Delfinoterapia dla Dominiki, której codzienność to nieustanna walka o lepszą sprawność Zakończona 30.09.2016r ID: zh4g6d

Delfinoterapia dla Dominiki, której codzienność to nieustanna walka o lepszą sprawność

Zebrano 0 zł
z kwoty 6 300 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

\nFundacja Dobra Wioska zbiera\nfundusze na wyjazd rehabilitacyjny z delfinoterapią dla\nniepełnosprawnej Dominiki. Spotkania z delfinami i zajęcia podczas\nturnusu dają jej szansę na lepszy rozwój, stymulują naukę.

Dominika skończyła 7 lat jest bardzo pogodną i\nuśmiechniętą dziewczynką, zainteresowaną tym co dzieje się w koło, szuka\nkontaktu z bliskimi i rówieśnikami. Mimo że nie mówi, to dzięki\nsystematycznej rehabilitacji logopedycznej i pedagogicznej mamy z nią\ndobry kontakt czego wcześniej nie było. Bardzo chętnie ćwiczy i małymi\nkrokami ale systematycznie robi postępy. Nauczyła się obracać na boki,\njest bardzo ruchliwą dziewczynką coraz lepiej kontroluje trzymanie\ngłowy.

Niestety nie może biegać i bawić się tak jak jej rówieśnicy - dla\nDominiki codzienność to nieustanna walka o lepszą sprawność każdego\ndnia. Oprócz systematycznej rehabilitacji domowej, ogromną szansą dla\ncórki byłby specjalistyczny turnus rehabilitacyjny - DELFINOTERAPIA.\nJest to niezwykła terapia, która aktywizuje pracę mózgu dziecka dzięki\nczemu następuje synchronizacja pracy półkul mózgowych która jest\nniezbędna do prawidłowego przebiegu procesów rozwojowych, myślowych i\npoznawczych u dziecka. Delfiny dzięki emitowanym ultradźwiękom stymulują\nchore komórki do powrotu do prawidłowego funkcjonowania. Dominika miała\njuż szansę popływać z delfinami i było to niezwykle przeżycie dla niej.\nUśmiechnięta i bardzo wyciszona poddawała się terapii. Wierzymy że\nDELFINOTERAPIA to ogromna szansa i nadzieja dla Dominiki na poprawę jej\nfunkcjonowania w przyszłości bardzo chcielibyśmy kontynuować tą\nniezwykłą terapię.\nNiestety całościowy koszt turnusu przekracza możliwości finansowe\nnaszej rodziny, jest dla nas nieosiągalny. Ja nie pracuję zawodowo,\nzajmuję się dziećmi, Dominika wymaga stałej opieki i pomocy we\nwszystkich czynnościach codziennych, mam również syna w wieku\nszkolnym-11lat. Mąż pracuje, jednak jego zarobki nie są wystarczające na\npokrycie wszystkich potrzeb rodziny, kiedy oprócz opłat i wydatków\ncodziennych leczenie i rehabilitacja córki jest tak droga. Będziemy\nogromnie wdzięczni jeśli nasza prośba spotka się z pozytywną odpowiedzią\nz Państwa strony. I choć jeszcze długa droga przed nami, to nie tracimy\nnadziei i wierzymy że dzięki ciężkiej pracy i systematyczności\nrehabilitacji nasza córka będzie sprawniejsza w przyszłości.\nMama Dominiki - Katarzyna Dziuba\n

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze się nie zrzucił, bądź pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

383 214 zrzutek

Pomóż zebrać 6 300 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.