id: zh84yg

POMOC DLA ANDRZEJA KOWALSKIEGO

POMOC DLA ANDRZEJA KOWALSKIEGO

Nasi użytkownicy założyli 1 176 108 zrzutek i zebrali 1 227 919 316 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni, zwracam się do wszystkich a zwłaszcza tych z Was, którzy są sympatykami klasycznej motoryzacji. W ostatnich dniach wielu mieszkańców Europy dotknęła seria katastrof pogodowych. Oberwania chmury i powodzie pozbawiły wiele rodzin ich bliskich, domów i dobytku, nierzadko dorobku całego życia. Niestety, coś podobnego miało także miejsce w Polsce! W nocy z soboty na niedzielę 17/18 lipca gwałtowna ulewa wywołała tak zwaną „powódź błyskawiczną” w kilku miejscowościach w Małopolsce, w tym w Głogoczowie. Wśród zalanych znalazła się także posesja należąca do Kolegi Andrzeja Kowalskiego, znakomitego mechanika, rajdowca i pasjonata zabytkowych samochodów. Totalnemu zniszczeniu uległy Jego dom, warsztat oraz kilka cennych zabytkowych aut. Rozmawiałem z Andrzejem na temat perspektyw uzyskania przez Niego jakiegoś znaczącego odszkodowania umożliwiającego Mu powrót do normalności, ale naprawdę kiepsko to wygląda! W tej sytuacji proszę Was o pomoc dla Andrzeja. Liczy się każda, nawet najskromniejsza kwota, ponieważ w powodzi utracił praktycznie WSZYSTKO.

Zdjęcia z Głogoczowa można znaleźć na stronie:

https://www.rmf24.pl/zdjecie,iId,3110374,iAId,420249

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 36

RG
Ryszard Gargul
500 zł
MA
Mark and Sue Godfrey
500 zł
RP
Robert Pietrzyk
300 zł
JT
Justyna Tomczyk
300 zł
PK
Paweł Kułaga
300 zł
MJ
Michał Jackiewicz
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RR
Radosław Rodak
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
  • Justyna Tomczyk

    Witam Was. Przykro patrzeć😞 Do końca zostało tylko 10 dni. Bardzo proszę w imieniu Andrzeja jak i swoim aby kto nie może wpłacić niech udostępni, będziemy bardzo wdzięczni. Pamiętajcie…. Dobro wraca😊. Miłego dnia.

  • Justyna Tomczyk

    Dzień dobry kochani😊. Jak widzimy zbiórka bardzo powoli posuwa się do przodu, za wolno😞. Dom w dalszym ciągu jest osuszany specjalnym sprzętem. Ze ścian dokąd sięgała woda zaczynają odpadać tynk z pieniędzy, które udało się zebrać Andrzejowi dobrej pory od najbliższych znajomych pomału zakupuje narzędzia i sprzęty warsztatowe żeby mógł zacząć pracować i zarabiać na bieżące opłaty po tych prawie trzech tygodniach ciężkiej pracy związanej ze sprzątaniem po powodzi. Pracy wciąż jest bardzo dużo, końca nie widać ale Andrzej się nie poddaje i gna do przodu. Po raz kolejny proszę każdego znajomego, który widzi tą zbiórkę by zrobił chociaż najmniejszą wpłatę bo jak mówi stare dobre przysłowie „ grosz do grosza i będzie…..” I uzbieramy na najpotrzebniejsze rzeczy dla tego wspaniałego człowieka. Pamietajmy do końca zbiórki zostało tylko 15 dni😞. Dziękuje i życzę wszystkim miłego dnia😊

  • Justyna Tomczyk

    Witam kochani. Zwracam się do Was z ogromną prośbą, by każdy kto może wpłacił tyle na ile go stać. Zbiórka idzie bardzo słabo. Andrzej jest restauratorem zabytkowych samochodów. Posiad kilka sztuk swoich które kawałek po kawałku przez całe swoje życie budował. Niestety wszystkie uległy zalaniu przez powódź. Odwiedziłam wczoraj Andrzeja. On sam jak i dom są w kiepskim stanie. Dom w której obecnie wegetuje trzeba szybko „ postawić na nogi”. Warsztat w którym pracował Andrzej również uległo całkowitemu zalaniu. Codziennie odkrywane są nowe starty. W chwili obecnej noe da się w nim pracować. Większość sprzętów warsztatowych nie nadaje się już do uratowania. Pomóżmy wspólnymi siłami Andrzejowi znów spełniać swoją pasję, by znów mogło go cieszyć to co robi. Znam Andrzeja, nigdy nikomu nie odmówił by pomocy w żaden sposób. Ma serce Anioła. Wierzę że razem nam się uda. Trzymam kciuki.