id: zss5tu

Na aparaty słuchowe

Na aparaty słuchowe

3 541 zł 
z 11 000
32%
zakończona 07.10.2019r
97 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Jestem osobą niesłysząca od urodzenia z powodu różyczka jak moja mama była w ciąży, dlatego mam bardzo głęboki ubytek słuchu i potrzebuję bardzo silnych aparatów - 2 szt. W sprzedaży są aparaty które sprawdzałam , miałam wypożyczone ze sklepu, niestety tańsze aparaty które chciałam wybrać ze względu na cenę nie sprawdziły się, stąd ten wybór na drogie. Potrzebuję ich by komunikować się z ludzmi i w pracy z dziećmi niesłyszącymi, i ze światem , który w sytuacjach codziennych. Planuję urodzić dziecka i bardzo chciałabym móc je usłyszeć. Posiadam dokumenty faktura proforma, otrzymałam dofinansowanie Pfron 1560 zł i Nfz 1400 zł. Dziękuję wszystkim osobom które mnie do tej pory wsparły. Wielki ukłon w waszą stronę. Liczy się dla mnie każda złotówka. Brakuje mi jeszcze 5,500 zł. Kończy się czas na zrzutce. Bardzo proszę o wsparcie.

English below:

Jestem nauczycielem w szkole dla osób niesłyszących i zarobki nie wystarczają mi na zakup aparatów słuchowych. Osobą niesłyszącą jestem od urodzenia. Ostatni aparat zakupiłam przeszło 8 lat temu. Chyba nie muszę mówić, że aparat słuchowy jest mi niezbędny do codziennego życia.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 97

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 991 zrzutek

i zebrali

835 299 252 zł

A ty na co dziś zbierasz?