id: zkdpxz

Świąteczna Zbiórka "Wszyscy Mamy Marzenia"

Świąteczna Zbiórka "Wszyscy Mamy Marzenia"

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 583 zrzutki i zebrali 1 230 237 253 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!

Niestety rok 2020 to najtrudniejszym rok działalności naszej Fundacji a mieliśmy wraz z naszymi podopiecznymi świętować wspólnie 10 lecie naszego istnienia. Zaplanowanych jak zawsze mieliśmy wiele akcji charytatywnych, spotkań, warsztatów, wycieczek. . . Wszystko dla podopiecznych – dzieci potrzebujących, których życie doświadczyło i dalej negatywnie doświadcza. Niestety z planów bardzo nie wiele udało się zrealizować. 3 lata temu rozpoczęliśmy program ,,Wszyscy Mamy Marzenia”, który obejmował osoby chore i niepełnosprawne początkowo z powiatu międzychodzkiego, w drugim roku z województwa wielkopolskiego i lubuskiego a w roku 2020 wyselekcjonowaliśmy z wielu zgłoszeń trzydzieścioro najbardziej potrzebujących z całego obszaru naszego kraju. Obecnie jesteśmy w trakcie planowania IV edycji naszego programu. Zamierzaliśmy objąć programem pięćdziesięcioro dzieci, ale wiemy, że w 2021 roku z uwagi na braki w budżecie może okazać się to bardzo trudne. Bez Waszej pomocy nie damy rady. Każde Wasze wsparcie finansowe przyczyni się do spowodowania radości w oczach większej ilości dzieci. Ilość przyjętych marzeń jest zależna od kwoty jaką uda nam się zebrać. Do tej pory do naszego programu, którego finał stanowi karnawałowy bal charytatywny (w 2021 roku najprawdopodobniej balu nie będzie) dołączyło bardzo wiele osób, którym dziękujemy! Program wsparli również min: Monika Mrozowska, Kasia Bujakiewicz, Artur ‘’Kornik’’ Sowiński, Mieczysław Hryniewicz, Mikołaj Rey, Marek Kondrat i wielu innych. O naszej akcji i wszystkich naszych działaniach możesz przeczytać na www.fundacjaolandia.org lub w naszych mediach społecznościowych ale i w całej sieci.


Kochani!

Na spełnienie jednego marzenia przeznaczymy od 500 do 1500 zł. Łączna kwota, jaką potrzebujemy do realizacji planów w 2021 roku wynosi 60500 tys zł. Prosimy Was - dołączcie do darczyńców Fundacji Olandia i pomóż nam spełnić marzenia tych, którzy już przestali marzyć.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!