id: znhdd6

Pokonajmy Endometriozę Eweliny

Pokonajmy Endometriozę Eweliny

Nasi użytkownicy założyli 1 068 762 zrzutki i zebrali 1 166 390 027 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ewelina Molenda - Nasza PKSowa koleżanka. Szeroko lubiana w pracy, jest konduktorką i na codzień sprzedaje bilety w autobusach Słupskiego PKS. Nie zawodzi i ma dobre serce, nieraz uczestniczyła w akcjach pomocy które organizowane były w zakładzie pracy czyli PKS Słupsk, sumienna i solidna osoba od jakiegoś czasu bardzo cierpi z powodu Endometriozy która przeszkadza Naszej koleżance w swobodnym życiu, pracy i obowiązkach. Wystąpiła w reportażu "Dzień Dobry TVN" który poruszał i przybliżał widzom problem jakim jest endometrioza zaś wiele osób słysząc - endometrioza - zupełnie nie wiedzą o czym mowa i co to jest. ( https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/dagmara-gorecka-basinska-o-wspieraniu-kobiet-chorujacych-na-endometrioze-5649191?fbclid=IwAR1w1_tEiXQmDcx6iEpxsbCS_T7ESS6JXqKpL1l2ruAIAHsfnbIZ9gch3c8 ) Ewelina postanowiła tak jak inne Panie walczące z tą chorobą podjąć kroki by móc funkcjonować bez bólu, dyskomfortu i by cieszyć się życiem. Po konsultacjach we Wrocławiu i Trójmieście zapadła decyzja o operacji której koszt to 19 tysięcy 180 złotych. Co dokumentuję poniższa wycena.

a9744477489f1fa0.png


Ewelina jest mamą, ma synka Bartka dla którego poświęca wiele czasu i serca, utrzymuje siebie i dziecko sama i nie jest w stanie pokryć kosztów operacji której chce się poddać. Jako iż to Nasza dobra koleżanka postanowiliśmy pomóc Ewelinie w tym aby operacja się odbyła. Razem z PKS Słupsk pomagaliśmy ludziom w święta i wówczas Ewelina była z nami, pomagała i dzieliła się dobrocią!

y8d8c7ec6c2101d7.png


A teraz sama potrzebuje wsparcia i pomocy - Mam nadzieję, że uda Nam się pomóc wspólnie Ewelinie bo to dziewczyna która jest tego warta, zasługuje na pomocną dłoń i na pewno gdy będzie w pełni sił i zdrowia sama też nieraz pomoże innym. Serdecznie proszę Państwa o wsparcie!Koledzy i Koleżanki z PKS Słupsk - Niebieska siła!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 120

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków