Aktualności 3

  • Ustaliliśmy z Parafią WNMP w Opolu Lubelskim, że będzie kolejna transmisja Mszy św. w niedzielę 22 marca o godz. 12.00.
    Czytaj więcej
  • https://opolskatv.pl/2020/03/14/opole-lubelskie-msza-swieta-w-internecie-seniorzy-i-chorzy-moga-w-niedziele-zostac-w-domu-sledzac-transmisje-nabozenstwa-o-godz-12-00/
    Czytaj więcej
  • Kończy się rok 2019, Opolska TV przechodzi do Nowego Roku ze świeżymi planami, celami i chęciami, a jest to możliwe głównie dzięki wsparciu Donatorów. Dziękujemy!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Dzięki Twojej pomocy możliwy jest rozwój i prowadzenie kosztownego w czas i pieniądze, ale niezależnego oraz co ważne, społecznościowego portalu informacyjno-publicystycznego dotyczącego miasta i powiatu Opole Lubelskie - http://www.opolskatv.pl


Prowadzimy zbiórkę na funkcjonowanie portalu miejskiego, a są to m.in.: opłaty, koszty związane z prowadzeniem portalu internetowego Opolska TV, realizacją materiałów filmowych, multimedialnych, transportu, eksploatacji sprzętu, a także promowania akcji podejmowanych na rzecz i dla mieszkańców. Działania nasze pochłaniają dużo czasu i niestety wymagają wkładu finansowego.

Dlatego liczymy na Was!

Projekt Opolska TV, jest niezależny, nie jest finansowany przez instytucje, może działać i rozwijać się tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu i życzliwości ludzi, doceniających nasze działania.

Portal lokalny opolskatv.pl tworzony jest dla mieszkańców, a poświęcony jest wszelkim sprawom związanym z życiem w Opolu Lubelskim oraz w innych miejscowościach powiatu opolskiego. Głównym celem jest promocja naszego regionu, informacja, wspieranie i przybliżanie spraw dotyczących mieszkańców. Dzięki Państwa wsparciu przekonujemy się, że to co robimy jest pozytywne i miarodajne.

Poprzez promocję i przekaz informacji współpracujemy z lokalnymi instytucjami, promujemy sport, kulturę, akcje i wydarzenia pro-obywatelskie, a jednym z naszych celów jest stworzenie miejsca do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej gminy i powiatu.

Dziękujemy za wsparcie!

Wpłacający30

SK
Slawomir Kotowski
100 zł
KW
Krzysiek Wójcicki
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
IZ
Izabela Zarzycka
50 zł
M
Marcin
50 zł
G
Gosia
20 zł
MF
Magda-Lena Furga
30 zł
MW
Michał Wojewoda
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
AS
Anna Sagan
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

457 616 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?