id: znwfep

Billboardy o ukraińskim ludobójstwie na Polakach

Billboardy o ukraińskim ludobójstwie na Polakach

Nasi użytkownicy założyli 1 015 706 zrzutek i zebrali 1 063 139 368 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Indywidualny numer konta tej zrzutki: 89 1750 1312 6889 2300 7320 7449 Adresat: zrzutka. Pl, tytuł platnosci: wpłata na bilboardy Celem zrzutki jest zebranie funduszy na powstanie billboardów (wydruk, montaż, miesiąc wynajmu - październik b.r.) na temat ukraińskiego ludobójstwa na ludności polskiej na kresach pd-wsch II RP w latach 1939-1947. Celem obecnej zrzutki jest: - jeden billboard przy autostradzie A4 - 5 billboardów o wymiarach 5x2,5 mb w dwóch miastach, - 2 wydruki + montaż do prywatnych billboardów. Apeluję o zgłaszanie się do następnych projektów ludzi, którzy są właścicielami konstrukcji billboardowych i którzy chcą mieć zamontowany plakat o takiej tematyce. Po zrealizowaniu projektu przedstawię zainteresowanym darczyńcom fakturę do wglądu.

Prawda o ukraińskim ludobójstwie na Polakach jest cały czas fałszowana przez stronę ukraińską a władze rządzące Polską wręcz ułatwiają im tą krecią robotę udając, że nie widzą doskonale funkcjonującego banderyzmu na terenie nie tylko Ukrainy ale również i Polski. W obliczu obowiązującej na terenie naszego sąsiada ideologii zbrodniczej, Państwo polskie przyjmuje miliony nieuświadomionych w zbrodniach swoich przodków Ukraińców. My Polacy mamy obowiązek uświadomienia nie tylko naszych Rodaków ale również musimy zadbać o to aby Ukraińcy przyjeżdżający do naszej Ojczyzny wiedzieli, że ich dziadkowie nie walczyli w wojnie polsko-ukraińskiej i nie byli bohaterami a przede wszystkim to że Polska nigdy nie była okupantem Ukrainy, która jakby nie było istnieje tylko w ich świadomości. Musimy im przekazać, że oni nie przyjeżdżąją do Kraju wroga!! Oni przyjeżdżają do Ojczyzny swoich OFIAR!! My musimy im przekazać, że ich przodkowie wymordowali nam na kresach pd-wsch II RP ponad 200 tysięcy polskich dzieci, kobiet i starców tylko dlatego, że byli Polakami! Muszą wiedzieć, że mordowano nas na 362 sposoby zadając przed śmiercią jak najwięcej cierpienia! Tylko w obliczu poznania PRAWDY przez Ukraińców można budować jakiekolwiek relacje. Prawda dla nich nie będzie łatwa do przyjęcia, ponieważ jak można przyjąć do świadomości to że bohaterowie Ukrainy tak naprawdę byli psychopatycznymi zboczeńcami mordującymi niewinną ludność. Nie nam się tym przejmować. Mamy obowiązek wobec naszych POMORDOWANYCH aby przywrócić im PAMIĘĆ !!!

"Jeśli zapomnę o Nich, Ty Boże na Niebie, Zapomnij o mnie!"

Adam Mickiewicz

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 185

JO
Jan Orocz
500 zł
JP
Julian Pyrzanowski
500 zł
SA
Skop Andrzej
500 zł
TS
Tadeusz Szewczyk
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
409,98 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
203,01 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KW
Karol Waszczuk
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 22

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Toustobaby

  200 zł
 • MF
  Marcin Frączek

  Pamięć o Naszych podstępnie pomordowanych braciach i siostrach na Wołyniu przez ukraińskich zwyrodnialców to Nasz obowiązek.

  25 zł
 • WA
  Wojciech Adamów

  Świetna akcja. Warto wspierać takie inicjatywy.

  25 zł
 • DD
  Dariusz Darecki

  Te bilboardy muszą być wyraźnie widoczne na Wiejskiej, bo do końca 2016 r. posłali ponad miliard Euro na Ukrainę, co poszło głównie na sponsorowanie ludobójstwa w Donbasie. Ile do dziś to nie wiemy, bo nie ma nawet możliwości, żeby się dowiedzieć, dalej sponsorują ich po cichu. Dosyć tego.

  200 zł
 • MO
  Monika

  Super pomysł, brawo!!!

  5 zł