id: zkxctf

Wiata przystankowa

Wiata przystankowa

341 zł 
z 7 000 zł
4%
226 dni do końca
16 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Takiej zrzutki jeszcze chyba nie było! Zbieramy na WIATĘ PRZYSTANKOWĄ. Chcemy, by była postawiona w miejscu, gdzie była kiedyś wiata ale ją usunięto. Teraz mieszkańcy już drugą zimę stoją w deszczu, na wietrze, bez jakiejkolwiek osłony przed czynnikami atmosferycznymi. Przystanek znajduje się w Rudzie Śląskiej - Bykowinie, przy ul. Gwareckiej, w pobliżu Galerii Handlowej. W pobliżu przystanku nie ma zabudowań, przez co oczekujący na autobus nie mają się gdzie schronić w razie złej pogody. Miasto, z powodu trudnej sytuacji finansowej, ponownie w tym roku nie zaplanowało środków finansowych na postawienie wiaty. Zrzutka to jedyna nasza nadzieja że na przystanku stanie wiata.

Zdjęcia przedstawiają różne dostępne wiaty przystankowe. Wybór konkretnej wiaty będzie zależał od tego, ile pieniędzy uda się nam zebrać.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 16

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MO
Małgorzata Olejniczak
25 zł
SZ
Sharki Zone
25 zł
KI
Katarzyna i Marcin Smierz
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PW
16 zł
 
Dane ukryte
12 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Dlaczego władze miasta przy usunięciu wiaty nie zabezpieczono środków na postawienie nowej, nie jest to jedyne miejsce w Rudzie gdzie jest taka sytuacja, Dlaczego nasze państwo, to na dużą skalę jak i to na małą, wymaga od ludzi zrzucania się na takie podstawowe sprawy :(

    20 zł

Nasi użytkownicy założyli

852 005 zrzutek

i zebrali

737 016 979 zł

A ty na co dziś zbierasz?