Wesprzyj Przemka w spełnieniu marzenia - HANDPAN! 😊🛸💖
Wesprzyj Przemka w spełnieniu marzenia - HANDPAN! 😊🛸💖
Opis zrzutki
Cześć! 😊
Kocham muzykę od kiedy pamiętam. Była mnie ważna nawet wtedy, kiedy odsunęliśmy się od siebie na długo....
W celu wyrażania miłości do muzyki, a tak właściwie, to do przeżywania tej muzyki z ludźmi, czyli również z Tobą, osobo, która to czytasz 😘, chcę grać na możliwie najlepszym instrumencie. To dla mnie istotne, by móc się rozwijać. 🧑🎓🎶
Po wielu latach poznawania wspaniałych artystów, postanowiłem kiedyś w swoim życiu coś zmienić i zacząłem się dzielić się tym szczęściem tworzenia, które można mnożyć poprzez sztukę - organizuję spotkania w trzeźwości (zdrowiu) z muzyką, tańcem, rysunkiem i wieloma innymi aktywnościami w plenerze i przeróżnych salach, pomieszczeniach dużych i małych.
Zbieram na profesjonalnego handpana, bo obserwuję jak wiele daje możliwości ten instrument. Grywałem na nim do tańca , relaksacji, na dżemach z gitarzystami, instrumentalist(k)ami i wokalist(k)ami i solo na wystawach, perfomensach i innych imprezach. Pragnę mieć taki, na którym będę miał jak najmniej ograniczeń, czyli z możliwie największą ilością dźwięków i najlepszego producenta.
Od kwoty zebranej na zrzutkę zależny będzie zakup odpowiednio rozbudowanego handpana. Marzę o takim z 12 lub więcej dźwiękami. Cena takiego hadnpana to minimum około 6000-8000 zł, lub więcej. Cena może się też bardziej wahać, zależnie od tego u którego powstał wykonawcy.
Kocham ludzi, to cudowne uczucie dawać im to, co mogę najelpejszego i cieszyć się z nimi życiem, bawić się, spotykać, poznawać! 😊
Ogromnie dziękuję za każde wsparcie! 🎶🛸🙌
Wiem, że jest wiele osób, które mnie wspierają od dawna i to jest największe szczęście - wiedzieć, że są ludzie tacy ja Wy, jak MY! 💖
TwórzMy to dalej wspólnie! 😊😊😊💗
Jeszcze raz - DZIĘKUJĘ!
Przemek
Żyjmy miło