id: znebek

Rozwój bloga podróżniczego One Step Forward

Rozwój bloga podróżniczego One Step Forward

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Kamil i od 2017 roku prowadzę bloga One Step Forward. Jest to blog o tematyce górskiej i podróżniczej. Możecie znaleźć tu relacje z podróży, opisy górskich szlaków, praktyczne porady oraz recenzje górskiego sprzętu. Dzięki treściom na blogu zaplanujecie m.in. wycieczkę na szczyty wchodzące w skład Korony Gór Polski, Turystycznej Korony Tatr czy Tatrzańskich Dwutysięczników, ale i nie tylko.


Aby swoją pasją i doświadczeniem dzielić się w Wami w jak najlepszy sposób, wkładam w tworzenie treści całe swoje serce. Staram się, aby materiały na blogu były merytoryczne, odznaczały się wysoką jakością i jak najlepiej oddawały piękno gór. Moim celem jest, aby blog One Step Forward był dla Czytelnika miejscem, gdzie znajdzie jak najwięcej wskazówek i dzięki któremu bez problemu zaplanuje swoją wymarzoną podróż. Każda relacja zawiera szczegółowy opis trasy, mapy, ciekawostki i praktyczne informacje oraz zdjęcia, które czasami przybierają formę skrupulatnie opisanych panoram. Wszystko powyższe sprawia, że blogowa twórczość pożera sporo wolnego czasu, którego mam wrażenie jest z roku na roku coraz mniej.


Zrzutkę chciałbym skierować do osób, które znalazły na mojej stronie inspirację do wyjazdu i spędzenia go w aktywny sposób. Jeśli uważasz, że treści przeczytane na blogu były dla Ciebie pomocne i warte docenienia, będzie mi niezmiernie miło. Jest ona oczywiście dobrowolna, dlatego za każde symboliczne wsparcie pięknie dziękuje! Środki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój bloga oraz pokrycie bieżących kosztów jego prowadzenia (utrzymanie hostingu, domeny oraz usługi wsparcia technicznego). Jeśli nie masz ochoty, pieniędzy lub po prostu uważasz, że nie warto, to o nic się nie martw – wszystkie treści były, są i będą darmowe.  


"Góry uczą smaku rzeczy prostych, takich, których nie doceniamy" - Tadeusz Biel


Z górskimi pozdrowieniami,

Kamil | ONE STEP FORWARD


m0cbadf6b331cbf5.jpeg

x5bb3076dac1cb6c.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 3

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

753 220 zrzutek

i zebrali

544 039 453 zł

A ty na co dziś zbierasz?