Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Witamy w ekipie!

  To nie jest mało. Ta kwota pozwoli zakupić bilet komunikacji miejskiej i pokonać etap w produkcji filmu. Ta wpłata to przede wszystkim bezcenny gest.

  rozwiń
 • Twoje zdrowie!

  Ta kwota pozwoli zatrzymać się w trasie i wypić herbatę, czy kawę i ruszyć dalej!

  rozwiń
 • Na obiad!

  Ta wpłata to gwarancja jednego gorącego posiłku dla jednego członka ekipy w czasie zdjęć. Ta forma wsparcia jest jakże istotna i ważna.

  rozwiń
 • Jedziemy dzięki Tobie!

  To niemal 10 l. benzyny, czyli gwarancja 100 km drogi w czasie zdjęć. Siła napędowa filmu. Dziękujemy.

  rozwiń
 • Poważne zaangażowanie! W prezencie Magnes pamiątkowy.

  Za tę kwotę, będziemy mogli już wynająć jeden z elementów techniki planu zdjęciowego, a dla wpłacającego prześlemy MAGNES na lodówkę z logiem filmu i napisem „dziękuję za wsparcie przy filmie”.

  rozwiń
 • Poważna inwestycja! W prezencie Magnes i Zipper pamiątkowy.

  Ta kwota to już poważna inwestycja w film. W ramach wdzięczności prześlemy MAGNES i ZIPPER do telefonu z logiem filmu, aby to przypominało jak bardzo jesteśmy wdzięczni za wsparcie filmu.

  rozwiń
 • To duża kwota. W prezencie Brelok 2D

  To wyższy stopień inwestycji w film. Tu prześlemy BRELOK 2D z logiem filmu i napisem „dziękuję”. Gdy będziecie Państwo otwierać swoje drzwi, przypomnicie sobie swój wkład w powstanie tego filmu.

  rozwiń
 • To duże zaangażowanie! W prezencie Brelok 3D oraz Zipper

  Ta kwota znacząco wypełni przestrzeń produkcji. W podziękowaniu wyślemy Brelok 3D w kształcie kamery z logiem filmu i napisem „dziękuję” oraz dodamy ZIPPER.

  rozwiń
 • Zaangażowanie przekracza wyobrażenie. W prezencie Zipper, Brelok 2D oraz Smycz

  To przedział wsparcia, które wymaga specjalnej uwagi. Dlatego wyślemy ZIPPER, BRELOK 2D oraz SMYCZ z logiem filmu i napisem „dziękuję z wsparcie przy filmie”.

  rozwiń
 • Ta kwota zobowiązuje. W prezencie Zipper, Brylok 2d, Smycz i Pendrive i inne…

  Ta kwota zobowiązuje. Za to będziemy mogli wynająć profesjonalną kamerę z osprzętem na jeden dzień zdjęciowy. Dlatego do ZIPPERA, BRELOKA 2D, SMYCZY dodamy PENDRIVA z logiem filmu i napisem „dziękuję” oraz umieścimy nazwisko w końcowych planszach filmu.

  rozwiń
 • Pełne zaangażowanie. Wszystkie nasze gadżety!

  To już sekcja dla poważnego koproducenta filmu, którego nazwisko zostanie umieszczone na początkowej planszy filmu. Prześlemy ZIPPER, BRELOK 2D, SMYCZ, PENDRAVIE oraz PODKŁADKĘ pod kubek z logiem filmu i napisem „dziękuję za wsparcie przy filmie”.

  rozwiń
 • Witamy Koproducenta!

  Taka wpłata świadczy o pełnym zaangażowaniu w film i wymaga specjalnego podziękowania zaraz na początku emisji. Dodatkowo prześlemy MAGNES, ZIPPER, BRELOK 2D, SMYCZ, PENDRIVE i dyplom ze specjalnymi podziękowaniami od całej ekipy filmu.

  rozwiń
 • Witamy Producenta!

  Witamy producenta. Po takim zaangażowaniu masz wpływ na produkcję filmu i to jak będzie wyglądał jeden dzień zdjęciowy. Spotkamy się i porozmawiamy.

  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.