Aktualności 4

 • Do otwarcia #DomLekarstwo jeszcze tylko 12 dni, a przed nami dożo pracy! Radzimy sobie jak możemy! Wszystkim wspierającym zbiórkę w jakikolwiek sposób bardzo, bardzo dziękujemy :) Dzięki Wam nasi podopieczni będą mieli piękny, wyremontowany DOM!


  ta8335078f9203e6.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kolejne prace remontowe wykonane. Nasz DOM Lekarstwo powoli zaczyna pięknieć. Jednak wiele prac jeszcze przed nami...

  W załączeniu kilka zdjęć w tym przyszłej łazienki dla osób niepełnosprawnych oraz pokoju do wypoczynku.

  Ponawiamy prośbę o wpłaty i promowanie zbiórki. Dom Lekarstwo to DOM w którym osobom starszym wraca życie!

  - Ci co byli zamknięci zaczynają opowiadać swoje historie!

  - Ci, którzy "machnęli na siebie ręką" zaczynają wyciągać z szaf najbardziej eleganckie ubrania!

  - a Ci, który czuli się bezwartościowi i już wykluczeni ze społeczeństwa podejmują się wyzwań i zaskakują sami siebie :)

  Zróbmy wszystko, aby dokończyć jego remont!

  d2a43e36b4f640b6.png

  Czytaj więcej
 • Witamy :) Baner który stał się właśnie dziś "obrazkiem wyróżniającym" w naszej zbiórce osobiście przygotowali nasi podopieczni Seniorzy. Bardzo liczą, że się Wam on spodoba i zachęci do wsparcia remontu Domu Symeona i Anny!

  t9836d3ce0c6844b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Dziś Telewizja Regionalna wyemitowała mały reportaż o prowadzonym remoncie i o tym jak bardzo jest on ważny dla naszych podopiecznych Seinorów. Dom - Lekarstwo na codzienną samotność - to marzenie może stać się rzeczywistością TYLKO DZIĘKI WAM!


  Zapraszamy do obejrzenia!

  https://ptvr.pl/adaptacja-budynku-domu-symeona-i-anny/


  A tu kolejny etap prac!


  i019dad14a7c5fa2.jpeglb6b0e636f8671e3.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Brak zdrowia, niepełnosprawność... Powody są różne, jednak ta sama potrzeba otoczenia troską, miłością i wsparciem w codziennym funkcjonowaniu. Właśnie takich osób chcemy być blisko!!! Właśnie dla NICH postanowiliśmy stworzyć prawdziwy DOM - Lekarstwo na Ich codzienną samotność! Bo każdy z nas, aby czuć się kochanym potrzebuje obecności i bliskości drugiego człowieka. Niestety wiele osób – zwłaszcza starszych i chorych, w codzienności życia doświadcza bólu, samotności i braku opieki.


Mamy nowe miejsce!!! Aktualnie jest ono remontowane – a właściwie trwa w nim totalna demolka. Trzeba wymienić kanalizację, przebudować ścianki, poszerzyć niektóre wejścia, dostosować do potrzeb niepełnosprawnych… Nie mówiąc już o malowaniu, wyposażaniu itp. Jednak wszystko po to, aby naszym Seniorom dobrze się w nim mieszkało.


Pomóż nam zatroszczyć się o nich! Większą część środków udało się zdobyć w ramach jednego z projektów. Jednak jak to w projektach – na wszystko nie starcza, ponieważ dotacja na cele inwestycyjne zawsze jest ograniczona. W naszym projekcie zostały one ograniczone do kwoty 139 000 zł.


Okazało się jednak, że remont musi być bardziej gruntowny niż przypuszczaliśmy.

Koszty nas przerosły ale rozpoczętych remontów nie da się wycofać. Dokończmy je razem dla naszych Seniorów!


Przyłącz się! Pomóż nam w koniecznym remoncie Domu, przystosowaniu go do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażeniu! Pani Ela, Teresa, pan Kazimierz …

Wszyscy na ten DOM bardzo czekają! 

