id: zv8pva

Płynność finansowa firmy.

Płynność finansowa firmy.

0 zł
z 20 000
0%
zakończona
14.10.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 884 zrzutki i zebrali 1 106 337 136 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć.

Jestem zdrowy, zasadniczo szczęśliwym mężem i ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Ale jeszcze nigdy nie wpadłem w takie tarapaty. Przyznam, sam jestem sobie winny. To presja aby jak najszybciej wrócić do PL przyczyniła się do utraty płynności finansowej.


Od kilku lat mieszkam w UK. Pracowałem jako kurier. Miesiąc temu kupiłem busa za 18000GBP aby zacząć jeździć po całym UK i do Polski. Dzięki temu będę mógł częściej widzieć się z dziećmi i żoną, którzy mieszkają w PL. Działam poprzez giełdę Curier Excanche i wygląda, że biznes ma sens i przynosi profity. Da się konkretnie zarobić. Połowa busa jest skredytowana.


Problemem jest termin płatności faktur. Niektóre mają datę dopiero na 14 października. Dodatkowo wysokie koszty paliwa i ubezpieczenia i innych drobiazgów np AdBlue Miesięcznie to prawie 2000 GBP. Straciłem płynność. Nie mam szans na kredyt. Albo żyrant albo muszę być właścicielem mieszkania w UK Z powodu wirusa banki ostro przykręciły kurek. Na pomoc rządową też nie mogę liczyć bo mój biznes nie poniósł strat z powodu pandemii.


W PL żona pracuje, mamy kredyt i hipotekę budżet nie domyka się. Nie ma szans na kredyt. W sumie to żona bierze preferencyjną pożyczkę u pracodawcy (budżetówka) abym ja nie musiał przesyłać jej pieniądze w najbliższym czasie.


Nie mam możliwości pożyczyć w rodzinie lub u znajomych.Lichwiarskie kredyty na takie sumy odpadają. Nie mogę wycofać się ponieważ wtedy już tylko upadłość konsumencka. Zbyt duże straty na wycofaniu kredytu i ubezpieczenia busa. Komercyjne ubezpieczenie to koszt ok 5000GBP rocznie.Wiem, że ta zrzutka wygląda niedorzecznie przy potrzebach innych ale może to będzie jej zaleta i znajdzie się jakiś samarytanin. Całe życie ciężko pracowałem, troszkę już się dorobiłem (mieszkanie w PL, samochód, teraz połowa nowego busa) ale start miałem niełatwy. Niedawno poczułem siłę ale popełniłem banalny błąd. Za mało kapitału na start. Sprawdziłem wszelkie możliwości i już pomału poddaje się.


Jutro idę do zwykłej pracy ale zarobki pozwolą mi jedynie na utrzymanie się. Nie pokryją kosztów kredytu, ubezpieczenia oraz abonamentu do Courier Exchange (110GBP miesięcznie) więc to nie jest rozwiązanie tylko przedłużenie agonii.


Pomagając mi uszczęśliwisz Mnie i moją rodzinę, która tęskni za mną a ja za nimi. Przyczynisz się do mojego szybszego powrotu do PL z większą gotówką.


Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.Pozdrawiam,

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!