id: zwcj43

Dalsze leczenie kota, który miał odcięte łapy

Dalsze leczenie kota, który miał odcięte łapy

3 565 zł 
z 12 000 zł
29%
2 godziny do końca
49 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Poniższa zbiórka jest kontynuacją poprzedniej zrzutki na tego samego kota - Łapka (poprzednia zrzutka: https://zrzutka.pl/kv9vak).

Łapkowi nie zrosły się kości w żadnej z łap, ale weterynarz, który go ostatnio badał - dr Korta z Wieliczki (ortopeda) powiedział, że będzie obserwował Łapka czy chodzenie na tylnych łapach (gdzie są niezrośnięte kości) sprawia mu ból czy nie.

Jeżeli nie, to nie będzie go operował, i niech tak zostanie, że Łapek koślawo, bo koślawo, ale chodzi. Jeżeli Łapka to boli, to ma plan co można zrobić aby zespolić kości.

Niezależnie od wyniku oględzin (będzie kota obserwował w czasie świąt Wielkanocnych) za pobyt Łapka w klinice Arwet (czyli u dra Korty) zapłaciłam ok. 750 zł plus 2641 zł za pobyt Łapka w klinice przez ostatnie 2 miesiące. I tych wydatków już nie mam z czego rozliczyć, bo pieniądze z poprzedniej zbiórki się skończyły.

Ponieważ wyczerpałam już środki z poprzedniej zrzutki jestem zmuszona znowu prosić o pomoc. Rozliczenie środków z poprzedniej zrzutki fakturami znajduje się na forum Miau, oto link do wątku: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=212432&start=570

Pani z kliniki Arwet spróbuje Łapkowi znaleźć dom tymczasowy, bo na razie Łapek przebywa w klinice. Ja szukam takiego domu od kilku miesięcy, póki co bezskutecznie. Prosiłam o pomoc fundacje, prosiłam osoby zajmujące się kotami, ale nie dostałam pomocy poza poradami.

Zbieram pieniądze na dalszy pobyt Łapka w klinice i na ewentualne dalsze leczenie operacyjne. Będę wdzięczna za każdą wpłatę, bo niestety ceny rosną, a moje wynagrodzenie - nie.

Dokumentacja medyczna Łapka jest na forum miau.pl, mogę też wysłać indywidualnie na emaila skan dokumentów i zdjęcia rentgenowskie. Zdaję sobie sprawę z tego, że proszę o dużo, ale nie mam wyboru - tyle kosztuje pobyt i leczenie kota w klinice weterynaryjnej. Proszę też o pomoc w znalezieniu dobrego domu tymczasowego lub docelowego dla Łapka - koślawo bo koślawo, ale Łapek chodzi, potrzebuje domu, aby po 10-ciu miesiącach w gipsie mięśnie jego tylnych łap wróciły do formy. Ja niestety nie jestem w stanie fizycznie zabrać Łapka do siebie, sama mam trudną sytuację życiową.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 49

DA
Dana
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Magda M.
100 zł
KL
Kaczor
20 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MR
Mary
5 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • kamila

    Gdybym tylko mogła, to wpłaciłabym więcej, ale sama mam jeszcze tysiąc złotych do spłacenia w klinice po leczeniu mojego kota :(
    trzymajcie się:)

    3 zł

Nasi użytkownicy założyli

862 928 zrzutek

i zebrali

758 838 648 zł

A ty na co dziś zbierasz?