id: ztjjde

projekt - wystawa online o Bł.Ks.Jerzym Popiełuszce - zwiedzanie z przewodnikiem

projekt - wystawa online o Bł.Ks.Jerzym Popiełuszce - zwiedzanie z przewodnikiem

8 050 zł z 8 000 zł
100%
zakończona 12.12.2020r
49 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli nasz projekt ! Pomoże nam to pokryć wszelkie koszty realizacyjne w niezwykle trudnym dla nas czasie. I Choć w bardzo trudnych warunkach, ale ruszyły właśnie działania twórcze i planowanie efektu finalnego tego artystycznego projektu. Realizacja projektu potrwa do 18 stycznia 2021 roku, jak zapewnił realizator nagrań.

  Po tym czasie skontaktujemy się z wszystkimi , którym przysługują "bonusy" z racji znaczącego wsparcia naszej zbiórki. Będziemy chcieli przekazać im materiały zw. z ks.Jerzym , w tym kopie naszego filmu ze zwiedzania wystawy, aby wszyscy mogli go obejrzeć, kiedy film będzie jeszcze absolutną nowością !

  Czytaj więcej
 • Apel do wszystkich , którym zależy na promowaniu wartości narodowych i chrześcijańskich, do tych wszystkich co starają się działać na rzecz stabilizacji rzeczywistości w stronę prawdziwych wartości:

  Działajmy wspólnie na rzecz pamięci o ks.Jerzym... promocja kultu Męczennika jest przecież naszym wspólnym zadaniem .

  Bardzo prosimy, aby jeśli to możliwe informacje o naszej zbiórce wysyłać innym...po tym jak już sami dokonamy wpłaty.

  W tych szalonych czasach tylko własny przykład staje się prawdziwie skuteczną zachętą dla innych. (ktoś nazwał to kiedyś prawdziwym świadectwem poprzez czyn !)

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Potrzebuję sfinansować profesjonalną (pełnej w jakości obrazu) rejestrację-ustawionej w studio wystawy pt."Błogosławiony Jerzy Popiełuszko...Kapłan i Męczennik..Patron NSZZ Solidarność".

Na projekt składa się rejestracja plansz przy pomocy kamer w wysokiej jakości, nagranie przewodnika - (oprowadzającego i komentatora), montaż cyfrowy materiału

a następnie szeroka promocja w internecie.

Wystawa on-line ma być alternatywną propozycją zwiedzania - w stosunku do formy tradycyjnej...Taka forma ma służyć dziś szerszemu rozpropagowaniu wystawy i kultu polskiego męczennika w kraju (z uwzględnieniem powstałych utrudnień z powodu pandemii).

W obliczu powstałych trudności realizacyjnych i materialnych widzę w takiej formie jedyną szansę na dalsze, skuteczne promowanie wystawy-cenionej w kraju i za granicą.


Krótki rys mojej działalności:

Od blisko 11 lat zajmuję się działaniami na rzecz promocji kultu Księdza Jerzego Popiełuszki.

Wraz z grupą świeckich czcicieli Męczennika zorganizowałem blisko 1000 akcji Jemu poświęconych, głównie w polskich parafiach ale także w innych miejscach kultu czy obiektach kultury narodowej.

Akcję została podjęta przez setki polskich Kapłanów w wielu diecezjach-przy wsparciu kilku Księży Biskupów w różnych miejscach Polski. Początki akcji to rozpowszechnianie nauczania bł.ks.Jerzego, akcję zapoczątkował śp.ksiądz Zygmunt Malacki-kolega ks.Popiełuszki z lat seminarium, wielki propagator kultu

i nieformalny postulator procesu beatyfikacyjnego x. J.P.

Od 2017 roku jestem też kuratorem wspomnianej wystawy z ramienia KK NSZZ Solidarność, z którą współpracuję od 10-lecia , w tym czasie nawiązałem też kontakty i współpracę z setkami osób i instytucji działających na rzecz kultu ks.Popiełuszki. Kilka lat temu, staraniem władz i dyplomacji węgierskiej wystawa została przetłumaczona na język angielski i węgierski i trafiła min.do Budapesztu.

Obecnie dla podtrzymania ciągłości akcji pragniemy właśnie stworzyć projekt wirtualnego zwiedzania tej wystawy.


Kochani, nie pozostańcie obojętni i wesprzyjcie nasza akcję! Starajmy się wspólnie, mimo tak trudnego czasu jaki nastał skutecznie działać na rzecz promocji Wartości Chrześcijańskich, które nadają sens naszej egzystencji i i kierują nas w stronę NIEBA !


Marek Kędziorek


wiecej na: promotorzykultu.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 49

IN
Iwonna Nawrocka
1 710 zł
K
KSK
1 000 zł
DL
Daytona Lubricants Polska
999 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
600 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
AR
Andrzej Rejman
400 zł
 
Dane ukryte
350 zł
 
Dane ukryte
297 zł
AR
Andrzej Rejman
240 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej
Podziękowanie za znaczące wsparcie projektu

Będzie to cyfrowa kopia stworzonego filmu z ww wystawą na DVD lub na pendrive itp. Alternatywnie mogą być to inne materiały związane z bł.ks.Jerzym Popiełuszką

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

703 213 zrzutek

i zebrali

472 250 468 zł

A ty na co dziś zbierasz?