Wspólnie wychowajmy żużlowego Mistrza!Kajetan Kupiec - młody adept potrzebuje wsparcia! Zakończona 24.03.2019r ID: zpfxj2

Wspólnie wychowajmy żużlowego Mistrza!Kajetan Kupiec - młody adept potrzebuje wsparcia!

Zebrano 225 zł
z kwoty 6 000 zł

3 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

126
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Kajetan to niespełna 14-letni podopieczny Akademii Żużlowej Janusza Kołodzieja. Od kilku lat trenuje sport żużlowy, obecnie coraz lepiej radząc sobie na motocyklach o pojemności 500 ccm.
By jednak w pełni realizować swoje coraz to odważniejsze cele i marzenia, Kajetan potrzebuje wsparcia finansowego!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Kajetan...

od najmłodszych lat przejawiał zainteresowania motoryzacją. Odkąd zaczął chodzić uwielbiał jeździć na małym rowerku, hulajnodze, rowerze, małym elektrycznym motorku oraz quadzie. Zaskakiwał (i nadal zaskakuje) łatwością nauki, a także przejawiał niezwykły dryg do jeżdżenia! Mimo bardzo młodego wieku był stanowczo przekonany co chce i co będzie, jak sam twierdzi, robić w życiu - „uprawiać czarny sport”!


Swoją przygodę rozpoczął niewinnie. Razem z ojcem i dziadkiem oglądał żużel w telewizji. Następnie przeniósł się na stadion, który odtąd stał się jego ulubionym miejscem. Nieważne było to, czy jest późna godzina, czy zimno, a nawet czy zbiera się na deszcz – kiedy stadion miejski „warczał” – Kajetan był obecny i wspierał zawodników swoim kibicowaniem. Swoje pierwsze uzbierane pieniądze przeznaczył na zakup motocykla. Rodzice postanowili więc zapisać go na zajęcia w szkółce żużlowej w Tarnowie.

Nasz młody wojownik rozpoczął treningi w szkółce żużlowej Janusza Kołodzieja (w której jeździ do dzisiaj) i to był strzał w dziesiątkę! Kajetan szybko nawiązał dobry kontakt z trenerami oraz innymi zawodnikami. Okazało się, że bardzo dobrze sobie radzi i w zawrotnym tempie sam sobie zawiesza wysoko poprzeczkę. Zaczął brać udział w zawodach mini motocrossowych oraz pitbike’owych, w których w latach 2016 – 2018 odnosił drobne sukcesy, niejednokrotnie stając na podium zawodów.

Osiągnięcia Kajetana:

Sezon 2016:

I miejsce w zawodach Cross Country Wrak Race, V miejsce Lamba Pit Bike Show III, I miejsce Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego I runda, VIII miejsce w Lamba Pit Bike Show IV, III miejsce Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego II runda, III miejsce Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego III i IV rundy, I v-ce mistrz sezonu 2016 Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego Cross Country

Sezon 2017:

V miejsce w III Indywidualnym Turnieju Cross Speedway, II miejsce w Otwartych Mistrzostwach, Województwa Podkarpackiego w Cross Country - II runda.

Sezon 2018:

II miejsce Penrite Cross Country Racing Ostrowiec Świętokrzyski, II miejsce w Lamba Pit Bike Show VI, III miejsce w Penrite Cross Country Racing Ustrzyki Dolne, IV miejsce w Lamba Pit Bike Show VII, II v-ce mistrz sezonu 2018 Penrite Cross Country Racing.

Celem na sezon 2019...

jest dalsze doskonalenie sztuki żużlowego rzemiosła tak, by w wieku 15 lat mógł przystąpić do egzaminu na licencję „Ż”. Podobnie zatem jak przed rokiem, wspólnie z rodzicami Kajetana postanowiliśmy zorganizować tę zbiórkę, bo nie sposób przejść obojętnie obok takiego talentu! 

Uzgodniliśmy z rodzicami Kajetana listę najpotrzebniejszych obecnie rzeczy, na które oprócz niezbędnych środków chemicznych (płyny do mycia motocykli, oleje, sprey do łańcucha, break celan czy WD40), składają się części: blachy silnika, obejma zbiornika, miska sprzęgła, nakrętki szpilki sprzęgła i napinacza łańcucha, uchwyt do czyszczenia tarcz, napinacz przystawki, smarownica łańcucha, sprężyny wydechu, sprężyna haka, język pod siedzenie, wspornik siedzenia, prowadnica tylnego łańcucha, uchwyt regulacji gaźnika, pałąk błotnika, wyłącznik zapłonu, kierownica, sznurek wyłącznika zapłonu, dźwignia sprzęgła guma osłonowa sprzęgła, linki gazu i sprzęgła, osłona sprzęgła, dętki przednie i tylne, płacz gumowy deflektora, filtry Twin Air, nylonowe siatki Twin Air, sprężyna filtra, przepustnica, zaworek do gaźnika, łańcuch sprzęgłowy i łańcuch tylny.

Łączna wartość niezbędnego wyposażenia wynosi ponad 5 800,00 zł!


W imieniu Kajetana, Jego rodziców oraz własnym, dziękujemy za wszelkie wpłaty i poparcie naszej zbiórki!

Fundacja Speedway’a 

- z miłości do żużla -


To już kolejny sezon naszej Fundacji z Kajetanem!

W poprzednim, zorganizowaliśmy zbiórkę, by kompleksowo przygotować młodego adepta do zbliżającego się sezonu. Uzbieraliśmy kwotę 1 627,00 zł, co pozwoliło na złożenie zamówienia u Rafała Haja zakupu sprzętu i osprzętu. Cała paczka trafiła wprost do Tarnowa i warsztatu młodego Kajetana.

Wierzymy, że w tym roku możemy wspólnie zdziałać jeszcze więcej!Fundacja Speedway'a jest pomocną dłonią, kierunkowskazem oraz dobrym duchem dla kontuzjowanych i najmłodszych zawodników. Tworzymy nową jakość, nadzieję i perspektywy w żużlu. Cele statutowe Fundacji obejmują nie tylko pomoc kontuzjowanym żużlowcom, ale również wspieranie adeptów oraz żużlowców - amatorów, ich rodzin, a także szeroko rozumianą promocję i rozwój wspaniałego sportu, jakim jest żużel.

Poznaj nas bliżej!

Sprawdź naszą stronę internetową i obserwuj nas na instagramie!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Ryszard Cichy
50 zł
Ryszard Cichy
JW
25 zł
Jan Wojtuła
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Ryszard Cichy
50 zł
Ryszard Cichy

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

350 036 zrzutek

Pomóż zebrać 6 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

126
udostępnień

NAGRODY

CZARNA KSIĄŻKA - ZOSTAĆ MISTRZEM

100 zł i więcej

Już teraz, pierwsze pięć osób, które dokonają wpłaty powyżej 100,00 zł i udostępnią zrzutkę na swoim profilu, otrzymają Czarną Książkę - Zostać Mistrzem autorstwa Joanny Krystyny Radosz wraz z imienną dedykacją autorki!(pozostało 5 z 5)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.