id: zk3bjp

Modyfikacje A3 - kierunek MOTORSPORT CHARYTATYWNY ETAP 1

Modyfikacje A3 - kierunek MOTORSPORT CHARYTATYWNY ETAP 1

Nasi użytkownicy założyli 1 188 734 zrzutki i zebrali 1 252 051 870 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem tej zrzutki jest pierwszy z wielu etapów modyfikacji Audi A3 z 2001r. z silnikiem 1.8T o mocy nominalnej 132kW oraz napędem na cztery koła.

Auto ma służyć nie tylko do codziennego użytku przy lekkim sofcie, ale i do przejazdów charytatywnych na zlotach oraz imprezach, w miarę rozwoju projektu będę pojawiał się zwłaszcza na tych bardziej emocjonujących, z pomiarem czasu od startu do mety, na prostej, jak i na okrążeniach.

Wcześniej ustalone kwoty, (poza tylko i wyłącznie opłatą za wykorzystane paliwo) będą przekazywane na wybrany cel charytatywny.

Jeżeli akcja ruszy, mam zamiar prosić Pana Michała Jesionowskiego o wsparcie w wybieraniu przez motoromaniaków celu zbiórki, oraz, co idzie z tym w parze chętnych.


Cel który chcę osiągnąć to ~350KM oraz ~400-450NM na wyścigowym strojeniu, oraz mniej niż 300KM na lżejszym, bardziej "ekonomicznym".


Oczywiście bezpieczeństwo mam zamiar zagwarantować w pierwszej kolejności zaczynając od usztywnienia nadwozia, przez sportowy układ hamulcowy, kubełkowe fotele sportowe, po najwyższej półki zawieszenie twarde(tj. wahacze, sworznie, piasty), oraz miekkie (zawieszenie amortyzujące) . Dzięki nim, auto będzie pewne w prowadzeniu i nie będzie wymagało od kierowcy doświadczenia w wyścigach.

(Obowiązkowo podpisanie umowy, w której chętny bycia kierowcą, w razie wypadku, zobowiązuje się do pokrycia podstawowych kosztów projektu, to jest:

-zakupu seryjnego auta,

-pokryciu kosztów części, które wnoszę jako swój wkład,

-pokryciu wszystkich kosztów w następstwie wypadku)Ten etap jest pierwszym, który mam zamiar przeprowadzić, a mianowicie wzmocnienie konstrukcji pojazdu, aby była w stanie wytrzymać przeciążenia idące ze wzrostem mocy oraz sztywności zawieszenia.


Cały projekt w samych częściach wychodzi około 30 tysięcy złotych.

Znając dobre polskie serca kwota ta zostanie odrobiona na cel charytatywny w bardzo szybkim czasie, a po wyjściu na 0 dzięki cudownym ludziom zacznie zarabiać na kolejne oraz kolejne akcje.


Pozdrawiam serdecznie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!