id: zs6mbz

Operacja kolana Chudej!

Operacja kolana Chudej!

4 970 zł 
z 14 000 zł
35%
zakończona 01.01.2022r
74 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

5 listopada podczas klubowego treningu Wiktoria wyskoczyła do rutynowego ataku jakich w swoim życiu wykonała tysiące. Ten jednak poniósł za sobą dramatyczne konsekwencje – upadek, który początkowo nie wydawał się groźny, po dokładnych badaniach nie pozostawił cienia wątpliwości.


Diagnoza: całkowite uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie. Wiktoria od 10 lat reprezentuje barwy Gedanii Gdańsk. Od wielu lat stanowi o sile drużyn, w których występuje niejednokrotnie kończąc decydujące akcje czy nękając rywali swoimi atomowymi zagrywkami.


Na swoim koncie Wiktoria ma wiele medali Mistrzostw Województwa Pomorskiego, VI miejsce Mistrzostw Polski Kadetek i awans z drużyną Gedanii Gdańsk do II ligi kobiet. W sezonie 2021/22 Wiktoria została kapitanem zespołu seniorek pełniąc tę funkcję z dumą i stuprocentowym zaangażowaniem. Po swojej kontuzji Wiktoria zwana przez wszystkich „Chudą” jest motywatorem i największym kibicem swoich koleżanek okazując im ogromne wsparcie – w hali podczas spotkań domowych czy przed ekranem na wyjazdach.


Teraz to my chcielibyśmy zrobić coś dla Wiktorii i pokazać jej jak ważną jest częścią naszego zespołu. W tym miejscu zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe operacji i rehabilitacji naszej Pani Kapitan. Pokażmy jaką moc ma siatkarska rodzina!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 74

 
Dane ukryte
70 zł
KK
Karolina
29 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BT
Beata Treder
100 zł
NA
Natalia Abraś
4 zł
B
Bułka
20 zł
ND
Natalia Dąbrowska
20 zł
JC
Jolanta Chyl
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 688 zrzutek

i zebrali

740 515 356 zł

A ty na co dziś zbierasz?