id: zg58gh

#małysprzętWIELKAPOMOC - ZAKUP MOBILNEGO USG DLA DZIECI

#małysprzętWIELKAPOMOC - ZAKUP MOBILNEGO USG DLA DZIECI

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
22 362 zł 
z 65 000 zł
34%
zakończona 30.09.2021r
359 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cieszymy się, że tu zajrzałeś, bo mamy dla Ciebie WAŻNĄ WIADOMOŚĆ !


Teraz TY możesz zapewnić spokój i komfort psychiczny małych podopiecznych domowego hospicjum w Siedlcach WSPIERAJĄC zakup mobilnego USG! Dzięki Tobie dzieci mogą uniknąć pobytu w szpitalu, gdzie narażone są na różnego typu infekcje. Zaoszczędzisz im stresu, bólu i kolejnych łez. Czy nie chciałbyś złagodzić ich cierpienia? Podaruj im tak cenny prezent, jakim jest spokój i bezpieczeństwo.


b2219fc15820b91f.jpeg


Domowe hospicjum ma pod opieką 12 nieuleczalnie chorych dzieci, których niestety ciągle przybywa. Istotną kwestię stanowi diagnostyka specjalistyczna, która możliwa jest obecnie wyłącznie w warunkach szpitalnych. Każdy wyjazd powoduje stres oraz problemy związane z transportem i pobytem dziecka w szpitalu, gdzie narażone jest na różnego typu infekcje. Ponadto sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest niesprzyjająca oraz stanowi duże zagrożenie dla chorych dzieci, które mają osłabiony układ odpornościowy. Ratunkiem są nowe mobilne technologie z branży medycznej tj. innowacyjne mobilne USG posiadające głowice USG z aplikacją mobilną, które można podłączyć bezpośrednio do telefonu lub tabletu. Sprzęt umożliwia przeprowadzenie szeregu specjalistycznych badań w warunkach domowych (tj. badania płuc, układu moczowego, jamy brzusznej, naczyń, tkanek miękkich, stawów, narządów położonych powierzchownie, badanie ECHO i FAST).


Zakup mobilnego USG to nadzieja i rozwiązanie bardzo istotnych problemów nieuleczalnie chorych dzieci, a także ich rodzin. To nieprawda, że nie ma już nic do zrobienia. Hospicjum to też życie. Niech liczy się każda chwila.


Jeśli chcesz nas wesprzeć w zbiórce, prosimy sfinalizuj wpłatę przez zrzutka.pl lub przekaż darowiznę bezpośrednio na rachunek bankowy Fundacji:


BNP Paribas Bank Polska S.A. 70 1600 1462 1893 0861 3000 0005

Fundacja LE NATIGA, ul. Samosiejki 3, 03-071 Warszawa 

z dopiskiem MOBILNEUSG


Serdecznie dziękujemy!!!


Kampanię #małysprzętWIELKAPOMOC prowadzi Fundacja Le Natiga przy współpracy partnerskiej z Fundacją Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci.


Zakupiony sprzęt medyczny zostanie przekazany Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe Dla Dzieci.


Szczegółowych informacji dot. zbiórki udziela Joanna Zawadzka tel.: 537-377-775.JUZ DZIŚ POMÓŻ UŁATWIĆ ŻYCIE DZIECIOM Z DOMOWEGO HOSPICJUM W SIEDLCACH.


DZIĘKUJEMY za każdą wpłatę i TWOJE dobre serce ! :)


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 359

 
Dane ukryte
50 zł
KK
Kasia Ciasto Ani
40 zł
K
Karol
50 zł
EK
Ewelina Kalicińska
30 zł
MC
MCK
50 zł
PM
Patrycja Motel
70 zł
EM
Ewelina mama Martynki
100 zł
AS
Anna Skorupka kompot i gruszki
20 zł
AS
Anna Skorupka słoiczki I
40 zł
J
Joanna
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

799 110 zrzutek

i zebrali

618 507 198 zł

A ty na co dziś zbierasz?