id: ztmknw

Pakiety medyczne do porodów w warunkach polowych podczas wojny w Ukrainie

Pakiety medyczne do porodów w warunkach polowych podczas wojny w Ukrainie

54 970 zł 
z 15 000
366%
zakończona 02.04.2022r
644 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Rodziców i Położnych, zrzeszające położne przyjmujące porody domowe w Polsce, w obliczu konfliktu zbrojnego w Ukrainie i dramatycznej sytuacji ludności cywilnej przebywającej na terenie tego kraju podjęło inicjatywę wsparcia kobiet i noworodków w okresie okołoporodowym. Najbardziej doświadczone w kraju położne związane z porodami pozaszpitalnymi pragną wesprzeć kobiety rodzące w trakcie opuszczania swojego kraju, uchodźczynie rodzące na przejściach granicznych oraz te przebywające w Ukrainie bez możliwości bezpiecznego opuszczenia miejsc zamieszkania i schronów. Stworzone zostały przez nas instrukcje i kompletowane są PAKIETY MEDYCZNE służące DO PRZYJMOWANIA PORODÓW w warunkach pozaszpitalnych /polowych dla medyków oraz osób bez wykształcenia medycznego.


Położne stworzyły proste i rzeczowe instrukcje, zrozumiałe dla każdej osoby niemającej nigdy do czynienia z porodem, jak również dla medyków, którzy nie mieli możliwości zdobycia doświadczenia w porodzie pozaszpitalnym tak, by zapewnić bezpieczeństwo kobiety rodzącej oraz noworodka, niezależnie od warunków odbywającego się porodu. Pakiety wraz z instrukcjami zostaną przekazane jako pomoc  dla Ukrainy za pośrednictwem organizacji humanitarnych.


Więcej informacji: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,28176330,polozna-na-ukrainie-kobiety-beda-rodzic-w-schronach-przy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy&fbclid=IwAR223XnP8xIFU4WmlUdBYLa6Q39wDO27GXej5nFnPe-GP9aEC-EeoSC_-aE


Zwracamy się z prośbą o wsparcie niniejszego projektu przez sfinansowanie zakupu materiałów i narzędzi niezbędnych do skompletowania pakietów medycznych do porodów w warunach pozaszpitalnych / polowych. Na ten cel przeznaczone zostaną środki z niniejszej zrzutki.


Z wdzięcznością,


Zarząd i członkinie Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 644

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 680 zrzutek

i zebrali

834 682 076 zł

A ty na co dziś zbierasz?