id: zv87kk

Młodzi mają moc! - wesprzyj działalność Fundacji Młodych Liderów.

Młodzi mają moc! - wesprzyj działalność Fundacji Młodych Liderów.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 233 258 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Fundacja Klub Młodych Liderów to przestrzeń, gdzie kształcimy i wspieramy młodych liderów, tworząc szansę do zmiany świata.  Pragniemy pozostawić go lepszym, niż zastaliśmy.

hf67b296b7ca0e44.gif


Jak zmieniamy świat? 

#TworzymyPrzyszłość EDUKACJI

Organizujemy autorskie szkolenia i warsztaty. Realizujemy projekty edukacyjne dla młodzieży i dorosłych. Szkolimy Młodych Liderów. Uczymy ich w teorii oraz praktyce: zarządzania zespołem, pracy w grupie, planowania, retoryki, kreatywności i wielu innych... 


#TworzymyPrzyszłość WYDARZEŃ

Organizujemy projekty charytatywne, edukacyjne, festiwale oraz imprezy sportowe, w których udział biorą tysiące osób! Każde z nich jest inne, ale łączy je jedno: organizują je licealiści, którzy wkładają w to całe swoje serce.

W dobie pandemii stworzyliśmy w kilka tygodni największą w Polsce Trasę Kina Samochodowego, umożliwiając uczestnictwo w niej kilku tysiącom osób!#TworzymyPrzyszłość KRAJU

Integrujemy Liderów z całej Polski. Naszym celem jest połączenie sił i zebranie wszystkich ambitnych osób i wspólne zrealizowanie projektu, który będzie od młodych dla młodych.


#TworzymyPrzyszłość LUDZI

Zmieniając życie jednego człowieka, zmieniamy cały (jego) świat. Każdego roku nasze projekty zmieniają życie tysięcy osób. Pokazujemy czym jest wolontariat, rozwój osobisty, a także dajemy konkretne narzędzia do pracy nad samym sobą.


#TworzymyPrzyszłość ROZRYWKI

Organizujemy wiele imprez: Festiwale Kolorów, Festiwale Baniek Mydlanych, Teatr Ognia, Maratony ZUMBA, turnieje piłki nożnej, Kino w Plenerze...a to zaledwie ułamek naszych projektów. Każda impreza jest darmowa, a tworzymy je po to, aby oderwać młode osoby od wirtualnej rzeczywistości i pokazać, że w prawdziwym świecie, czeka na nich dużo więcej atrakcji i prawdziwy kontakt z rówieśnikami.
Co obecnie robimy?

Przenosimy szkoły do internetu!

Tworzymy filmy instruktażowe na YouTube z których korzystają dziesiątki tysięcy osób. Pomagamy szkołom w tworzeniu własnych serwerów, a także szkolimy nauczycieli z całej Polski. Dzięki naszym staraniom lekcje online na wysokim poziomie prowadzone są już w kilkunastu placówkach w kraju.


Ratujemy święta!

Mikołaje Ratują Święta to projekt w ramach którego rodzice mogą przekazać nam paczki świąteczne dla swoich dzieci, a my wręczymy je odwiedzając ich dom w stroju Mikołaja w towarzystwie Elfów. W zamian za wykonanie usługi przyjmujemy dowolne darowizny, które pomagają nam przerwać w trudnym czasie.

v3052630907b5f59.jpegEdukujemy!

Jesteśmy w trakcie tworzenia platformy do korepetycji online - Maturalni.com.

Przeprowadziliśmy rekrutację najlepszych nauczycieli w Polsce i spośród 150 kandydatur wybraliśmy 15 osób, które już od stycznia prowadzić będą korepetycje przygotowujące do matury ponad 200 uczniów z całej Polski. Tym samym wyrównujemy szansę w dostępnie do wiedzy wszystkich maturzystów!

e5b14c14afa15367.png


Szkolimy!

Każdego tygodnia prowadzimy bezpłatne warsztaty online dla Młodych Liderów, w których przekazujemy im wiedzę z zakresu: wystąpień publicznych, zarządzania, tworzenia planów rozwoju, zarządzania czasem i wielu innych!


Prosimy o uśmiech!

Według Światowej Organizacji Zdrowia do końca 2020 depresja roku będzie na drugim miejscu wśród najczęstszych chorób, a do 2030 roku – na pierwszym.

We współpracy z psychologami przygotowujemy się do realizacji projektu, którego celem będzie nagłośnienie problemu, a także przedstawienie możliwych jego rozwiązań. Ubiegłoroczna akcja szeroko otworzyła nam oczy. W jej ramach powstało poniższe nagranie:Możesz stać się częścią naszej drużyny!

Fundacja to nie tylko zarząd i wolontariusze. To ludzie dla których, z którymi i dzięki którym działamy. Są to bardzo różni ludzie, bo nasze projekty są różne. Jesteśmy tam gdzie trzeba i robimy to co trzeba - możliwie najszybciej i najlepiej. Właśnie dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia.

Pozyskanie pieniędzy z dotacji lub od sponsorów trwa czasami kilka miesięcy, a w dobie pandemii liczy się szybkość i skuteczność. Potrzebujemy zapasu gotówki, który nam działać skuteczniej - szybciej.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IF
Izabela Filipecka
50 zł
SW
Sylwia Wiech
50 zł
IM
Iwona Mazur
50 zł
PW
Paula Wojtania
30 zł
AW
Anna Wiatrowska
25 zł
PL
PRZEMYSLAW LIGUZ
25 zł
AT
Anna Turek
25 zł
 
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!