POMOC DLA SZPITALA Basia - in memoriam ID: zmyban

POMOC DLA SZPITALA Basia - in memoriam ID: zmyban

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

10 010 zł z 10 000 zł

100%

10 010 zł

10 010 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

18.04.2020r

128

128

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Szanowni Państwo jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa dar. Rozpoczęliśmy proces zakupów . Jak tylko będzie to możłiwe przekażemy Państwo szczegółowy kosztorys.

    Basia napewno jest gdzieś tam szczęśliwa za taki dar serca :)

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pomoc dla szpitala na Szwajcarskiej – pamięci BasiBasia - in memoriam


Pamięci Basi, bo miała zawsze serce dla wszystkich. I to jest najlepsza sprawa, w jaki sposób możemy ją upamiętnić, nie pomniki, ale właśnie czynić dalej dobro…Koronawirus zagraża nam wszystkim, a zagrożenie rośnie z każdym dniem. Wszyscy musimy wziąć udział w walce o nasze zdrowie, naszą codzienną postawą obywatelską, biorąc odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za innych. Kluczową rolę w tej walce pełni teraz służba zdrowia. Sytuacja, która zaskoczyła nas wszystkich, rosnąca liczba chorych i zakażonych spowodowała, że służba zdrowia  potrzebuje naszego wsparcia.


Szpital przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu walczy teraz o zdrowie i życie wielu pacjentów dotkniętych koronawirusem.  Bieżące potrzeby w zakresie podstawowego asortymentu medycznego są tam na wyczerpaniu. Personel medyczny szpitala, zaangażowany w ratowanie swoich pacjentów, potrzebuje naszej pomocy.

Dla Basi, która będzie zawsze z nami, chcemy się zjednoczyć we wspólnym dziele dla szpitala.

Wiemy, że pielęgniarki i lekarze, dzielnie pracują, ale potrzebują naszego wsparcia. My, przyjaciele Basi, chcemy pomóc zespołowi medycznemu, który się Nią opiekował, a która odeszła od nas na zawsze – zmarła z powodu koronawirusa. Teraz ten zespół opiekuje się jej Bliskimi.


Przyszedł czas, abyśmy wsparli pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu, zakupem potrzebnych artykułów.


Potrzebne są: bluzy polarowe, bo chłodno w szpitalu, aparaty do ciśnienia, termometry, jednorazowa odzież chirurgiczna, ręczniki włókninowe, maseczki jednorazowe dla pacjentów, kubeczki i sztućce jednorazowe, pasty i szczoteczki do zębów dla pacjentów, chusteczki nawilżające, pulsoksymetry. Dlatego zrzucamy się, każdy, kto też chce pomóc, może się dołączyć do wspólnego dzieła. Im więcej nas będzie, tym więcej zdziałamy. A potrzeby są duże, dlatego sami nie damy rady bez Was!


Wpłacający128

BG
Bartosz Guzik
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
A
Asiulek
500 zł
ŁG
Łukasz Grzybak
300 zł
P
Przemek
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 977 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?