id: zp6aff

Świąteczna zrzutka Pracowni Etnograficznej

Świąteczna zrzutka Pracowni Etnograficznej

Nasi użytkownicy założyli 914 853 zrzutki i zebrali 879 736 852 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbliżają się święta: doskonała okazja, aby zrobić coś dobrego!


Postanowiliśmy odświeżyć naszą zrzutkę: być może znajdziecie na niej pomysł na prezent i jednocześnie wesprzecie działania Stowarzyszenia “Pracownia Etnograficzna”.


Wśród nagród za wsparcie znajdziecie materiały z naszych projektów, ostatnie egzemplarze gier lub toreb, ale też rękodzieło wykonane przez osoby z naszego zespołu. Lista nagród będzie się powiększać, zaglądajcie co jakiś czas tutaj i na naszego Facebooka. 


UWAGA: część nagród jest dostępnych od ręki, na niektóre trzeba chwilę poczekać. Wszystkie można odebrać w naszym biurze w Warszawie (ul. Warecka 4/6) lub poprosić o wysłanie pocztą. W przypadku wysyłki, będziemy prosić dodatkowo o pokrycie jej kosztów.


Na co wydamy środki, które nam wpłacicie? 


Dalej będziemy prowadzić:

  • edukację, która pozwala lepiej rozumieć różnorodność świata społecznego i własne dziedzictwo kulturowe;
  • działania badawczo-animacyjne wspierające społeczności lokalne w szukaniu tego, co łączy;
  • spotkania popularyzujące etnologię i antropologię kulturową - pomagające poznawać najnowsze badania społeczne i ich znaczenie.


W sytuacji kryzysu humanitarnego na polsko-białoruskiej granicy włączamy się także w działania informacyjne: organizujemy spotkania i dyskusje, przygotowujemy nowy program edukacyjny.


Początek roku to dla niewielkich organizacji takich, jak nasza, zawsze czas niepewności i oczekiwania na rozstrzygnięcie konkursów grantowych. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli pomożecie nam przez niego przejść.


W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: [email protected]


A jeśli nie chcecie żadnej nagrody, ale chcecie nam zrobić prezent, to szczegóły dotyczące wpłat bezpośrednio na nasze konto znajdziecie na tej stronie: etnograficzna.pl/wplata.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 15 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Znane warszawianki - kolorowanki dla dzieci

Zestaw 5 kolorowanek przybliżających postaci niezwykłych kobiet, które sto lat temu przecierały szlaki dla kobiet w sporcie, polityce, architekturze i nauce. In...

od 15 zł

Kupione 3

Zakończona
Zestaw “Pieczemy na świątecznie”

Inspiracja do wspólnego szykowania i podania słodkich pierniczków: 3 foremki, rodzinny przepis i kolorowe serwetki. Dostępne od ręki.

od 15 zł

Kupione 7 z 13

Zakończona
Zestaw “Haftujemy na ludowo”

Pomysł na naukę haftowania - zestaw z kanwą, kolorowymi kordonkami, igłą i wzorem haftu krzyżykowego. Dostępne od ręki.

od 20 zł

Kupione 10

Zakończona
Laleczki wilamowskie

Wycinaj elementy i kompletuj stroje na różne okazje! Zabawa z tradycyjnym strojem z Wilamowic. Dostępne od ręki.

od 30 zł
Zakończona
Laleczki wilanowskie

Koperta z laleczkami i strojami wilanowskimi z mazowieckiego Urzecza do wycinania. Skonsultowano merytorycznie! Dostępne od ręki.

od 30 zł

Kupione 1

Zakończona
Rękodzieło od Domami

Dwa wyjątkowe prezenty: do wyboru drewniany ptaszek oraz ceramiczna broszka z głową konia (prezent niespodzianka, nie zaglądaliśmy do opakowania!). Oba ręcznie ...

od 50 zł

Kupione 1 z 2

Zakończona
Ręcznie robione kolczyki od Joanny Górawskiej

Kolczyki z projektu "Ło matko z córką", w ramach którego razem ze swoją mamą nadawała drugie lub trzecie życie starym przedmiotom, tworząc wyjątkową biżuterię. ...

od 50 zł

Kupione 1 z 5

Zakończona
Zestaw: laleczki wilanowskie i wilamowskie

Dwa komplety strojów do wycinania, pozwalające najmłodszym poznawać różnorodność tradycyjnych ubiorów. Dostępne od ręki.

od 50 zł

Kupione 2

Zakończona
Nasze rękodzieła - Haftowany obrazek

Wybierz 1 z 4 wzorów: Lisek, Sowa, Kaktus lub Abstract. Dekoracja stworzona metodami hafciarskimi i tkackimi, w ramce (tamborku) o średnicy ok.15cm. Każdy obraz...

od 80 zł

Kupione 1

Zakończona
Gra "Handuł. Kupcy z Wilamowic"

Wyjątkowa planszówka stworzona przez profesjonalnych twórców specjalnie dla Wilamowic. Rozwijaj handel, podróżuj i inwestuj, żeby wygrać. Przy okazji poznaj wil...

od 100 zł

Kupione 2 z 5

Zakończona
Torba zero-waste z banera z etno-projektu

Pamiętacie projekty tworzone podczas polsko-białoruskich warsztatów? Teraz możecie je mieć na wyjątkowych torbach. Tylko pojedyncze egzemplarze! Dostępne od ręk...

od 130 zł

Kupione 1 z 15

Zakończona
Zestaw mecenasa SPE

Przekażemy Ci wybrane nagrody z powyższej listy (możliwy wybór każdej nagrody 1 raz) oraz dyplom z podziękowaniami od Pracowni Etnograficznej. Czas oczekiwania ...

od 1000 zł
Zakończona

Wpłaty 41

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!