Ratujemy życie George
Ratujemy życie George
Aktualności3
-
Ponieważ czuję się już znacznie lepiej - znów lubię bawić się z siostrą... Lubię też się do niej przytulać :) Ładna jest, prawda ?

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Cześć, mam na imię George. Zbieram na bolesne zastrzyki. Dlaczego ? Bo ratują mi życie...
Mam 9 miesięcy, od ponad miesiąca choruję na FIP. Ta choroba jeszcze niedawno była dla kotów w 100% śmiertelna, ale od pewnego czasu jest lek. To zastrzyki, które podaje się (1 dziennie) przez 84 dni. Całość mojej kuracji wyniesie ponad 14 tys.pln
Jestem wielkim szczęściarzem - ludzie, którzy mnie kochają leczą mnie od 7 marca. Moje wyniki są lepsze, nie mam już brzuszka wypełnionego płynem i czuję się znakomicie.
Niestety pieniądze moich bliskich już dawno się wyczerpały. Kurację trzeba skończyć, aby choroba nie wróciła. Czy moglibyście mi pomóc ? Proszę
kong
za kosmetyki
masażer
kotek, świeczka
datek kolczyki,,Zdrowiej koteczku :)