id: zr4skk

Proteza i rehabilitacja ręki

Proteza i rehabilitacja ręki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
129 163 zł 
z 300 000
43%
zakończona
01.01.2022r
880
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 949 zrzutek i zebrali 882 183 132 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

tb7ebdba457e404b.jpegNazywam się Konrad Berdzik. Mam 21 lat i mieszkam z rodziną na pięknym Roztoczu. Pierwszego czerwca 2020 roku uległem poważnemu wypadkowi, w którym straciłem lewą rękę na wysokości ramienia. Przed wypadkiem byłem samodzielny, pracowałem, prowadziłem aktywny tryb życia, realizowałem swoje pasje.

Największym moim hobby jest motoryzacja. Po latach doszedłem do wprawy w renowacji jednośladów. Praca przy nich dawała mi bardzo dużą satysfakcję. W wolnych chwilach uwielbiałem też wędkować. Pomagałem również Tacie przy budowaniu domków letniskowych oraz wymianie pokryć dachowych. Tak jak każdy mam marzenia - jednym z nich było zostanie zawodowym kierowcą w Straży Pożarnej, ponieważ od zawsze czułem chęć pomocy innym. Moje marzenie odeszło razem z moją ręką.

Wypadek wywrócił moje życie do góry nogami. Z dnia na dzień najprostsze codzienne czynności stały dla mnie niewykonalne. 

Na "Zrzutce" zbieram na tzw. protezę bioniczną, która na dzień dzisiejszy kosztuje ponad 270 tys. Złotych oraz na długotrwałą rehabilitację. Taka proteza umożliwiłaby mi powrót do normalnego życia oraz pełnej samodzielności. Aby do niej powrócić potrzebuję Waszej pomocy, bo zakup takiej protezy przekracza możliwości moje i mojej rodziny.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 880

preloader

Komentarze 17

 
2500 znaków