id: zgsutp

Samotna Mama robi REMONT

Samotna Mama robi REMONT

2 375 zł 
z 4 000 zł
59%
zakończona 17.02.2019r
27 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witaj nazywam się Natalia Buczkowska i zbieram pieniądze dla mojej serdecznej znajomej Michaliny, która samotnie wychowuje synka z autyzmem. Michalina remontuje mieszkanie i potrzebuje wsparcia.

Michalinę znam od lat, moi rodzice co rok zapraszają ją z synkiem na wakacje do Gdańska.

Jest osobą nieprawdopodobnienie dzielną, wesołą, ale i upartą. Chętnie pomaga innym, jednak bardzo broni się jeśli sama miałaby poprosić o pomoc. Po licznych rozmowach uznałyśmy jednak, że potrzebuje WSPARCIA. I to jest właśnie ten moment kiedy zakładam tą zbiórkę.

Michalina zaoszczędziła trochę pieniędzy, co nie było łatwe. Jej środki są mocno ograniczone, większość pieniędzy idzie na ŻYCIE, tak po prostu. A remont 35 letniego mieszkania, mimo tego, że był konieczny, nieustannie był odwlekany. Nathaniel syn Michaliny ma autyzm i potrzebuje profesjonalnego wsparcia i tu głównie przez 8 lat szły zasoby i koncentracja jego Mamy.

Michalina Remontuje! HISTORIA:

Niektóre materiał budowlane czekały na rozpoczęcie remontu trzy lata w piwnicy. W grudniu pełna nadziei Michalina, z zaoszczędzonymi pieniędzmi znalazła wykonawcę, który obiecał, że za 4500zł zrobi remont. Ze względu na brak rezerwowych środków razem z synkiem mieszkali w jednym 7 metrowym pokoju w trakcie gdy remont przebiegał w reszcie mieszkania.

Wykonawca miał szczere intencje, niestety mimo włożonego wysiłku, prace szły potwornie wolno i malo profesjonalnie.. Osobiście namówiłam ją na pożegnanie się z wykonawcą (jestem architektem wnętrz, a ze zdjęć i z opowieści wynikało że będzie już tylko gorzej). W konsekwencji wszystkie pomieszczenia zostały rozgrzebane a Święta Bożego Narodzenia upłynęły w epicentrum remontu. Wiec jak się domyślacie, było to spore wyzwanie przy 10-letnim, autystycznym dziecku. Gdybym wiedziała o tym wcześniej może udało by się temu zapobiec, jednak o całej historii z wykonawcą dowiedziałam się po fakcie.

Na chwile obecną w pracach remontowych wspiera ją jej tato i jego znajomy.

Jednak zaczyna brakować pieniędzy...

W imieniu swoim Michaliny i Nathka proszę Cię o darowiznę, która sprawnie pomoże jej zakończyć remont. Trzeba jeszcze kupić materiały do pokoju Nathaniela i dobrze by było zrobić maly remont w łazience (wymienić popękaną toalete i umywalke, wymalować płytki) Nowa lodóka byłaby luksusem;). Jeżeli zostałoby trochę nadwyżki piniędzy to przeznaczymy je na rehabilitację zszarganego kręgosłupa lędzwiowego Michaliny...

Wiem, że każda złotówka będzie dla niej ulgą.

Dorzuć się! Dobra Karma wraca! A kiedy Cię zobaczę serdecznie Cię uściskam.

Natalia.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 27

preloader

Nasi użytkownicy założyli

879 195 zrzutek

i zebrali

808 867 991 zł

A ty na co dziś zbierasz?