id: znr9wm

Pomoc dla Błażejka

Pomoc dla Błażejka

11 798 zł 
z 19 200 zł
61%
zakończona 31.03.2020r
116 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu zebrania środków na kontynuację zajęć wczesnego wspomagania rozwoju oraz leczenia okulistycznego naszego 2-letniego synka Błażejka.


Błażejek urodził się w 24-tym tygodniu ciąży z bardzo niską masą urodzeniową wynoszącą zaledwie 650 gram. Urodził się o wiele za wcześnie, więc jego wszystkie organy nie zdążyły się całkowicie rozwinąć. Od razu trafił do inkubatora, na oddział intensywnej opieki neonatologicznej Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie, gdzie walczył o swoje życie przez kolejne 3,5 miesiąca. Tę bitwę wygrał...


Tak wczesne urodzenie to poważny problem, a pierwsze lata życia dziecka są najważniejsze. Błażejek wymaga wczesnego wspomagania rozwoju oraz leczenia.


Zbieramy fundusze właśnie na zajęcia z wczesnego wspomagania leczenia, które odbywają się Centrum Edukacji i Terapii w Przemyślu. Jedynie stała opieka logopedy, psychologa dziecięcego, pedagoga oraz specjalisty wczesnego wspomagania rozwoju oraz ciągła, ciężka praca, dają szansę na poprawę. Zajęcia nie są niestety refundowane, a ich miesięczny koszt wynosi 1,600.00 zł.

Błażejek wymaga również leczenia okulistycznego, które odbywa się we Wrocławiu w Klinice Spektrum, gdyż tylko tam dostępne są soczewki twarde dla tak małych dzieci.


Poprawa stanu zdrowia, nabywanie samodzielności oraz umiejętności naszego syna wymagają ciągłej pracy oraz odpowiedniej stymulacji rozwoju i chcemy jak najlepiej wykorzystać pierwsze lata w życiu Błażejka, tak ważne w życiu i rozwoju każdego dziecka, by dać mu szansę na samodzielną przyszłość. Wszyscy bardzo się staramy, zarówno rodzina jak i przyjaciele, jednak koszty terapii są duże i jest to terapia wielomiesięczna, wyjazdy są kosztowne, a oszczędności kurczą się w zastraszającym tempie.


Bardzo dziękujemy za wszelkie wpłaty oraz udostępnianie! Każda złotówka jest ważna, by kontynuować walkę o Błażejka.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 116

CA
Ciocia Ania z rodziną
1 600 zł
II
Iza i Amir
600 zł
RP
Rafał
500 zł
CA
Adela
500 zł
WK
Wwi KMP przemyśl
480 zł
WS
WRD
350 zł
OW
OIN
300 zł
WK
WAG KMP
260 zł
TE
Technicy
225 zł
MI
Monika i Mariusz Kordek
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

865 846 zrzutek

i zebrali

768 433 209 zł

A ty na co dziś zbierasz?