id: zvrwmg

Na odbudowę spalonego domu Piotra i Ilony

Na odbudowę spalonego domu Piotra i Ilony

Opis zrzutki

Na odbudowę spalonego domu dla Piotra i jego rodziny

Wczoraj w nocy prawie doszczętnie spłonął dom naszych przyjaciół w Wilkszynie. Spłonęła również mała restauracja, którą prowadzili.

Od rana wielki sztab sąsiadów, rodziny i przyjaciół sprząta, to co pozostało. Przygnębiający widok.

Bogu niech będą dzięki, że nikomu nic się nie stało!

Dom wymaga ogromnej pracy i środków, żeby go odbudować.

Zrezygnuj dzisiaj z kawy lub hot doga na Orlenie i wrzuć piątaka. To niewiele, ale jakby tak zrobił każdy, to zbierzemy potrzebne pieniądze w okamgnieniu.

Zdjecia wkrótce.

Jeżeli wpłaty nie przekroczą 4900 zł od jednej osoby Nie będzie trzeba płacić podatku od tak zebranych pieniędzy.

Komentarze 35

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez