id: zk8e5z

Zrzutka na rozwój obywatelskiego medium - WlodekCiejkaTv

Zrzutka na rozwój obywatelskiego medium - WlodekCiejkaTv

Aktualności1

 • Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku z działań ulicznych Dawida Gurfinkiela "Zapytaj Żyda" w Łodzi 20.02.2020, Jest to jeden z projektów realizowanych dzięki Waszemu wsparciu.
  https://youtu.be/mAjoyGDkVBQ
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Kilka lat temu, ku własnemu zaskoczeniu, zostałem obywatelskim dziennikarzem. Z pomocą swojego smartfonu relacjonowałem na żywo wydarzenia, które działy się wtedy na warszawskich ulicach. Widzów wciąż przybywało, a ktoś nazwał moje działania obywatelskim dziennikarstwem. Wtedy zrozumiałem, że to jest najlepszy sposób, żeby realizować moje obywatelskie zaangażowanie.

Chcę kontynuować i rozszerzać swoją działalność. Potrzebuję dodatkowego wyposażenia i środków, żeby dotrzeć do miejsc, do których nie docierają wielkie media. Chcę dotrzeć do lokalnych społeczności, bo tam rodzi się prawdziwe, obywatelskie społeczeństwo.

Dlatego proszę Was o pomoc. Każda przekazana złotówka będzie miała dla mnie podwójną wartość. Po pierwsze pozwoli na realizację moich planów, po drugie będzie dowodem, że to co robię jest dla Was ważne.

Zapraszam na moją stronę facebook: www.facebook.com/WlodekCiejkaTV

i mój kanał na youtube: www.youtube.com/WlodekCiejkaTV

Nazywam się Włodek Ciejka i proszę o wsparcie mojego projektu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1771

GA
Grzegorz A. Buczek
50 zł
A
asia
20 zł
A
Alicja Graczyk
50 zł
KG
Krystyna Górniewska
50 zł
 
Dane ukryte
33,33 zł
LT
Ludwik Turko
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Renata
20 zł
P
Paweł
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 180

 
2500 znaków
 • Renata Kloczkowska

  Jest Pan wielki!

  20 zł
 • Alex Red

  - [ ] P. Włodku , to co Pan robi jest bezcenne . Nie mogę już spokojnie patrzeć na to co wyrabia Policja i jak się zachowuje. Nóż się sam w kieszeni otwiera. To jest w pełni tego słowa znaczeniu PACYFIKACJA OBYWATELI. - [ ] Widzę jednak po dniu dzisiejszym 18.04.2021, że Policja zaczyna mieć mały problem ze swobodnym nękaniem Obywateli - uczestników marszów , spacerów itp. Gubią się w zarzutach 😂, przepisach, za plecami muszą mieć wsparcie przełożonego conajmniej z czterema gwiazdkami , silni są tylko w grupie , nie panują nad sobą i swoim przepisowym zachowaniem.Należałoby to wykorzystać , stawiając przysłowiową kropkę nad „i”i zacząć pociągać do odpowiedzialności dyscyplinarnej, karnej i finansowej wszystkich zidentyfikowanych funkcjonariuszy , którzy swoim postępowaniem wobec obywateli przy próbach legitymowania, wystawiania mandatów , zatrzymaniach nie zrobili tego przepisowo czyli złamali prawo. - [ ] Póki nie zaczną ponosić pełnej indywidualnej imiennej odpowiedzialności nic się nie zmieni w tym temacie. - [ ] Czuja się bezkarni!!! - [ ] Należy to zmienić . - [ ] Powinien Pan spróbować pójść również w tym kierunku. , tym bardziej , że stał się Pan dla nich niewygodny a ma Pan wsparcie Polaków wierzących ze można coś z tym zrobić .Macie jako reporterzy ( Czujny , Wolne -Media itp) wiarygodne dowody wszelkich nieprawidłowości w działaniach funkcjonariuszy. - [ ] Należy doprowadzić do sytuacji , że to Policjant ze swoimi bezprawnymi działaniami zacznie się bać podjąć bezzasadną interwencję. - [ ] Innej pokojowej drogi niestety nie widzę . - [ ] Z wyrazami szacunku za to co Pan robi dla Nas .

 • Bartłomiej Perek

  Panie Włodku! Szanuję pracę Pana na rzecz prawa, proszę sie nie poddawać. Na więcej mnie nie stać (wiadomo, emeryckie pieniądze) ale zawsze popieram Pana.

  20 zł
 • Wanda Popławska

  Dzięki za już i proszę o jeszcze

  50 zł
 • JP
  Joanna Płachetka

  Brawo, świetne materiały, trzymam kciuki

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 159 zrzutek

i zebrali

440 197 744 zł

A ty na co dziś zbierasz?