Wyjazd dla Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy w Hiszpanii

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

❤️❤️❤️Pomóż spełnić marzenia naszym zawodnikom - przed nimi wyjazd na MISTRZOSTWA EUROPY w Hiszpanii❤️❤️❤️

W tym roku powołanie otrzymało 10 zawodników z klubu Fit Kids Przemyśl. Nasi bohaterowie pod przewodnictwem trenera Jacka Smuczka pragną pokazać swoje umiejętności przed europejską publicznością i powalczyć o miejsca na podium. Mistrzostwa Europy odbywają się w dniach 9 -12 listopada 2023 w Alicante.

Fit Kid to nowoczesna, wszechstronna dyscyplina sportu, będąca kombinacją form gimnastycznych (gimnastyki sportowej, akrobatycznej i artystycznej), elementów show, tańca oraz ekspresji ruchowej. Układy ćwiczeń wykonywane do muzyki (indywidualnie, w zespołach lub w formacjach) eksponują siłę, gibkość, równowagę, zwinność oraz koordynację ruchową zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Większość naszej kadry brała już udział w Mistrzostwach Europy w tamtym roku i nasz zawodnik Michał Woś wrócił z brązowym medalem. Cały rok trenowaliśmy ciężko, odmawiając sobie wiele po to, by w tym roku pokazać jeszcze wyższy poziom i powiększyć liczbę medali.

Patrząc na zaangażowanie naszych dzieci i to, ile serca, czasu i wyrzeczeń wkładają w treningi to nie jesteśmy w stanie odmówić im tak ważnej imprezy dla nich. Trenują trzy razy w tygodniu po kilka godzin na sali, dodatkowo w weekendy szlifują swoje układy pod czujnym okiem Patrycji Widlarz, która jest twórcą choreografii.

Nasi zawodnicy mają od 8 do 16 lat - startują w najwyższych kategoriach: I Klasa oraz Ekstraklasa. Pozostali zawodnicy w klubie bacznie przyglądają się koleżankom i kolegom, którzy już odnoszą takie sukcesy. Wierzymy, że za rok kadra powiększy się dwukrotnie.

Reprezentacja biało czerwona z Przemyśla w solówce to: Amelia Wołoszyn, Julia Ruśnica, Julia Samotach, Julia Stadnik, Oliwia Niejedli, Valeriia Konopianka, Weronika Szczołko, Michał Woś, Marcelina Smuczek, Natalia Palko.

Duety: Julia Stadnik&Julia Samotach, Marcelina Smuczek&Natalia Palko.

Trio: Marcelina Smuczek, Natalia Palko oraz Valeriia Konopianka.

Chcemy państwu przybliżyć sylwetki naszych medalistów z Mistrzostw Polski:

Amelka Wołoszyn: Cześć, mam 9 lat. Trenuję akrobatykę, która jest moją pasją. Dzięki zdobyciu w tym roku Mistrzostwa Polski w Fit Kid uzyskałam kwalifikację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Hiszpanii. Reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej jest dla mnie ogromnym wyzwaniem i spełnieniem marzeń.

Julia Ruśnica: Mam 8 lat, trenuję akrobatykę 2 lata, rok temu miałam przyjemność być częścią kadry Narodowej na Węgrzech. Był to najlepszy występ z moich dotychczasowych, byłam z siebie ogromnie dumna. W tym roku postaram się dać z siebie jeszcze więcej i wrócić do kraju z medalem.

Julia Stadnik: Mam 10 lat, swoją przygodę z akrobatyką zaczęłam rok temu. Dzięki ciężkiej pracy i intensywnym treningom zdobyłam Vice Mistrzostwo Polski Solo, oraz Mistrzostwo Polski w duecie. Bardzo lubię ten sport ponieważ mogę przez niego wyrazić siebie, przekazać emocje i ciągle się rozwijać. Moim marzeniem jest zdobycie podium na zbliżających się Mistrzostwach.

Julia Samotach: mam 9 lat, akrobatyka jest nierozłącznym elementem mojego życia. W 2022 roku zdobyłam tytuł vice mistrzyni akrobatyki Fit Kid w solówce. Zostałam powołana do kadry Narodowej - reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Europy na Węgrzech. W tym roku zostałam zakwalifikowana do ekstraklasy. W swojej kategorii wiekowej zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski solo jak i w duecie. Moim marzeniem jest zdobycie podium na Mistrzostwach Europy w Alicante.

Valeriia Konopianka: Trenuję od 7 lat, przed wybuchem wojny trenowałam na Ukrainie akrobatykę artystyczną. Od 2022 roku jestem zawodniczką klubu Fit Kids Przemyśl.

Oliwia Niejedli: Trenuję akrobatykę 2 lata, moim największym marzeniem jest wystartowanie w zawodach na arenie międzynarodowej oraz wygrać w Mistrzostwach Europy.

Michał Woś: Startuję w Fit Kid 6 lat, jestem mistrzem Polski i zdobywcą Pucharu Polski. W roku 2021 zdobyłem na Mistrzostwach Europy vice Mistrzostwo, zaś w roku 2022 II vice Mistrzostwo. Pragnę wspiąć się jeszcze wyżej na zbliżających się Mistrzostwach w Alicante, dlatego proszę o wsparcie dla Nas.

Weronika Szczołko: Mam 14 lat, w tym roku zdobyłam 2-vice Mistrzostwo Polski i zostałam powołana do kadry narodowej. Ćwiczę od 5 lat. Rok temu byłam na Mistrzostwach Europy na Węgrzech, na których dostałam się do finału i zajęłam 5 miejsce.

Marcelina Smuczek: Trenuję od 4 lat, jestem związana z klubem od samego początku jego istnienia. Mam cel, jest nim poszerzanie zdolności akrobatycznych, jak i również zdobycie miejsca na podium na tegorocznych Mistrzostwach. Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie chwile, emocje jakie daje mi Fit Kid.

Natalia Palko: Mam 16 lat, w tym roku zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski w solo, duecie oraz trio. Trenuję Fit Kid od 3 lat. Moim marzeniem jest zdobycie medali na Mistrzostwach Europy.

Każde dziecko ma marzenie, My możemy pomóc im je spełniać wpłacając nawet symboliczną złotówkę.

Prosimy o udostępnianie linku do zbiórki.