id: zpfzpf

Barak/kontener na BikePark Lublin

Barak/kontener na BikePark Lublin

Nasi użytkownicy założyli 1 177 591 zrzutek i zebrali 1 230 244 348 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, działające od 2009 r. Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" to organizator m.in. 8 już edycji Lubelskiego Maratonu Turystycznego - maratonu rowerowego promującego Lublin oraz Lubelszczyznę, w którym uczestniczyło w sumie ponad tysiąc osób z całej Polski, wieloletni partner Europejskiego Pikniku Rodzinnego w Nasutowie oraz Lubelskiej Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie. Angażujemy się w wiele inicjatyw społecznych na zasadzie wolontariatu. Robimy to, by propagować zdrowy i aktywny styl życia - najlepiej na rowerze! Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, reagujemy i pomagamy.viRLOpBVhlPbYlhw.jpg

Teraz to my potrzebujemy Waszej pomocy. Otóż, by sprawniej i szybciej organizować imprezy rowerowe na BikePark Lublin niezbędny jest nam barak/kontener, który byłby własnością Stowarzyszenia i służyłby nam za magazyn. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwiłoby nam pracę.

LGo54BZoocGnQxgj.jpgAktualnie dzielimy jeden barak z naszymi kolegami z LKKG (Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego), jednak z uwagi na wciąż rosnącą ilość uczestników Lubelskiego Maratonu Turystycznego i związaną z tym logistykę, po prostu już nie mieścimy się w tym baraku. Jak dotąd nie prosiliśmy o wsparcie, jednak sami nie udźwigniemy finansowo takiego wydatku. Stąd ta zbiórka. Każda złotówka się liczy, tak samo jak i my liczymy na Wasze wsparcie. Dzięki.

Razem możemy więcej. Dobro powraca. Warto pomagać.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 102

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków