id: zravgc

Pomóż przetrwać rugby w Rudzie Śląskiej

Pomóż przetrwać rugby w Rudzie Śląskiej

Opis zrzutki

Małe rugbistki i mali rugbiści, ich rodzice, trenerzy, Diablice i Gryfy - cała społeczność Klubu Sportowego Rugby Ruda Śląska zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli, kibiców rugby, sympatyków sportu chcących pospieszyć nam na ratunek w tym trudnym czasie z prośbą o pomoc finansową.

W 2020 roku Miasto Ruda Śląska (czyli nasz główny sponsor) praktycznie obcięło do zera finansowanie sportu w naszym mieście na wszystkich poziomach wiekowych i sportowych. W połowie sezonu zostaliśmy bez środków pozwalających realizować nasze skromne, amatorskie ambicje sportowe.

Nasz żeńska drużyna - Diablice walczy w obecnym sezonie 2019/20 o brązowy medal Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7 - w połowie sezonu są na trzecim miejscu w tabeli.

Nasze grupy dziecięce i młodzieżowe to czołówka krajowa (5 miejsce w klasyfikacji generalnej ubiegłego sezonu) pozostały bez środków umożliwiających kontynuowanie rywalizacji.

Nasi seniorzy - Gryfy walczą w tym sezonie o powrót do pierwszej ligi rugby piętnastoosobowego!

Wszystkie starania i nadzieje zawodniczek oraz zawodników mogą zostać zakończone jeśli nie uda nam się zgromadzić pieniędzy, dzięki którym uda nam się przetrwać ten trudny rok. Nasze główne koszty to przed wszystkim transport - wszystkie nasze grupy wiekowe jeżdżą i grają w całej Polsce: w Gdańsku, Bydgoszczy, Rumii, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Jarocinie, Bolesławcu, Krakowie...

Prosimy o wpłaty dzięki którym zapewnione zostaną środki na transport - wyjazdy na Turnieje Dzieci i Młodzieży, turnieje Mistrzostw Polski Kobiet Rugby 7 i mecze II ligi rugby.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie!

Wpłacający 54

 
Dane ukryte
1 200 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
700 zł
 
Dane ukryte
350 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 545 zrzutek

i zebrali

402 592 213 zł

A ty na co dziś zbierasz?