id: zvst9w

Na przetrwanie i zażegnanie kryzysu

Na przetrwanie i zażegnanie kryzysu

568 zł 
z 25 000 zł
2%
zakończona 11.03.2021r
13 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Marzenia się spełniają...

Razem z moją żoną zrealizowalismy swoje - otworzylismy wymarzoną restaurację i piekny dom weselny.. Niestety po świetnym starcie dopadła nas pandemia wraz ze wszystkimi obostrzeniami i lockdown :( Zanim zdążyliśmy rozwinąć skrzydla i pokazać nasz potencjał musieliśmy zrobic przerwę..

Nie ma pracy, nie ma przychodu... a koszty utrzymania rosną...


...a zatem organizujemy zrzutkę by pokryć czynsz i bieżące koszty utrzymania. Pamiętajcie, że grosz do grosza a będzie kokosza, czyli liczy się każda złotówka!


Kochani, będziemy wdzięczni za każdy mały gest pomocy! <3


Jest ciężko.. Pierwszy lockdown dzięki Waszej pomocy udalo nam sie przetrwac - pomimo tego, że okoliczności nie sprzyjaly, wprowadzone obostrzenia utrudnialy współpracę Wy byliście z nami, organizowaliscie imprezy, spotykaliscie sie z bliskimi i korzystaliscie z naszej restauracji.. Wracaliśmy do gry i odrabialismy straty! I wtedy... przyszedł drugi lockdown.


W tej chwili nie mozemy nic więcej.. nie mozemy Was gościć u siebie, nie mozemy organizować Waszych przyjęć.. przeorganizowalismy naszą kuchnie, i sprzedajemy lunche... zajęcie w naszym przypadku zupelnie nieintratne ale pozwolilo nam utrzymac miejsca pracy naszych pracownikow, za których czujemy sie odpowiedzialni.. stres zwiazany z utrzymaniem naszego marzenia rosnie..nie przetrwamy na tak niskich dochodach.. dlatego liczymy na Waszą pomoc! Możecie wspierać nas tutaj albo zamawiac nasze dania lunchowe - znajdziecie nas na fb - lunch na werandzie i villa vinci

Dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego dobrego w tym trudnym czasie!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 13

ES
E i J
200 zł
O
Olga
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
OR
50 zł
AD
Aleksandra Dudek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
37 zł
E
Ela
25 zł
AJ
Anna Jarocka
25 zł
IG
Oza
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Oskar Rosa

    Wspaniali ludzie, którzy świetnie realizują swoją pracę w ciężkich czasach. Wspomóżmy ich starania o przetwanie, tak by po pandemii mieć gdzie i z kim świętować.

Nasi użytkownicy założyli

800 079 zrzutek

i zebrali

620 156 954 zł

A ty na co dziś zbierasz?