id: zj43jc

Zrzutka na koncert w Cazale na Haiti z okazji 100 lecia Niepodległości Polski

Zrzutka na koncert w Cazale na Haiti z okazji 100 lecia Niepodległości Polski

Nasi użytkownicy założyli 1 014 149 zrzutek i zebrali 1 060 444 633 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzuta na koncert w Cazale na Haiti z okazji 100 lecia Niepodległości Polski w dniu 25 listopada 2018. Drodzy Przyjaciele Nie udało nam się zebrać odpowiedniej kwoty, aby nawet w ograniczonym zakresie zorganizować te obchody. Dlatego podjęliśmy decyzję aby zebrane środki przeznaczyć na spotkanie z władzami Cazale oraz dziennikarzami haitańskimi. W dniu 25 listopada o godz 2.00 PM spotkamy się w miejscu kaźni 25 mieszkańców Cazale w roku 1969, z których 21 miało korzenie polskie. Znajduje się tu ufundowana dzięki naszej zbiórce, tablica temu poświęcona.Potem na krótkim spotkaniu obok przedstawię zaproszonym gościom skrótowo ten ostatni okres 100 lat z historii naszej Ojczyzny Szczęść Boże Christopher Szybiński

Społeczny Komitet Wspierania Polonii Haitańskiej /SKWPH/ zamierza zorganizować w dniu 25 listopada 2018 roku koncert z okazji obchodów 100 lecia odzyskania Niepodległości Polski.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie tej naszej inicjatywy.

Najłatwiej to zrobić za pośrednictwem tej zrzutki

W części oficjalnej koncertu, jeżeli pozyskamy na to fundusze, przewidujemy wystąpienie polskiego historyka który przybliży mieszkańcom Cazale i zaproszonym gościom wielkie znaczenie obchodzonego święta dla wszystkich Polaków.

Wielu mieszkańców aglomeracji Cazale , która liczy około 41 tys mieszkańców ma korzenie polskie, gdyż osiedlili się tu Polacy, którzy pomogli wywalczyć Niepodległość dla Haiti.

Całość koncertu będzie rejestrowana przez naszą telewizję dziecięcą CazaleTVPologne i udostępni nagrane materiały zainteresowanym podmiotom.

W trakcie koncertu haitańskie dzieci będą śpiewały polskie pieśni patriotyczne po polsku oraz zatańczą polskie tańce ludowe.

W tym celu musimy przeszkolić i zatrudnić instruktorów, którzy przygotują dzieci i młodzież do tych występów. Na dołączonych w tym miejscu linkach mogą Państwo zobaczyć fragment koncertu „Cazale2017” z okazji obchodów Pierwszego Dnia Solidarności Polaków z Polonią Haitańską z udziałem polskiego konsula z Kolumbii Pana Daniela Ziętka oraz z udziałem władz haitańskich .

W tym roku zainstalowaliśmy tablicę poświęconą pamięci pomordowanych potomków Polaków w Cazale. Wreszcie jest więc pierwsze miejsce z informacją o Polakach na Haiti. Aby utwierdzić Państwa w przekonaniu że potrafimy robić, więcej niż tylko uczyć dzieci ,prosimy zapoznać się z poniższymi materiałami.

Z podziękowaniami za zainteresowanie

Przewodniczący SKWPH Christopher Krzysztof Szybiński

Cazale Haiti - 18 pażdziernika 2018

email; [email protected], ph (509)3147 0603 You Tube; cazale99

Będziemy wdzięczni za rozpropagowanie naszego apelu wśród Przyjaciół i znajomych

Na życzenie darczyńców umieścimy wasze nazwiska na końcowych planszach naszej transmisji telewizyjnej koncertu 25 listopada, za pośrednictwem naszej dziecięcej CazaleTVPologne. :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

TS
Teresa Szybińska
1 000 zł
TB
Tadeusz
100 zł
MI
Mariola
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!