id: zg58gh

#małysprzętWIELKAPOMOC - ZAKUP MOBILNEGO USG DLA DZIECI

#małysprzętWIELKAPOMOC - ZAKUP MOBILNEGO USG DLA DZIECI

21 212 zł z 65 000 zł
32%
12 dni do końca
342 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cieszymy się, że tu zajrzałeś, bo mamy dla Ciebie WAŻNĄ WIADOMOŚĆ !


Teraz TY możesz zapewnić spokój i komfort psychiczny małych podopiecznych domowego hospicjum w Siedlcach WSPIERAJĄC zakup mobilnego USG! Dzięki Tobie dzieci mogą uniknąć pobytu w szpitalu, gdzie narażone są na różnego typu infekcje. Zaoszczędzisz im stresu, bólu i kolejnych łez. Czy nie chciałbyś złagodzić ich cierpienia? Podaruj im tak cenny prezent, jakim jest spokój i bezpieczeństwo.


b2219fc15820b91f.jpeg


Domowe hospicjum ma pod opieką 12 nieuleczalnie chorych dzieci, których niestety ciągle przybywa. Istotną kwestię stanowi diagnostyka specjalistyczna, która możliwa jest obecnie wyłącznie w warunkach szpitalnych. Każdy wyjazd powoduje stres oraz problemy związane z transportem i pobytem dziecka w szpitalu, gdzie narażone jest na różnego typu infekcje. Ponadto sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest niesprzyjająca oraz stanowi duże zagrożenie dla chorych dzieci, które mają osłabiony układ odpornościowy. Ratunkiem są nowe mobilne technologie z branży medycznej tj. innowacyjne mobilne USG posiadające głowice USG z aplikacją mobilną, które można podłączyć bezpośrednio do telefonu lub tabletu. Sprzęt umożliwia przeprowadzenie szeregu specjalistycznych badań w warunkach domowych (tj. badania płuc, układu moczowego, jamy brzusznej, naczyń, tkanek miękkich, stawów, narządów położonych powierzchownie, badanie ECHO i FAST).


Zakup mobilnego USG to nadzieja i rozwiązanie bardzo istotnych problemów nieuleczalnie chorych dzieci, a także ich rodzin. To nieprawda, że nie ma już nic do zrobienia. Hospicjum to też życie. Niech liczy się każda chwila.


Jeśli chcesz nas wesprzeć w zbiórce, prosimy sfinalizuj wpłatę przez zrzutka.pl lub przekaż darowiznę bezpośrednio na rachunek bankowy Fundacji:


BNP Paribas Bank Polska S.A. 70 1600 1462 1893 0861 3000 0005

Fundacja LE NATIGA, ul. Samosiejki 3, 03-071 Warszawa 

z dopiskiem MOBILNEUSG


Serdecznie dziękujemy!!!


Kampanię #małysprzętWIELKAPOMOC prowadzi Fundacja Le Natiga przy współpracy partnerskiej z Fundacją Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci.


Zakupiony sprzęt medyczny zostanie przekazany Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe Dla Dzieci.


Szczegółowych informacji dot. zbiórki udziela Joanna Zawadzka tel.: 537-377-775.JUZ DZIŚ POMÓŻ UŁATWIĆ ŻYCIE DZIECIOM Z DOMOWEGO HOSPICJUM W SIEDLCACH.


DZIĘKUJEMY za każdą wpłatę i TWOJE dobre serce ! :)


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 342

JZ
Joanna Zawadzka
30 zł
RW
Radosław Wysocki
50 zł
JK
Justyna Kosieradzka
ukryta
AC
Aneta Czarnocka
30 zł
K
KAsia
30 zł
DW
Dorota Wrzosek
40 zł
AL
AGATA lustro
60 zł
 
Dane ukryte
10 zł
A
Adam D
60 zł
MZ
130 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

705 119 zrzutek

i zebrali

474 935 641 zł

A ty na co dziś zbierasz?