id: ztmknw

Pakiety medyczne do porodów w warunkach polowych podczas wojny w Ukrainie

Pakiety medyczne do porodów w warunkach polowych podczas wojny w Ukrainie

Nasi użytkownicy założyli 980 765 zrzutek i zebrali 1 002 437 057 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Rodziców i Położnych, zrzeszające położne przyjmujące porody domowe w Polsce, w obliczu konfliktu zbrojnego w Ukrainie i dramatycznej sytuacji ludności cywilnej przebywającej na terenie tego kraju podjęło inicjatywę wsparcia kobiet i noworodków w okresie okołoporodowym. Najbardziej doświadczone w kraju położne związane z porodami pozaszpitalnymi pragną wesprzeć kobiety rodzące w trakcie opuszczania swojego kraju, uchodźczynie rodzące na przejściach granicznych oraz te przebywające w Ukrainie bez możliwości bezpiecznego opuszczenia miejsc zamieszkania i schronów. Stworzone zostały przez nas instrukcje i kompletowane są PAKIETY MEDYCZNE służące DO PRZYJMOWANIA PORODÓW w warunkach pozaszpitalnych /polowych dla medyków oraz osób bez wykształcenia medycznego.


Położne stworzyły proste i rzeczowe instrukcje, zrozumiałe dla każdej osoby niemającej nigdy do czynienia z porodem, jak również dla medyków, którzy nie mieli możliwości zdobycia doświadczenia w porodzie pozaszpitalnym tak, by zapewnić bezpieczeństwo kobiety rodzącej oraz noworodka, niezależnie od warunków odbywającego się porodu. Pakiety wraz z instrukcjami zostaną przekazane jako pomoc  dla Ukrainy za pośrednictwem organizacji humanitarnych.


Więcej informacji: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,28176330,polozna-na-ukrainie-kobiety-beda-rodzic-w-schronach-przy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy&fbclid=IwAR223XnP8xIFU4WmlUdBYLa6Q39wDO27GXej5nFnPe-GP9aEC-EeoSC_-aE


Zwracamy się z prośbą o wsparcie niniejszego projektu przez sfinansowanie zakupu materiałów i narzędzi niezbędnych do skompletowania pakietów medycznych do porodów w warunach pozaszpitalnych / polowych. Na ten cel przeznaczone zostaną środki z niniejszej zrzutki.


Z wdzięcznością,


Zarząd i członkinie Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 644

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
SM
Szymon
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
CS
Caoimhe Smyth
200 zł
RT
Rafał Trąbski
1 000 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AN
Anita
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków