id: zm6j3c

Sztandar dla Stowarzyszenia "Wspólnota i Pamięć"

Sztandar dla Stowarzyszenia "Wspólnota i Pamięć"

Nasi użytkownicy założyli 1 014 361 zrzutek i zebrali 1 060 776 121 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!


W lipcu tego roku będziemy obchodzić 80. rocznicę "krwawej niedzieli", czyli kulminacji ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP. To dla nas bardzo ważny czas, do którego przygotowujemy się od dwóch lat. To właśnie wtedy zainicjowaliśmy akcję "Wołyń na Powązki", mającą na celu wybudowanie miejsca pamięci Polaków, zamordowanych brutalnie przez bandy OUN-UPA, Oprócz tego, podjęliśmy wiele innych inicjatyw, zmierzających do upamiętnienia ofiar ludobójstwa na Kresach. Chcemy godnie reprezentować środowiska patriotyczne i kresowe podczas uroczystości społecznych i państwowych. Dlatego serdecznie Państwa prosimy o pomoc w zakupie sztandaru, który będzie nam służył podczas tego typu okazji.


Stowarzyszenie "Wspólnota i Pamięć" nie posiada żadnych dotacji. Nie prowadzimy również działalności gospodarczej. Dysponujemy jedynie skromnymi środkami pochodzącymi ze składek członkowskich oraz dobrowolnych wpłat Darczyńców. Dlatego ośmielamy się poprosić Państwa o wsparcie, dzięki któremu nasze Stowarzyszenie zyska sztandar. Zapewniamy, że będziemy traktować go z szacunkiem i pełną powagą.


Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.


Paweł Zdziarski

prezes Zarządu Stowarzyszenia "Wspólnota i Pamięć"

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

KK
epic
20 zł
MA
Małgorzata
1 000 zł
JC
Jakub Czerniecki
50 zł
AB
Antoni Borusewicz
20 zł
ŁP
Łucja Pałka
200 zł
ZW
Zbigniew W
20 zł
RC
Wiesława Kostur
50 zł
US
Urszula Smuniewska
60 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Andrew Zych

    Znakomita praca. Kiedy upada państwo polskie, obywatele muszą brać na siebie jego obowiązki. Hańba zdrajcom i sprzedawczykom, chwała bohaterom - na wiecznośc.

    300 zł