Z Twoją pomocą ich marzenie będzie mogło się spełnić!Tradycyjny przelew:

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć", Krakowska 15, 39 – 200 Dębica


Tytuł wpłaty: Remont


Numer konta:

PEKAO S.A O/Dębica 88 1240 4807 1111 0000 5537 5847

Dane do przelewu z zagranicy:

IBAN: PL88 1240 4807 1111 0000 5537 5847 SWIFT (BIC): PKOPPLPW

Wpłacający 147

C
CzerwoniWON
3 000 zł
C
CzerwoniWON
1 000 zł
@
@JacekYellow
550 zł
D
Dariusz
400 zł
BV
Barbara Valluru
350 zł
 
Dane ukryte
320 zł
 
Dane ukryte
260 zł
J
Jakub Lubieniecki
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
"CEGIEŁKA - 20 ZŁ" Z MODLITWĄ
Symboliczna "CEGIEŁKA 20 zł" zawierająca modlitwę do bł. Edmunda Bojanowskiego - jednoczącego wielu wokół dobra. Pomagając w zbiórce niewątpliwie jednoczymy się wokół dobra jakim będzie wyremontowany DOM - Lekarstwo. W codzienności każdy potrzebuje wsparcia. Nie każdy finansowego ale każdy ludzkiego! Poprzez modlitwę zamieszczoną na cegiełce wypraszajmy wrażliwość serc i umiejętność jednoczenia się wokół dobra.

wybrano 10 razy (pozostało 7 z 17)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
"CEGIEŁKA - 50 ZŁ" Z MODLITWĄ
Symboliczna "CEGIEŁKA 50 zł" zawierająca modlitwę do bł. Edmunda Bojanowskiego - jednoczącego wielu wokół dobra. Pomagając w zbiórce niewątpliwie jednoczymy się wokół dobra jakim będzie wyremontowany DOM - Lekarstwo. W codzienności każdy potrzebuje wsparcia. Nie każdy finansowego ale każdy ludzkiego! Poprzez modlitwę zamieszczoną na cegiełce wypraszajmy wrażliwość serc i umiejętność jednoczenia się wokół dobra.

wybrano 11 razy (pozostało 20 z 31)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
"CEGIEŁKA - 100 ZŁ" Z MODLITWĄ
Symboliczna "CEGIEŁKA 50 zł" zawierająca modlitwę do bł. Edmunda Bojanowskiego - jednoczącego wielu wokół dobra. Pomagając w zbiórce niewątpliwie jednoczymy się wokół dobra jakim będzie wyremontowany DOM - Lekarstwo. W codzienności każdy potrzebuje wsparcia. Nie każdy finansowego ale każdy ludzkiego! Poprzez modlitwę zamieszczoną na cegiełce wypraszajmy wrażliwość serc i umiejętność jednoczenia się wokół dobra.

wybrano 4 razy (pozostało 36 z 40)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
KAWA Z EDMUNDEM
„Kawa zEdmundem” tospecjalny czas dla Ciebie, wktórymmożesz pomyśleć, czyTwojeżycie jest apostolstwem miłosierdzia, czyli gestami dobroci serca wspierającymi dzieci, starszych, ubogich czychorych.Taki jest najważniejszy cel „Kawy zEdmundem” – inspirować doDOBROCI, dozmieniania świata nalepszy.Uwaga!„Kawa zEdmundem”może być również wspaniałym prezentem dla tych, którymTy pragniesz wyrazić swoją wdzięczność. Wręczając tę kawę bliskiej osobie niezapomnij powiedzieć, żejest ona przeznaczona dla tych, którzyzmieniaj świat nalepszy ipodziękuj zaDOBROĆ jej serca, którarównież Twójświat czyni piękniejszym.

wybrano 5 razy (pozostało 35 z 40)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
"CEGIEŁKA - 10 ZŁ" Z MODLITWĄ
Symboliczna "CEGIEŁKA 10 zł" zawierająca modlitwę do bł. Edmunda Bojanowskiego - jednoczącego wielu wokół dobra. Pomagając w zbiórce niewątpliwie jednoczymy się wokół dobra jakim będzie wyremontowany DOM - Lekarstwo. W codzienności każdy potrzebuje wsparcia. Nie każdy finansowego ale każdy ludzkiego! Poprzez modlitwę zamieszczoną na cegiełce wypraszajmy wrażliwość serc i umiejętność jednoczenia się wokół dobra.

wybrano 12 razy (pozostało 0 z 12)

Wpłać 25 zł i więcej
BRELOK - SERCE (do kluczy lub jako ozdoba)

wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

Nasi użytkownicy założyli

647 190 zrzutek

i zebrali

403 406 277 zł

A ty na co dziś zbierasz?