id: zh4g6d

Delfinoterapia dla Dominiki, której codzienność to nieustanna walka o lepszą sprawność

Delfinoterapia dla Dominiki, której codzienność to nieustanna walka o lepszą sprawność

Nasi użytkownicy założyli 1 167 686 zrzutek i zebrali 1 215 411 447 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

\nFundacja Dobra Wioska zbiera\nfundusze na wyjazd rehabilitacyjny z delfinoterapią dla\nniepełnosprawnej Dominiki. Spotkania z delfinami i zajęcia podczas\nturnusu dają jej szansę na lepszy rozwój, stymulują naukę.

Dominika skończyła 7 lat jest bardzo pogodną i\nuśmiechniętą dziewczynką, zainteresowaną tym co dzieje się w koło, szuka\nkontaktu z bliskimi i rówieśnikami. Mimo że nie mówi, to dzięki\nsystematycznej rehabilitacji logopedycznej i pedagogicznej mamy z nią\ndobry kontakt czego wcześniej nie było. Bardzo chętnie ćwiczy i małymi\nkrokami ale systematycznie robi postępy. Nauczyła się obracać na boki,\njest bardzo ruchliwą dziewczynką coraz lepiej kontroluje trzymanie\ngłowy.

Niestety nie może biegać i bawić się tak jak jej rówieśnicy - dla\nDominiki codzienność to nieustanna walka o lepszą sprawność każdego\ndnia. Oprócz systematycznej rehabilitacji domowej, ogromną szansą dla\ncórki byłby specjalistyczny turnus rehabilitacyjny - DELFINOTERAPIA.\nJest to niezwykła terapia, która aktywizuje pracę mózgu dziecka dzięki\nczemu następuje synchronizacja pracy półkul mózgowych która jest\nniezbędna do prawidłowego przebiegu procesów rozwojowych, myślowych i\npoznawczych u dziecka. Delfiny dzięki emitowanym ultradźwiękom stymulują\nchore komórki do powrotu do prawidłowego funkcjonowania. Dominika miała\njuż szansę popływać z delfinami i było to niezwykle przeżycie dla niej.\nUśmiechnięta i bardzo wyciszona poddawała się terapii. Wierzymy że\nDELFINOTERAPIA to ogromna szansa i nadzieja dla Dominiki na poprawę jej\nfunkcjonowania w przyszłości bardzo chcielibyśmy kontynuować tą\nniezwykłą terapię.\nNiestety całościowy koszt turnusu przekracza możliwości finansowe\nnaszej rodziny, jest dla nas nieosiągalny. Ja nie pracuję zawodowo,\nzajmuję się dziećmi, Dominika wymaga stałej opieki i pomocy we\nwszystkich czynnościach codziennych, mam również syna w wieku\nszkolnym-11lat. Mąż pracuje, jednak jego zarobki nie są wystarczające na\npokrycie wszystkich potrzeb rodziny, kiedy oprócz opłat i wydatków\ncodziennych leczenie i rehabilitacja córki jest tak droga. Będziemy\nogromnie wdzięczni jeśli nasza prośba spotka się z pozytywną odpowiedzią\nz Państwa strony. I choć jeszcze długa droga przed nami, to nie tracimy\nnadziei i wierzymy że dzięki ciężkiej pracy i systematyczności\nrehabilitacji nasza córka będzie sprawniejsza w przyszłości.\nMama Dominiki - Katarzyna Dziuba\n

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!