Aktualności2

 • Akcja zbiórki na remont busa KKN trwa! Licytacja koszulki Mariusza Pawelca.

  W ramach akcji zbiórki na remont busa KKN mamy do zaproponowania licytację koszulki ikony Śląska Wrocław, prawdziwego lidera i herosa, naszego ambasadora - Mariusza Pawelca, wraz z podpisami piłkarzy grających wtedy w drużynie WKS-u. Jest to koszulka meczowa z roku 2017.

  Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe remontu busa Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

  Adres do strony licytacji:

  https://allegrolokalnie.pl/oferta/koszulka-mariusza-pawelca-wks-slask-2017?utm_source=notification&utm_medium=01_3-newBidding&utm_campaign=01_3-new-bidding-offer  Czytaj więcej
 • Zbiórka na remont naszego busa nabiera rozpędu. Dziękujemy za wszystkie już zrealizowane wpłaty i sygnały sympatii dla naszej akcji. Z radością przyjmujemy fakt, że włączają się do niej ludzie i instytucje.

  Paweł Lipnicki, prowadzący coraz bardziej znany profil fotografii kibicowskiej WIME dla osoby, która przekaże największą wpłatę na nasz cel ufundował 2 drukowane plakaty ikon WKS Śląska Wrocław - Mariusza Pawelca (ambasadora KKN) i Piotra Celebana. Oba plakaty oczywiście z podpisami naszych piłkarzy.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wesprzyj zbiórkę na remont naszego busa i pomóż osobom z niepełnosprawnościami w procesie aktywizacji społecznej!

Nasz bus ma już 8 lat. Przez ten czas przyjechał 230 000 km. Dzięki niemu wiele osób z niepełnosprawnościami miało szansę na dotarcie w miejsca, o których nie marzyli. Nasze wymarzone auto pozwoliło na organizację ponad 250 wyjazdów dla osób z niepełnosprawnościami na imprezy sportowo-rekreacyjne. 

Przez 8 lat utrzymywaliśmy sprawność naszego samochodu z naszych zasobów, finansując jego ubezpieczenie, koszty eksploatacji i naprawy. Przyszedł jednak czas na gruntowny remont środka i naprawę poszczególnych elementów. Nie udźwigniemy tego bez Waszej pomocy!!! 

Zachęcamy do nawet minimalnych wpłat. Twoje wsparcie zapewni wielu osobom z niepełnosprawnościami godne i ciekawe życie.

Z serca dziękujemy za każdą wpłatę i udostępnienie naszej zbiórki!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 95

AP
ARMACELL POLAND
2 000 zł
JB
Miami
AL
Armacell-Marta
300 zł
Tomasz Żółkiewicz
200 zł
KL
KlMCIU
111 zł
PP
Paweł Parus
100 zł
AP
Agata Pokrzepa
100 zł
MA
Martysia
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 834 zrzutki

i zebrali

763 455 450 zł

A ty na co dziś zbierasz?