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych. Za Wasze serce, Wasz czas, Wasze poświęcenie, Waszą wrażliwość. Dzięki Wam na kilkuset twarzach i twarzyczkach, w ten przedświąteczny czas, zawita uśmiech oraz łzy wzruszenia.


l0a70e2b72109af8.png


Mając powyższe na względzie prosimy o wsparcie organizowanej akcji MOTOMIKOŁAJE 2020.

Obiecujemy, że żaden dar serca nie zostanie zmarnowany, a nazwiska oraz nazwy firm wspierających umieścimy na naszych stronach internetowych.


ufced8b4dd506d0b.jpeg

UWAGA: CAŁA ZEBRANA SUMA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA PACZKI DLA DZIECIAKÓW. CAŁĄ AKCJĘ I JEJ ORGANIZACJĘ ZAWSZE POKRYWAMY Z WŁASNYCH ŚRODKÓW.


Kilka słów o nas

Jesteśmy zapaleńcami, którzy kochają motocykle, wolność i wiatr we włosach – o ile je jeszcze mamy;-). Powołaliśmy forum motocyklowe motosacz.pl, aby dzielić się pasją, wiedzą, doświadczeniem, wymieniać poglądy, poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach czy „polatać” w miłym towarzystwie. Dla nas nie ma znaczenia pojemność. Niektórzy z nas jeżdżą na skuterach, inni na ścigaczach, jeszcze inni nie wyobrażają sobie życia bez ryczących chopperów. Wiek też nie ma granic. Kochamy motocykle i nie wyobrażamy sobie życia bez nich.


Naszą pasję i nasze miłości, próbujemy połączyć z czymś pożytecznym. Oprócz wspólnych wypadów w trasę staramy się pomagać. Szczególnie tym najmłodszym, tym którzy potrzebują pomocy.


Strona www: MOTOSACZ.pl

Facebook: MOTOSACZ.pl

Facebook: MOTOSACZ Motomikołaje

Email: [email protected]


Skontaktuj się z nami!

SŁAWEK -tel. 792 063 963

TOMEK - tel. 512 391 962

KRZYSIEK - tel. 605 157 547


x418f38f11de8680.jpegre46682061f56d7f.jpegl07baa6b1b8c33a4.jpeg


e3c93ad8c4647793.jpeg
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 43

SK
Stanisław Kruczek
500 zł
L
LUMARO sp.zo.o.
500 zł
J
Jakub Ledniowski
200 zł
TD
Teresa Dominik
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
WK
Witold Król
200 zł
SN
Szymon Nitka
200 zł
R
RoBert
200 zł
J
Jola i Henryk
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 355 zrzutek

i zebrali

440 707 978 zł

A ty na co dziś zbierasz?