id: zkvxah

Spłata zadłużeń

Spłata zadłużeń

121 zł
z 45 000
0%
zakończona
31.08.2017r
5
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 305 zrzutek i zebrali 1 060 687 364 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Karol. Młody, na życia starcie, który się zachłysną niezależnością finansową i popadł w długi. Na początku nie były to duże kwoty, ale nadwyrężały comiesięczny budżet, przez co zaciągałem kolejne zobowiązania. Wszystkie to chwilówki. W późniejszym czasie zaciągałem jedne, po to by spłacić drugie i pętelka się zaciska na szyi. Kwota potrzebna jest obecnie dość duża, jednak wierzę w szczerą chęć pomocy. Innych możliwości już nie mam, więc szukam pieniędzy nawet w ten sposób. Pensji mam niewiele ponad najniższą krajową, banki nie chcą pomóc, pozostała wiara w ludzi. Za pół roku mam się przeprowadzać "na swoje", za rok się żenić... a obecnie żyć się odechciewa. Z góry dziękuję serdecznie za każdą złotówkę... Nie bierzcie chwilówek! Pozdrawiam Dla potwierdzenia autentyczności na życzenie mogę przesłać dokumenty potwierdzające tożsamość i zadłużenie.

English below:

Hi, my name is Karol. A young, life-long starter who is financially independent and falls into debt. At first they were not large sums, but they overstated monthly budgets, which led to further commitments. All these are fast loans. Later I pulled one up to pay off the second and the loop tightened around my neck. The amount needed is now quite large, but I believe in sincere willingness to help. Other possibilities I do not have anymore, so I'm looking for money even in this way. The salary I have is slightly above the lowest domestic, the banks do not want to help, remained faith in people. In half a year I have to carry out "on my own", next year to get married ... and now live off the odechciewa. I thank you in advance for every zloty ... Do not take a fast loans! Regards For proof of authenticity on request, I can send documents confirming identity and debt.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • BJ
    Barbara Jędrzczak

    Święte słowa nie bierzcie ludzie pożyczek. To forma współczesnego niewolnictwa.