id: zv4uye

Tworzymy film o rolnictwie regeneratywnym!

Tworzymy film o rolnictwie regeneratywnym!

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 173 010 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tworzymy film o rolnictwie regeneratywnym! 


Życie kreśli różnorodne scenariusze, czasem najbardziej niewiarygodne i nieprzewidywalne. W wyniku kaprysu losu zepsuty samochód stał się katalizatorem dla narodzin pomysłu na film dokumentujący rewolucyjne podejście do rolnictwa regeneratywnego w Polsce i w Niemczech.


Dzięki współpracy między Fundacją Grunt od Nowa a Soilify narodziła się seria fascynujących materiałów wideo, które połączone w jedną całość prawdziwie oddają historię rolników regeneratywnych. Bohaterowie materiału video z niepohamowaną determinacją zdecydowali się systematycznie przywracać życie glebom, wiedząc, że od jej dobrostanu zależy dobro całego ekosystemu. Celem tych działań jest zapewnienie obecnym i przyszłym pokoleniom dostępności do zdrowej żywności, w przystępnej cenie i w wystarczającej ilości. Chroniąc przyrodę, chronimy samych siebie oraz przyszłe pokolenia.


Nasz dobrostan leży bezpośrednio pod naszymi stopami.


“Kiedy Twoja praca jest Twoją pasją, dzieją się rzeczy niezwykłe :)

Latasz po krowich plackach, widzisz piękną, zdrową łąkę, która wyrasta bujnie po latach posuchy. Wpadasz w rów kamperem i zostajesz unieruchomiony na dwa tygodnie i dokładnie tyle Ci trzeba, aby powstał materiał filmowy o niezwykłych ludziach, którzy dzięki swojej wizji, inteligencji, determinacji tworzą nowe oblicze rolnictwa, produkując żywność zdrowszą, z poszanowaniem i regeneracją całych ekosystemów.”  - Anna Danylczenko, Fundatorka Grunt od Nowa 


Gospodarka rolno-spożywcza w Polsce i w Niemczech wykazuje wiele podobieństw, stanowiących fundament do owocnej wymiany doświadczeń. W obu tych krajach rolnicy stają przed wspólnymi wyzwaniami: zmiany klimatyczne oraz nieustanny proces erozji gleb wymagają nowatorskiego podejścia do zarządzania nimi. Ta wspólna walka skłania do przeobrażenia rolnictwa i jego roli w obu społeczeństwach.


Jeśli chcesz wesprzeć tę niezwykle wartościową inicjatywę i mieć udział w tworzeniu filmu promującego rolnictwo regeneratywne, możesz bezpiecznie i wygodnie wesprzeć nasz projekt, dokonując wpłaty za pośrednictwem platformy zbiórkowej. Bo zdrowa i żyzna gleba to nasza wspólna sprawa! 


Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

MA
Mateusz
50 zł
KR
Katarzyna Rejdych
50 zł
KJ
Lubuskie Angusowo
500 zł
PM
Piotr Maciejewski
50 zł
JP
Jacek Powalisz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EC
European Carbon Farmers
100 zł
BE
Beefekspert
500 zł
ZS
Regeneratywnie.pl
300 zł
YD
YDA
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • EC
  European Carbon Farmers

  Cieszymy się bardzo, że możemy wspomóc ten ważny projekt!

  100 zł
 • LW
  Lucja Wasaty

  Mocno popieram,to jest właściwy kierunek w przyszłość rolnictwa i nasza-ZDROWA ŻYWNOŚĆ!!!!

  100 zł