id: zspmgy

Let's Pole - wspólnie uratujmy naszą szkołę pole dance

Let's Pole - wspólnie uratujmy naszą szkołę pole dance

Nasi użytkownicy założyli 1 015 639 zrzutek i zebrali 1 062 851 958 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbliżają się 1 urodziny Let’s Pole Dance Studio, niestety zamiast wspólnego świętowania i radości, jest walka o przetrwanie. Dokładnie rok temu urządzałam studio, samodzielnie malowałam ściany, sprzątałam, wstawiałam rurki i zaopatrywałam studio w najlepszy sprzęt do ćwiczeń. Let’s Pole Dance Studio to miejsce, o którym marzyłam od dawna i w końcu mój sen się ziścił. Od początku miałam wizje jaki klub chce stworzyć dla siebie i dla Was oraz jakiego miejsca brakuje mi na mapie Warszawy! Jako osoba, która ma w sobie zamiłowanie do piękna, sztuki, sportu jak również do historii i architektury, nie przypadkowo wybrałam zabytkową kamienicę przy ulicy Brzeskiej. Tam powstało Let’s Pole Dance Studio - miejsce kameralne, klimatyczne, urządzone elegancko, ale prosto i gustownie. To miejsce gdzie możemy wspólnie trenować w pięknie urządzonej przestrzeni, na najlepszym sprzęcie sportowym, a co najważniejsze bezpiecznie. Zadbałam, aby w studio pracowała świetna kadra trenerska, która będzie uczyć i zarażać Was swoją pasją do sportu.

Z dnia na dzień studio przestało funkcjonować ze względu na odgórne obostrzenia. Z dnia na dzień cała kadra trenerska została pozbawiona możliwości wykonywania zawodu. Mimo wszystko staram się dalej pracować i prowadzić zajęcia w formie on-line, aby studio przetrwało ten trudny czas. Z całego serca dziękuję Wam, za wspólne treningi! Dochód z treningów on-line niestety nie jest w stanie pokryć kosztów utrzymania studia. Sytuacja jest na tyle dramatyczna, że zdecydowałam się utworzyć zrzutkę i prosić o pomoc ludzi dobrej woli. Obecnie studio pole dance stoi puste, generując same koszt. Wspólnie czekamy na możliwość wznowienia działalności, abyśmy mogli wrócić do treningów i pracy, jednak to oczekiwanie wiąże się niestety z ogromnymi wydatkami - przede wszystkim kosztami najmu. Kwotę jaką zbieram jest to kwota jaką muszę zapłacić za najem lokalu za bieżący - martwy miesiąc kwiecień.

Jeżeli chcemy znowu się wspólnie spotykać w Let’s Pole to musimy o nie wspólnie zawalczyć. Nasze "być" w tej chwili zależy od Was, dlatego proszę o pomoc i wsparcie. Z góry dziękuję za wszystkie wpłaty i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce w Let’s Pole Dance Studio. 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 48

 
Dane ukryte
25 zł
AS
Aleksandra Sacha
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
WB
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AW
Anna Wójcik
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PR
Patrycja
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • PN
    Paweł Nowakowski

    Cegiełka ode mnie :) Obyś przetrwała, bo szykuję się wpaść po tej całej epidemii :)

    50 zł