id: zg58gh

#małysprzętWIELKAPOMOC - ZAKUP MOBILNEGO USG DLA DZIECI

#małysprzętWIELKAPOMOC - ZAKUP MOBILNEGO USG DLA DZIECI

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
22 412 zł 
z 65 000
34%
zakończona
30.09.2021r
360
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 937 263 zrzutki i zebrali 928 357 106 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cieszymy się, że tu zajrzałeś, bo mamy dla Ciebie WAŻNĄ WIADOMOŚĆ !


Teraz TY możesz zapewnić spokój i komfort psychiczny małych podopiecznych domowego hospicjum w Siedlcach WSPIERAJĄC zakup mobilnego USG! Dzięki Tobie dzieci mogą uniknąć pobytu w szpitalu, gdzie narażone są na różnego typu infekcje. Zaoszczędzisz im stresu, bólu i kolejnych łez. Czy nie chciałbyś złagodzić ich cierpienia? Podaruj im tak cenny prezent, jakim jest spokój i bezpieczeństwo.


b2219fc15820b91f.jpeg


Domowe hospicjum ma pod opieką 12 nieuleczalnie chorych dzieci, których niestety ciągle przybywa. Istotną kwestię stanowi diagnostyka specjalistyczna, która możliwa jest obecnie wyłącznie w warunkach szpitalnych. Każdy wyjazd powoduje stres oraz problemy związane z transportem i pobytem dziecka w szpitalu, gdzie narażone jest na różnego typu infekcje. Ponadto sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest niesprzyjająca oraz stanowi duże zagrożenie dla chorych dzieci, które mają osłabiony układ odpornościowy. Ratunkiem są nowe mobilne technologie z branży medycznej tj. innowacyjne mobilne USG posiadające głowice USG z aplikacją mobilną, które można podłączyć bezpośrednio do telefonu lub tabletu. Sprzęt umożliwia przeprowadzenie szeregu specjalistycznych badań w warunkach domowych (tj. badania płuc, układu moczowego, jamy brzusznej, naczyń, tkanek miękkich, stawów, narządów położonych powierzchownie, badanie ECHO i FAST).


Zakup mobilnego USG to nadzieja i rozwiązanie bardzo istotnych problemów nieuleczalnie chorych dzieci, a także ich rodzin. To nieprawda, że nie ma już nic do zrobienia. Hospicjum to też życie. Niech liczy się każda chwila.


Jeśli chcesz nas wesprzeć w zbiórce, prosimy sfinalizuj wpłatę przez zrzutka.pl lub przekaż darowiznę bezpośrednio na rachunek bankowy Fundacji:


BNP Paribas Bank Polska S.A. 70 1600 1462 1893 0861 3000 0005

Fundacja LE NATIGA, ul. Samosiejki 3, 03-071 Warszawa 

z dopiskiem MOBILNEUSG


Serdecznie dziękujemy!!!


Kampanię #małysprzętWIELKAPOMOC prowadzi Fundacja Le Natiga przy współpracy partnerskiej z Fundacją Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci.


Zakupiony sprzęt medyczny zostanie przekazany Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe Dla Dzieci.


Szczegółowych informacji dot. zbiórki udziela Joanna Zawadzka tel.: 537-377-775.JUZ DZIŚ POMÓŻ UŁATWIĆ ŻYCIE DZIECIOM Z DOMOWEGO HOSPICJUM W SIEDLCACH.


DZIĘKUJEMY za każdą wpłatę i TWOJE dobre serce ! :)


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 360

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KK
Kasia Ciasto Ani
40 zł
KA
Karol
50 zł
EK
Ewelina Kalicińska
30 zł
MC
MCK
50 zł
PM
Patrycja Motel
70 zł
EM
Ewelina mama Martynki
100 zł
AS
Anna Skorupka kompot i gruszki
20 zł
AS
Anna Skorupka słoiczki I
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków