id: zutgtf

"Ja jadę - Ty pomagasz" - sezon II, czyli rowerem 3725 km do Portugalii dla Zosi z Katowic!!!

"Ja jadę - Ty pomagasz" - sezon II, czyli rowerem 3725 km do Portugalii dla Zosi z Katowic!!!

10 407 zł 
z 37 250 zł
27%
236 dni do końca
214 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zosia skończy w tym roku 12 lat. Od urodzenia dzielnie zmaga się z upartym przeciwnikiem - mózgowym porażeniem dziecięcym. Spora część Jej codzienności to terapie i rehabilitacja, które pozwalają na pokonywanie pojawiających się trudności i dają szansę na kolejne kroki naprzód. Aby poznać całą historię Zosi, serdecznie zapraszam na:

Facebook

Fundacja Dzieciom Wspólnota "Zdążyć z pomocą"

Blog Zosi

Dlatego jesteśmy my!!! Pomożemy prawda? A dokładne cele tej zbiórki to:

  1. Rehabilitacja i terapia Zosi
  2. Zakup kombinezonu Mollii (koszt około 22000 zł)
  3. Dofinansowanie zakupu roweru elektrycznego w celu umożliwienia Zosi wycieczek w przyczepce. Już dziś przyczepka z Zosią waży około 60 kg, a będzie więcej... Dlatego musimy odciążyć troszkę tatę, aby dał radę Zosię dowieźć do celu.

n9783fe337fbbaf8.jpeg

Dlaczego Zosia? Od pewnego czasu zacząłem interesować się poszukiwaniem kolejnego dziecka, któremu moglibyśmy pomóc po Antosiu Radło z Czerwionka-Leszczyny. Pamiętacie Go? Fantastyczny chłopczyk, syn znajomego policjanta. I nagle olśniło mnie! Dlaczego mam szukać daleko, jak pracuję z kolegą - nadkomisarzem (co prawda nie jest z ruchu drogowego :-) ), który ma córkę wymagającą więcej uwagi, a także mnóstwa środków pieniężnych. Nie interesowałem się wcześniej jego życiem. Dopiero po wejściu na blog, który prowadzi jego żona, który poświęcony jest Zosi i przeczytanie paru postów spowodowało, że się wzruszyłem. W każdym tekście dominuje optymizm. Nawet jak tekst opisuje ulewę, to ma się wrażenie, że to też coś fajnego, że fajnie wyglądają krople deszczu, jak opisywany jest "lockdown" też przywoływane są pozytywy. Jednym słowem nie znalazłem tego Naszego polskiego narzekania. Dodam, że ojciec Zosi to osoba, która nie słyszałem, aby kogoś obgadała czy źle życzyła. Dlatego w jednej chwili wykonałem telefon do Niego i udało się. W imieniu swoim i Państwa dałem słowo, że dołożymy cegiełkę na rehabilitację Zosi...

wc66283fc13c9b15.jpeg

Niewielu ludzi czyta tak długie teksty, ale jeśli już tutaj dotarłeś to teraz troszkę o mnie i moich oczekiwaniach. Nazywam się Tomasz Dzierga i po wielkim sukcesie akcji "Ja jadę - Ty pomagasz" z 2021 r., czyli po charytatywnym wyjeździe rowerowym do Hiszpanii stwierdziłem, że mam pewien niedosyt i chcę dotrzeć na koniec Europy czyli do Portugalii, a przy okazji zrobić coś dla innych osób. Nie pomagamy tylko Zosi! Pomagam przy okazji sobie i Państwu, abyśmy umieli zauważać problemy innych i na nie reagować. Razem jesteśmy siłą mogącą choć trochę coś zmienić. Nadmieniam jak zawsze, że na wycieczkę mnie stać i nie po to jest zbiórka. Ani grosz z tej zrzutki nie będzie przeznaczony na moje potrzeby. Wystarcza mi mój rower, namiot i swoje finanse. Całość zostanie przelana na rehabilitację Zosi. W zamian za wsparcie nie tylko finansowe, ale także za reklamę i rozgłos zapraszam Państwa 27 maja 2022 r. do Siemianowic na ul. Wróbla 3 gdzie oprócz pojazdów różnych służb, słodyczy, owoców będą także niespodzianki (ogromne niespodzianki), ale to na razie w sferze negocjacji. Mamy jeszcze czas! W maju będziemy dobrze się bawić, ale już teraz chciałbym wszystkich zachęcić do kupowania różnych pozyskanych gadżetów i wspomagania zrzutki dla Zosi. A trasa charytatywnego rajdu rowerowego będzie wyglądała tak:l00034abb04ff58f.jpeg

Jeżeli chciałbyś jakoś pomóc, a może chcesz być partnerem akcji, masz jakiś pomysł skontaktuj się ze mną: tel. 601 690 693 lub mail: [email protected] Całą akcję można śledzić na profilu Facebook: "Ja jadę - Ty pomagasz" - sezon II. Zapraszam do współpracy!

ddbc1f5a562683fd.jpeg


A akcję charytatywną poparli wielcy, znani i lubiani ludzie tacy jak:

m7a2673907200422.jpeg

nadinsp. dr Jarosław Kaleta

Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach

"Szanowny Panie Komisarzu.

Z wielkim zainteresowaniem zapoznałem się z dotychczasowymi przedsięwzięciami realizowanymi przez Pana na rzecz będących w potrzebie dzieci. Dlatego w imieniu własnym i kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach pragnę wyrazić szczere uznanie dla kolejnej inicjatywy niesienia pomocy.

Wartość życia jest tym większa, im więcej dajemy z niego innym, a Pana postawa i zaangażowanie, w które wpisana jest ta sentencja, świadczą o wrażliwości i zrozumieniu potrzeb drugiego człowieka, co niewątpliwie wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji.

Wierzę, że kolejny zaplanowany rajd przebiegać będzie we wspaniałej atmosferze i stanie się dla Pana emocjonującym oraz niezapomnianym przeżyciem, a szczytny cel zebrania środków na pomoc dla Zosi zostanie osiągnięty.

Jednocześnie cieszę się, że do tego przedsięwzięcia będę mógł dołożyć własną cegiełkę. W tym celu przekazuję na Pana ręce przedmioty do licytacji oraz życzenia, by troska okazana potrzebującemu dziecku, była dla Pana źródłem dumy i zadowolenia"

---------------------------------------------------------------------------------------

a04d12325976fa85.jpeg

nadinsp. dr Rafał Kochańczyk

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu

Proszę przyjąć moje słowa uznania za zaangażowanie w akcję pomocy na rzecz chorej Zosi, córki policjanta ze Szkoły Policji w Katowicach. Wszelka pozytywna postawa oraz idący za tym wysiłek to bardzo ważny środek zaradczy. Pozwala nam przekształcać każdą trudną sytuację w lepszą. Tym bardziej cieszy mnie, że bezinteresownej pomocy podjął się policjant, dla którego idea służenia drugiemu człowiekowi wpisana jest w jego zawód. Niech stanowi ona wzór do naśladowania, dając wiarę w to, co robimy.

W dowód uznania za zaangażowanie – które zrodziło się na gruncie pana szlachetnej postawy – proszę przyjąć okolicznościową pamiątkę. Dla małej Zosi przekazuję zabawkę „Policusia”, niech maskotka opolskiej Policji wywoła uśmiech na Jej twarzy, sprawi radość oraz otoczy taka opieką, jaką na co dzień policjanci otaczają wszystkie dzieci. Przy tej okazji, składam najlepsze życzenia Zosi i Jej rodzicom, niech ich siła oraz wytrwałość zwycięży w walce z chorobą. 

Jako nagrodę za wpłaty, podczas zbiórki pieniędzy przeznaczam deskę z wizerunkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Składam wyrazy poparcia dla planowanej akcji, życząc pozyskania jak najwięcej przedmiotów, a osiągnięty z nich dochód niech wesprze leczenie chorego dziecka.

---------------------------------------------------------------------------------------

ife39cc1723a0fa3.jpeg

Piotr Kupicha

piosenkarz, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, wokalista i lider zespołu Feel

Tomek, właśnie tak podglądam z kolegą, który nagrywa ten filmik, że masz naprawdę niesamowitą energię. Nie wiem gdzie tam teraz lecisz, ale widzę, że jesteś niezłym „harpagenem” jak to się mówi, może nawet po naszemu. Ale tutaj twoja postawa pod kątem małej Zosi, która potrzebuje naszej pomocy jest myślę najdzielniejszym wyzwaniem, jakie wziąłeś sobie na klatę. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

---------------------------------------------------------------------------------------

t476523eff06e063.jpeg

mł. insp. Zdzisław Mirecki

były I zastępca komendanta powiatowego KPP w Lwówku Śląskim

"Tomaszu, życzę Tobie powodzenia w rajdzie rowerowym do Portugalii oraz w zbiórce dla potrzebującej dziewczynki Zosi. Popieram z całego serca tę inicjatywę i trzymam kciuki aby ten cel był osiągnięty. Również zachęcam członków policyjnych stowarzyszeń do wsparcia i propagowania takich przedsięwzięć, które pobudzają do refleksji nad tym, co jest w życiu istotne. Z serdecznym pozdrowieniem zgodnie z dewizą IPA (International Police Association), które w języku esperanto brzmi "Servo per Amikeco" tj. "Służyć poprzez przyjaźń".

---------------------------------------------------------------------------------------

o261d9a087815f46.jpeg

insp. Dariusz Walczak

były kierownik Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego Szkoły Policji w Katowicach, sekretarz Prezydium Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA

Tomaszu!

Współczesny świat jest świadkiem wielu niekorzystnych zjawisk i tendencji. Szczególnego znaczenia w tej sytuacji nabiera nasze motto „Służyć poprzez przyjaźń”. Znam setki, tysiące osób, ale niewiele jest takich ludzi jak Ty, gotowych nieść bezinteresowną pomoc. Posiadasz moc i konsekwencję zdolne kruszyć najgrubsze mury. Niestraszne Ci żadne przeszkody, nie dostrzegasz barier, które dla innych są nie do pokonania. Wyznaczyłeś sobie kolejny, niezwykle ambitny cel, rajd rowerowy do Portugalii i pozyskanie wsparcia dla Zosi. Trzymam kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia! Mam nadzieję, że tak jak dotychczas, podejmowane przez Ciebie działania skruszą wszystkie mury „oporu”, przekonają „nieprzekonanych” i pozwolą Ci osiągnąć cel, pomoc Zosi. Jak zawsze zgłaszam pomoc w we wszelkich możliwych aspektach tego przedsięwzięcia. Mam również nadzieję, że niezbędną pomoc otrzymam od każdej osoby, każdej instytucji, każdej struktury, do których zwrócisz się z taką potrzebą, o co gorąco apelujęI

„Servo per Amikeco”

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 214

 
Dane ukryte
ukryta
MW
Monika Woźniak
20 zł
MS
Mateusz Statkiewicz
30 zł
JN
Jan Nycz
100 zł
K
Karolina
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MT
Mateusz Tabaczynski
40 zł
MW
Mirosław Wróżek
50 zł
RH
Renata Harężlak
40 zł
MS
Marcin Stelmach
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Trzymam kciuki za powodzenie! Podam dalej😁

    150 zł

Lokalizacja

Hermana Wróbla 3B, 41-100

Siemianowice Śląskie, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Zostanę Twoim followersem na Instagramie

Zbierasz jak najwięcej followersów? Chcesz abym Cię obserwował? Gwarantuję obserwację na Instagramie co najmniej 1 rok czasu i polubienia każdego Twojego materiału, nawet zobowiązuje się dodawać do większości komentarze! Oferta nie dotyczy pani Żanety W. z Siemianowic Śląskich i Marcina K. z Siemianowic Śląskich oraz ich najbliższych znajomych - nie ma takich pieniędzy, abym polubił coś niezgodnie ze swoim sumieniem. Fałszu i wykorzystywania innych ludzi nigdy nie będę promował stąd też oferta nie jest dla nich. Zapraszam pozostałych do zabawy!

rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 1 zł i więcej
Zostanę Twoim followersem na Twitter

Zbierasz jak najwięcej followersów? Chcesz abym Cię obserwował? Gwarantuję obserwację na Twitterze co najmniej 1 rok czasu i polubienia każdego Twojego materiału, nawet zobowiązuje się dodawać do większości komentarze! Oferta nie dotyczy pani Żanety W. z Siemianowic Śląskich i Marcina K. z Siemianowic Śląskich oraz ich najbliższych znajomych - nie ma takich pieniędzy, abym polubił coś niezgodnie ze swoim sumieniem. Fałszu i wykorzystywania innych ludzi nigdy nie będę promował stąd też oferta nie jest dla nich. Zapraszam pozostałych do zabawy!

rozwiń
Wpłać 2 zł i więcej
Odblask od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Odblask od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 2 zł i więcej
Długopis od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Długopis od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 2 zł i więcej
Smycz od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Smycz jak na zdjęciu od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 2 zł i więcej
Długopis czarny od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Długopis od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 2 zł i więcej
Odblask żółty od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Odblask żółty jak na zdjęciu od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 2 zł i więcej
Odblask niebieski od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Odblask niebieski jak na zdjęciu od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 4 z 4)

Wybieram
Wpłać 2 zł i więcej
Brelok z żetonem od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Brelok z żetonem od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 2 zł i więcej
Długopis biały od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Długopis od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Odblask Skoda

Odblask żółty Skoda. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 13 z 19)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Odblask niebieski od Siemianowickie Centrum Kultury.

Odblask niebieski od Siemianowickie Centrum Kultury.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 2 z 4)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Naklejka na szybę samochodu "Halo Halo dzieci jadą"

Naklejka na szybę samochodu "Halo Halo dzieci jadą" z logotypem PZU. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

(pozostało 15 z 15)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Długopis od Siemianowickie Centrum Kultury.

Długopisy od Siemianowickie Centrum Kultury. Cena za sztukę. To dla tych, którzy chcą pomóc Zosi, ale nie mają aż tyle kasy na wygórowane moje ceny. To dla Was pamiątka, że pomogliście za jedyne 5 zł około 1 Euro. Uwaga, kolory do wyboru, jednak kto pierwszy ten lepszy, pozostali dostaną te, które zostaną. A do wyboru: pomarańczowy, niebieski i czarny.

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 2 z 8)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Odblask od Siemianowickie Centrum Kultury

Odblask w kolorze żółtym od Siemianowickie Centrum Kultury.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 5 z 7)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Kamizelka odblaskowa z reklamą rozmiar XXL

Kamizelka, może przyda się do samochodu albo do innych celów!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Kolorowanka Skoda

Kolorowanka Skoda dla dzieci! Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Gra dla dzieci Skoda

Gra dla dzieci Skoda, niestety instrukcja wymaga znajomości czeskiego albo angielskiego. Ja nie znam, ale myślę, że to po prostu gra "memory".

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 6 z 8)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Twoje zdjęcie / reklama / grafika na moim fb

Miejsc na Twoją reklamę, czyli na tydzień zamieszczona Twoja reklama na moim fb. Sam decydujesz na którym profilu: albo na moim prywatnym "Tomasz Dzierga", albo na profilu "Ja jadę - Ty pomagasz". Jak to zrobić?

1. Wybierasz tę nagrodę i przelewasz pieniądze!

2. Kontaktujesz się ze mną przez [email protected] gdzie wysyłasz mi swoją grafikę - reklamę! Uwaga: grafika nie może zawierać wulgaryzmów, ani obrażania innych ludzi.

3. Cieszysz się dodatkową swoją reklamą!


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Zeszyt dla przedszkolaka z zadaniami Skoda

Zeszyt dla przedszkolaka z zadaniami Skoda. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Zapach do samochodu Skoda

Zapach do samochodu Skoda. Dla tych, którzy chcą pomóc ale nie mają zapasu dużej gotówki. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 19 z 20)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Kamizelka dla dziecka od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Kamizelka dla dziecka od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Uchwyt na telefon od Świętokrzyskiej Policji

Uchwyt na telefon od Świętokrzyskiej Policji. Do przyklejenia na tył telefonu i zaczepia się o palec.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Brelok do Kluczy Skoda Fabia

Brelok do Kluczy Skoda Fabia Niezwykle ciężki, porządnie wykonany. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 5 z 6)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Książka Janusz Buczkowski - Książka jodłowa od Świętokrzyskiej Policji

Książka Janusz Buczkowski - Książka jodłowa od Świętokrzyskiej Policji

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Książka Dąb Bartek nasz wspólny znajomy od Świętokrzyskiej Policji

Książka Dąb Bartek nasz wspólny znajomy od Świętokrzyskiej Policji

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
2 szt. zakładki do książki

2 szt. zakładek do książki z filcu Skoda Fabia. Na jednej napis Skoda, na drugiej Fabia. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

(pozostało 12 z 12)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Żeton do wózka zakupowego w markecie Skoda

Żeton do wózka zakupowego w markecie Skoda oryginał. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

(pozostało 6 z 6)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Brelok skórzany Skoda Śliwka

Brelok skórzany Skoda Śliwka. Bardzo dobre wykonanie. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 3 z 4)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Smycz Skoda Octavia

Smycz Skoda Octavia oryginał. Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Torba składana od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Torba na zakupy składana od KWP w Gorzowie Wielkopolskim. Ładne logo z Zielonej Góry, polecam!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Kamizelka dla przedszkolaka "Fundusz Sprawiedliwości"

Kamizelka dla dziecka z reklamą "Fundusz Sprawiedliwości"

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 15 zł i więcej
Skrobaczka do szyb Skoda

Skrobaczka do szyb Skoda oryginał, pięknie wykonana jako falowany polimer. Otrzymana od anonimowego darczyńcy. Polecam! Pamiętaj, nagroda to tylko pamiątka za dobre serce, nie przeliczaj czy może się to opłacać w zakupie. Zawsze opłaca się być dobrym!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 18 z 20)

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Zestaw widokówek od Siemianowickie Centrum Kultury.

Zestaw 11 widokówek w obwolucie Kopalni węgla kamiennego w Siemianowicach Śląskich od Siemianowickie Centrum Kultury.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Chusta wielofunkcyjna

Chusta wielofunkcyjna otrzymana od organizatora 14 Zagłębiowskiej Masy Krytycznej. Nowa.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 3 z 4)

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Medal XVIII Bieg Przełajowy im. sierż. Grzegorza Załogi

Zapraszam do kupna ciężko zdobyty medal w zawodach sportowych. XVIII Bieg Przełajowy im. sierż. Grzegorza Załogi który odbył się 24 września 2021 r. W Hutkach - Kankach. Zająłem 16 miejsce na 132 uczestników.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Deska z grafiką Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu

Deska z grafiką Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu ofiarowana przez nadinsp. dr. Rafała Kochańczyka - Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Można ją powiesić, ale też postawić, gdyż ma z tyłu podporę.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Koszulka bawełniana rozmiar M - HDK

Niestety kupujący nie odezwał się, próbowałem się skontaktować i nic, dlatego wystawiam ją jeszcze raz! Zapraszam do zakupu!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wybieram
Wpłać 25 zł i więcej
Pokrowiec na 1l oleju VW

Pokrowiec na 1l oleju VW oryginał, w środku ręcznik papierowy. Na zewnątrz logo VW a z drugiej strony rzepy aby przyczepić w bagażniku do ścianki. Jak ktoś nie wozi oleju, mogę wyposażyć jako apteczkę 1 pomocy :) Nagroda od anonimowego darczyńcy. Produkt dodawany do samochodów VW i Skoda. Polecam!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 17 z 20)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Kamizelka rozmiar M z chustą wielofunkcyjną

Kamizelka rozmiar M z chustą wielofunkcyjną otrzymana na 14. Zagłębiowskiej Masie Krytycznej w której uczestniczyłem dnia 19 września 2021 r. Nowe nieużywane.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Volare moments Eau De parfum ORIFAME 50 ml

Volare moments Eau De parfum ORIFAME 50 ml ofiarowany przez Anetę Adamus, która wielokrotnie zasilała konto zrzutki. tym razem postanowiła dodać także przedmiot dla Zosi! Aneta jest konsultantką ORIFLAME a do tego mega pracowita osobą (kiedyś wspólnie pracowaliśmy w KMP Chorzów). Wielkie podziękowania dla Anety, a Państwa zapraszam do kupna!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Kubek od KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Kubek na 100 lecie Powołania Polskiej Policji dokładnie z Zielonej Góry.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Kamizelka rozmiar S z chustą wielofunkcyjną

Kamizelka rozmiar S z chustą wielofunkcyjną otrzymana na 14. Zagłębiowskiej Masie Krytycznej w której uczestniczyłem dnia 19 września 2021 r. Nowe nieużywane.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
Gadżety od Przedszkola z Siemianowic Śl. Sowia 5

Zestaw gadżetów od prywatnego przedszkola Sowia 5. Koszulka rozmiar M, magnes i kubek. Przedszkole mieści się w prestiżowej dzielnicy Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich właśnie na ul. Sowiej 5 i tak też się nazywa. To już stały sponsor moich akcji. Pani Dyrektor nie tylko funduje nagrody, ale także zrobiła wiele wpłat na moje akcje. W tej już także dodała sporą cegiełkę. Wybierając tę nagrodę, po wpłacie masz 7 dni na odbiór nagrody, albo skontaktowania się ze mną co do dostarczenia lub wysyłki. Wysyłka dla policjantów gratis, dla pozostałych zgodnie z cennikiem paczkomatów. Za wysyłkę przelewasz pieniądze osobno już na moje konto. Zazwyczaj dochodzimy do porozumienia gdzie gratis dostarczyć daną kupioną rzecz.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
SBB wizje Autoryzowana Historia Zespołu od Siemianowickiego Centrum Kultury

SBB wizje Autoryzowana Historia Zespołu od Siemianowickiego Centrum Kultury. Książka z niepublikowanymi nagraniami SBB, gratka dla melomanów. Polecam!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Odznaka pin IPA Hiszpania Valencja

Drodzy Państwo, odznakę dostałem od policjantów hiszpańskich, jednak ja nie kolekcjonuję takich rzeczy, a będzie mnie cieszyło jak parę złotych znowu wpłynie dla Zosi! Odznaka IPA Valencja. Cena wysoka, bo wliczyłem transport z Hiszpanii :) Stan idealny!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Twoje pozdrowienia / życzenia / reklama w moich relacjach podczas wyprawy

Drodzy Państwo, ja wyglądały relacje podczas pierwszej wyprawy część z Was wie. Ci którzy nie wiedzą podpowiadam, że każdego dnia znowu będę relacjonował co się działo, jak minęła droga. Ale tym razem zamiast reklam sponsorów to Państwo mają szansę kupić mój czas. Każdy kto wybierze te nagrodę i przyśle mi swój tekst, będzie on odczytany w jednej z relacji podczas podróży rowerowej z Polski do Portugalii. Pamiętacie jak na dyskotekach kupowało się u DJ pozdrowienia? To właśnie na ten wzór chcę aby Państwa skusić aby wpłacić pieniądze dla Zosi. To mogą być życzenia, pozdrowienia, reklama firmy itp... Zainteresowanych zapraszam do udziału w zabawie! Kolejność ofert według zgłoszeń!

rozwiń

(pozostało 25 z 25)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Skarbonka z Lidla żółta

Skarbonka wygrana podczas akcji promocyjnej w Lidlu. Nowa! Zapakowana w oryginalnym pudełku, wyciągnięta tylko do zdjęcia. Z uwagi na wykonanie w ceramice preferowany odbiór osobisty.

Wybierając tę nagrodę, po wpłacie masz 7 dni na odbiór nagrody, albo skontaktowania się ze mną co do dostarczenia lub wysyłki. Wysyłka dla policjantów gratis, dla pozostałych zgodnie z cennikiem paczkomatów. Za wysyłkę przelewasz pieniądze osobno już na moje konto. Zazwyczaj dochodzimy do porozumienia gdzie gratis dostarczyć daną kupioną rzecz.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Alicja Boncol & Koalicja - Big power kick od Siemianowickie Centrum Kultury

Siemianowickie Centrum Kultury podarowało mi oryginalną płytę: Alicja Boncol & Koalicja - Big power kick. Płyta zafoliowana! Zapraszam do kupna!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Skarbonka z Lidla niebieska

Skarbonka wygrana podczas akcji promocyjnej w Lidlu. Nowa! Zapakowana w oryginalnym pudełku, wyciągnięta tylko do zdjęcia. Z uwagi na wykonanie w ceramice preferowany odbiór osobisty.

Wybierając tę nagrodę, po wpłacie masz 7 dni na odbiór nagrody, albo skontaktowania się ze mną co do dostarczenia lub wysyłki. Wysyłka dla policjantów gratis, dla pozostałych zgodnie z cennikiem paczkomatów. Za wysyłkę przelewasz pieniądze osobno już na moje konto. Zazwyczaj dochodzimy do porozumienia gdzie gratis dostarczyć daną kupioną rzecz.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Bon upominkowy od Biura Oriflame z Siemianowic Śląskich

Pani Wanda Rybak z Biura Oriflame Siemianowice ul. Michałowicka 28 ofiarowała zaproszenia, każde warte 100 zł. na zabieg witaminą C lub peptydami. Ta firma już kolejny raz jest z nami i włączyła się w akcję charytatywną. Każdy kto był u Pań wyszedł mega zadowolony. Ja postanowiłem obniżyć o połowę cenę i umożliwić Państwu skorzystanie z tej usługi.

Wybierając tę nagrodę, po wpłacie masz 7 dni na odbiór nagrody, albo skontaktowania się ze mną co do dostarczenia lub wysyłki. Wysyłka dla policjantów gratis, dla pozostałych zgodnie z cennikiem paczkomatów. Za wysyłkę przelewasz pieniądze osobno już na moje konto. Zazwyczaj dochodzimy do porozumienia gdzie gratis dostarczyć daną kupioną rzecz.

rozwiń

(pozostało 15 z 15)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Po Tamtej Stronie Lustra od Siemianowickie Centrum Kultury

Siemianowickie Centrum Kultury podarowało mi oryginalną płytę: Po tamtej stronie lustra. Płyta zafoliowana! Zapraszam do kupna!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Odznaka pin z IPA Hiszpania

Drodzy Państwo, odznakę dostałem od policjantów hiszpańskich, jednak ja nie kolekcjonuję takich rzeczy, a będzie mnie cieszyło jak parę złotych znowu wpłynie dla Zosi! Odznaka IPA u góry napis Espana. Cena wysoka, bo wliczyłem transport z Hiszpanii :)

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Ryngraf Komenda Wojewódzka Policji w Opolu

Fantastycznie wykonany ryngraf KWP w Opolu ofiarowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu - Pana nadinsp. dr Rafała Kochańczyka.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Odznaka pin IPA Girona z Hiszpanii, albo jak kto woli z Katalonii

Drodzy Państwo, odznakę dostałem od policjantów z Girony, jednak ja nie kolekcjonuję takich rzeczy, a będzie mnie cieszyło jak parę złotych znowu wpłynie dla Zosi! Odznaka IPA z napisem miasta Girona. Miasto w Katalonii, jak sami policjanci się identyfikują, choć dla nas to też Hiszpania. Cena wysoka, bo wliczyłem transport z Hiszpanii :)

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Smolik / Kev Fox od Siemianowickiego Centrum Kultury

Siemianowickie Centrum Kultury podarowało mi oryginalną płytę: Smolik - Kev Fox z autografami artystów. Mega rarytas! Zapraszam do kupna!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Organek Głupi - płyta z autografami artystów od Siemianowickiego Centrum Kultury

Siemianowickie Centrum Kultury podarowało mi oryginalną płytę: Organek Głupi z autografami artystów. Mega rarytas! Zapraszam do kupna!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Łydka Grubasa - płyta z autografami od Siemianowickiego Centrum Kultury

Siemianowickie Centrum Kultury podarowało mi oryginalną płytę: Łydka Grubasa - Socjalibacja z autografami artystów. Mega rarytas! Zapraszam do kupna!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Zestaw gadżetów od Siemianowickie Centrum Kultury

Drodzy Państwo, niezwykły rarytas! Siemianowickie Centrum Kultury przekazało wiele rzeczy aby pomóc w zbiórce pieniędzy. Ten zestaw to: torba z logo SCK a w niej: książka Antoniego Halor: Opowieści miasta z rybakiem w herbie (fantastyczne wydanie), zestaw 11 widokówek w obwolucie kopalni z Siemianowic Śliskich, która już nie istnieje, 2 notatniki, w tym jeden w kształcie czekolady, długopis i odblask. Polecam! Wielkie podziękowania dla Siemianowickiego Centrum Kultury za ufundowanie nagród dla wpłacających!

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Całodniowe wejście dla 2 osób do saunarium od Bażantowo Sport

Miło mi poinformować, że kolejny kolega z pracy dorzucił coś do naszej „zabawy” - zrzutka.pl/zutgtf . Jest Nim asp. szt. Andrzej Ziętek – młodszy wykładowca ZPiRD Szkoły Policji w Katowicach. Policjanci znają go doskonale, bo mimo, że podważa wyższość ruchu drogowego ponad inne wydziały to sympatią nadrabia swoją niedoskonałość. Lubiany i szanowany przez wszystkich! Dziś przekazał zdobyte 3 Vouchery, każde dla 2 osób do „Bażantowo Sport” w Katowicach ul. Pijarska 3 na całodniowe wejście do saunarium. Zaproszenia ważne są aż do 1 czerwca 2022 r. Moim zdaniem fantastyczny prezent, czy to na urodziny, czy na nadchodzące Święta, a może po prostu dla siebie i osoby towarzyszącej. 

A historia zaproszeń to kolejny wielki gest Andrzeja Ziętka, wygrał on Voucher w biegu „Ubiegamy się o zdrowie”, jednak termin ważności był krótki, dlatego napisał do dyrekcji Bażantowo Sport, że chce go przekazać właśnie na naszą akcję charytatywną. Kierownictwo zamiast przedłużyć ten Voucher dodało jeszcze kolejne i tak mamy 3 zaproszenia, które mam nadzieję, że szybko nabędą właścicieli.

Wielkie podziękowania dla Andrzeja Ziętka oraz firmy Bażantowo Sport z Katowic, za gest i bardzo atrakcyjne nagrody! Zapraszam do zakupu na zrzutka.pl/zutgtf

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Plakieta od Świętokrzyskiej Policji

Plakieta od Świętokrzyskiej Policji, niewątpliwy rarytas. Cena wysoka, bo i egzemplarzy mało.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Przegląd instalacji elektrycznej od Full Serwis

Przegląd instalacji elektrycznej od Full Serwis. Właściciel firmy Damian Glosnek z Siemianowic Śląskich kolejny raz chce pomóc. Na własny koszt zrobi usługę dotyczącą elektryki w zamian za wpłatę tu na zrzutkę. Wielkie, wielkie podziękowania!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 372 zł i więcej
Superbohater (cena kup teraz)

Na facebooku: https://www.facebook.com/jajadetypomagasz trwa aukcja tej maskotki. Dlaczego tak drogo? Dostałem ją od rodziców Antosia (pamiętacie go?), gdy jechałem do Hiszpanii. Przejechał ze mną: Polskę, Czechy, Niemcy, Szwajcarię, Francję i Hiszpanię. Potem wystawiłem go na licytację i jeszcze raz sam wylicytowałem, więc już maskotka 2 razy zrobiła swoją dobrą pracę! Teraz możesz ją przejąć poprzez licytację na fb lub tutaj za tyle kilometrów ile jadę z przesuniętym przecinkiem :) Wtedy przejmiesz miano superbohatera! maskotka wystąpiła nawet w telewizji w Aktualnościach w TVP3. Polecam.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Długopisy od NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Katowicach

Sprzedały się! Dziękuję bardzo!

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 5 zł i więcej
Notes od Świętokrzyskiej Policji

Sprzedał się! Dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 5 zł i więcej
Notatniki z KGP 1 szt.

Kolejny kolega z pracy włączył się w akcję pomocy dla Zosi. Tym razem asp. szt. Daniel Krupa przekazał zdobyte notatniki na sprzedaż. Kto Go zna wie, że jego wielka postura idzie w parze z wielkim sercem. Człowiek, którego lubi każdy w Szkole Policji w Katowicach. Nikomu nigdy krzywdy nie zrobił, wprost przeciwnie, zawsze chętny jest do pomocy! Polecam!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 5 zł i więcej
Kubek polimerowy Straż Pożarna

Brak

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 5 zł i więcej
Nożyk do pasów bezpieczeństwa

Sprzedał się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 5 zł i więcej
Folia termiczna od policjantów z Niemiec IPA

Sprzedała się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Smycz IPA Niemcy

Sprzedały się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 10 zł i więcej
Bidon rowerowy

Sprzedał się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Mini torebka termiczna z logo Krwiodawstwa Katowice

Sprzedała się! Dziękuję!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 10 zł i więcej
Scyzoryk IPA

Sprzedał się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 10 zł i więcej
Etui na wizytówki IPA

Sprzedały się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 10 zł i więcej
Bidon rowerowy CST Tires

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Daszek Reebok oryginał

Sprzedał się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Smycz IPA Śląsk

Sprzedała się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 10 zł i więcej
Kamizelka dla przedszkolaka

Sprzedała się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Gadżet IPA latarka ze śrubokrętem

Sprzedał się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 10 zł i więcej
Miarka zwijana, z notatnikiem i poziomicą IPA

Sprzedała się! Dziękuję!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 10 zł i więcej
Ramki na tablice rejestracyjne Skoda 2 szt.

Sprzedały się, dziękuję! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Kubek z miasta Ojca Mateusza (Sandomierz)

Sprzedał się! Wielkie dzięki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Długopis IPA Niemcy

Sprzedały się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 10 zł i więcej
Nożyk do listów IPA

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Kubek Św. Roch od Świętokrzyskiej Policji

Sprzedał się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Suplementy na trening sportowy, maraton

Sprzedały się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Brelok IPA

Sprzedał się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Warkoczyk dla dziewczynki od Salon Fryzjerski Izabela Ciuchta

Warkoczyk dla dziewczynki od Salon Fryzjerski Izabela Ciuchta. Teraz nie musisz jechać nad morze. Możesz przyjechać do Siemianowic Śląskich na ul. Hermana Wróbla 11D, gdzie zrobimy Ci warkoczyk taki sam jak nad morzem, a cały dochód pójdzie na pomoc dla Zosi. Gorąco dziękuję Salonowi Fryzjerskiemu za ten gest.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 15 zł i więcej
Notes kieszonkowy od Siemianowickie Centrum Kultury

Sprzedały się! Wielkie dzięki!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 20 zł i więcej
Koszulka IPA Hiszpania rozmiar XL

Sprzedała się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Ramka z napisem i logotypem Policja od Świętokrzyskiej Policji

Sprzedała się! Dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Koszulka rozmiar L - HDK

Sprzedała się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Naszywka Policja Hiszpania miasto Callafel

Brak

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Gadżety od Ambasadora Szwajcarii

Brak

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Notatnik z logo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Brak

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Preparat regeneracyjny do włosów od Salon Fryzjerski Izabeli Ciuchta

Sprzedały się, wielkie podziękowania!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 20 zł i więcej
Buff wielofunkcyjny od firmy Rosomak

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 25 zł i więcej
Pokrowiec na 1l oleju Seat

Sprzedał się, wielkie dzięki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Pakiet od Fundacji Maraton Warszawski z koszulką M

Brak

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Pakiet od Fundacji Maraton Warszawski z koszulką S

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Odtwarzacz mp3 od Świętokrzyskiej Policji

Sprzedał się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Czapka "Ratownik"

Sprzedana, wielkie dzięki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Scyzoryk od Świętokrzyskiej Policji

Sprzedał się, dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka rozmiar XL - Policja Hiszpania Callafel

Sprzedała się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Brelok od Świętokrzyskiej Policji

Sprzedał się, dziękuję!!!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 40 zł i więcej
Gadżety od firmy MMJ

Sprzedały się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 50 zł i więcej
Bidon termiczny CST Tires

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Kubek termiczny prestige od firmy Dogoterapia Psi Patrol

Sprzedały się! Dziękuję serdecznie!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 50 zł i więcej
Kubek Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Powerbank od Świętokrzyskiej Policji

Sprzedał się, wielkie dzięki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Kubek Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Pendrive w kształcie karty kredytowej IPA

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Cały zestaw Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Sprzedał się :) dziękuję!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Koszulka z Runmageddon'u rozmiar M

Sprzedała się, wielkie dzięki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Krem do twarzy Clarena

Sprzedał się! Dziękuję bardzo :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

754 516 zrzutek

i zebrali

545 970 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?