id: ztyy6w

Wymarzona harfa dla Siostry

Wymarzona harfa dla Siostry

0 zł
z 55 000
0%
zakończona
10.01.2018r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 887 zrzutek i zebrali 1 059 946 831 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Bardzo proszę o pomoc w sfinansowaniu największego marzenia mojej siostry - zakup własnej harfy. To młoda uzdolniona harfistka! pomóżmy spełnić marzenie :)

Dzień dobry,

Mam na imię Dominika i mam niezwykle zdolną siostrę Anię!!

Ania ma 15 lat i od 8 lat ( czyli więcej niż połowę życia) gra na harfie. Aktualnie uczęszcza do drugiej klasy poznańskiej ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia. Gra na harfie to całe jej życie a ja bardzo chciałbym spełnić jej marzenie – zakupić jej własną harfę, tak aby mogła ćwiczyć w domu.

Ania jest wyjątkowo uzdolnioną młodą harfistką. Uczestniczyła w wielu konkursach harfowych wszystkie ukończyła z bardzo dobrym wynikiem, jednak nie osiada na laurach i dalej chce się szkolić w czym niestety mocno przeszkadza jej brak własnego instrumentu. Do tej pory ćwiczyła w szkole (codziennie spędzając w niej około 10-11h). Jednak ćwiczenie w szkolnych warunkach okazuje się być niewystarczające. Na jednej harfie w szkole odbywa się kilka zajęć, a doba okazuje się za krótka, aby każdy zainteresowany mógł poćwiczyć

Marzeniem Ani jest koncertowanie z największymi orkiestrami w Polsce i na całym świecie, a jeśli uda nam się zebrać całą sumę na zakup harfy obiecała, że zagra na moim ślubie!

Niestety harfa to bardzo drogi instrument i nie możemy sobie pozwolić na jego zakup dlatego prosimy Państwa o pomoc – Razem damy radę !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!