9 083 zł z 19 200 zł

47%

9 083 zł

z 19 200 zł

66 dni

do końca

102

wspierających
47%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu zebrania środków na kontynuację zajęć wczesnego wspomagania rozwoju oraz leczenia okulistycznego naszego 2-letniego synka Błażejka.


Błażejek urodził się w 24-tym tygodniu ciąży z bardzo niską masą urodzeniową wynoszącą zaledwie 650 gram. Urodził się o wiele za wcześnie, więc jego wszystkie organy nie zdążyły się całkowicie rozwinąć. Od razu trafił do inkubatora, na oddział intensywnej opieki neonatologicznej Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie, gdzie walczył o swoje życie przez kolejne 3,5 miesiąca. Tę bitwę wygrał...


Tak wczesne urodzenie to poważny problem, a pierwsze lata życia dziecka są najważniejsze. Błażejek wymaga wczesnego wspomagania rozwoju oraz leczenia.


Zbieramy fundusze właśnie na zajęcia z wczesnego wspomagania leczenia, które odbywają się Centrum Edukacji i Terapii w Przemyślu. Jedynie stała opieka logopedy, psychologa dziecięcego, pedagoga oraz specjalisty wczesnego wspomagania rozwoju oraz ciągła, ciężka praca, dają szansę na poprawę. Zajęcia nie są niestety refundowane, a ich miesięczny koszt wynosi 1,600.00 zł.

Błażejek wymaga również leczenia okulistycznego, które odbywa się we Wrocławiu w Klinice Spektrum, gdyż tylko tam dostępne są soczewki twarde dla tak małych dzieci.


Poprawa stanu zdrowia, nabywanie samodzielności oraz umiejętności naszego syna wymagają ciągłej pracy oraz odpowiedniej stymulacji rozwoju i chcemy jak najlepiej wykorzystać pierwsze lata w życiu Błażejka, tak ważne w życiu i rozwoju każdego dziecka, by dać mu szansę na samodzielną przyszłość. Wszyscy bardzo się staramy, zarówno rodzina jak i przyjaciele, jednak koszty terapii są duże i jest to terapia wielomiesięczna, wyjazdy są kosztowne, a oszczędności kurczą się w zastraszającym tempie.


Bardzo dziękujemy za wszelkie wpłaty oraz udostępnianie! Każda złotówka jest ważna, by kontynuować walkę o Błażejka.


Wpłacający102

CA
Ciocia Ania z rodziną
1 600 zł
R
Rafał
500 zł
O
OIN
300 zł
WK
WAG KMP
260 zł
T
Technicy
225 zł
PI
Patrycja i Jan
200 zł
MI
Monika i Mariusz Kordek
200 zł
MR
Marek Rożek
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
WB
Witek Bednarczyk
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

422 213 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?