id: zgjgwr

Unia robi nas w balona! Zrzutka na kampanię informacyjną przeciwko działaniom UE

Unia robi nas w balona! Zrzutka na kampanię informacyjną przeciwko działaniom UE

Nasi użytkownicy założyli 1 014 535 zrzutek i zebrali 1 060 968 502 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • 🚨Warto podkreślić, że to kierunek całkowicie sprzeczny względem haseł z kampanii wyborczych PiS. Obóz rządzący budował swoją narrację w kontrze do liberalnego Zachodu 🇪🇺

  F3WhQXk5bOoxMGm4.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przed dwudziestoma laty Młodzież Wszechpolska stała na czele walki o prawdę, ostrzegając naszych rodaków przed potencjalnymi skutkami wejścia do Unii Europejskiej. Już wtedy, wiedzieliśmy, z jakimi konsekwencjami będziemy musieli się zmierzyć.  Przeprowadziliśmy wtedy akcję „Unia zrobi Cię w balona”. Dziś, z perspektywy 20 lat, widzimy, że niestety nie myliliśmy się w swoich przypuszczeniach. Reaktywujemy zatem długofalową kampanię informacjną: UNIA ROBI NAS W BALONA!

VoC10tz9NhYggu4k.jpg

UE zagraża polskiej suwerenności

Według specjalistów, po uwzględnieniu zysku wyprowadzonych na zachód bilans Polski w UE to MINUS 535 mld. Polska jest jednym z najbardziej prounijnych krajów w UE, czego powodem jest wieloletnia, często kłamliwa propaganda realizowana przez polski rząd oraz media głównego nurtu.


My chcemy tę propagandę odkłamać i pokazać REALNE negatywne skutki naszej przynależności do UE. Jako MW jesteśmy jedyną organizacją, która przeszło od 20 lat niestrudzenie działa na rzecz informowania społeczeństwa o negatywnych skutkach integracji.


Mechanizm "pieniądze za praworządność" stał się mechanizmem ideologicznej presji, stosowanym głównie wobec państw kontestujących lewicowe ideologie. Mechanizm został zastosowany jeszcze przed jego oceną przez TSUE-WBREW OBIETNICOM EUROKRATÓW. Organy unijne nałożyły na Polskę "kary" przekraczające DWA MILIARDY ZŁOTYCH z powodu rzekomego "braku praworządności". Pomimo ustępstw rządu PiS UE wysuwa kolejne żądania, ingerując w polski porządek ustrojowy.

P9bR9Bhb8sgZrb5g.jpgKomisja Europejska wciąż blokuje polski Krajowy Plan Odbudowy, A WSPÓLNIE ZACIĄGNIĘTY KREDYT JUŻ SPŁACAMY! Większość powyżej wypisanych działań jest możliwa dzięki TRAKTATOWI LIZBOŃSKIEMU, popartemu przez WSZYSTKIE OKRĄGŁOSTOŁOWE PARTIE POLITYCZNE.


Na co zbieramy?

Te i wiele innych czynników, spowodowały, że rozpoczęliśmy akcję informacyjną „Unia robi nas w balona” w całej Polsce! Będzie to akcja DŁUGOFALOWA, podczas której będziemy uświadamiać polskich obywateli, co rzeczywiście oferuje im Unia Europejska. 


W ramach szerzenia świadomości na temat tego, jakim "dobrodziejem" dla Polski UE jest naprawdę, struktury naszej organizacji w wielu miastach Polski organizowały i będą organizować: konferencje prasowe, happeningi, akcje ulotkowe, akcje rozdawania symbolicznych balonów.


Potrzebujemy środków na pokrycie kosztów:

 • ulotek
 • balonów
 • banerów, billboardów
 • promocji w internecie
 • przygotowania grafik i montażu filmów informacyjnych


cm31ZbVEuozpqX1I.png


Wesprzyj dowolną darowizną! Zobacz, jaki masz wpływ na rozwój naszej kampanii! Oto uśrednione ceny.

30 zł - koszt wydruku 10 plakatów A4

50 zł - koszt 500 wlepek

100 zł - koszt 500 ulotek

250 zł - koszt druku 100 plakatów A3

500 zł - koszt produkcji 1 baneru o wymiarach 5x2 m


Zapraszamy do wsparcia naszej kampanii, by z rzetelną wiedzą docierać do Polaków, budzić ich świadomość i motywować do wyrażania swojego sprzeciwu. My mamy nadzieję, że jeszcze nie jest za późno!


Masz drukarnię, produkujesz banery, posiadasz powierzchnie reklamowe? Skontaktuj się z nami i i wesprzyj nasze działania!TbdkCNSXic0W12M8.jpg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

KL
Kacper Lamentowicz
10 zł
PM
PMK
30 zł
MJ
Marcin
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!