id: zxtfjr

Nowa Scena Kamienica

Nowa Scena Kamienica

Nasi użytkownicy założyli 915 533 zrzutki i zebrali 881 073 410 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Biuletyn Urzędu Miasta Wrocławia o naszej inicjatywie:

  s4aeb60243ea5b35.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy Miłośnicy wrocławskiej Sceny Kamienica, Melomani, Teatromani, Widzowie, Sympatycy i wszyscy, którzy jeszcze nas nie poznali, a bliskie im jest obcowanie z najpiękniejszymi dźwiękami i błyskotliwymi spektaklami komediowymi!

pf995b5d27e327cb.png


Po ponad 7 latach działalności w zabytkowej kamienicy przy ul. Lelewela 15 przyszła pora na wielkie zmiany! Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami już jesienią tego roku zaprosimy Was do NOWEJ Sali! Nasze hasło "Scena w samym sercu miasta" nabierze wkrótce pełnej dosłowności!


Chcielibyśmy, aby to miejsce stało się domem nie tylko dla wrocławskiej sceny operetkowej, ale także przestrzenią naszych wspólnych spotkań. Gdzie każdy może poczuć się jak u siebie w domu. Bez dystansu, bez zbędnego piedestału kultury wysokiej, bez granic!


Na co zbieramy fundusze?

 • bieżące pokrycie kosztów czynszu i mediów
 • budowę nowoczesnej sceny i okotarowania
 • zakup profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia scenicznego
 • mały remont istniejącej infrastruktury obiektu
 • zakup urządzeń poprawiających dostępność dla osób niepełnosprawnych


adcd3b9efc907498.jpeg


Jak się odwdzięczymy za okazaną pomoc?

Pragniemy, aby nasze nowe miejsce nie tylko wybrzmiewało pięknymi słowami i muzyką, ale przede wszystkim wypełniało się Wami Drodzy Widzowie! Dlatego też przekazując darowiznę stajecie się fundatorami NOWEJ SCENY KAMIENICA. Możecie otrzymać złote bilety, bonifikarty, nagrać własną piosenkę w naszym mobilnym studio nagrań, a nawet... posiadać własny fotel w loży honorowej! Wspólnie zbudujmy NOWĄ SCENĘ KAMIENICA!


y073e47009b0dbfb.jpeg

b8305e88d580d033.jpeg

w4bb76932743d992.jpegScena Kamienica to jedyny taki teatr we Wrocławiu i jeden z niewielu w Europie.

Od samego początku postawiliśmy sobie za cel prezentację projektów artystycznych, których na próżno szukać w innych instytucjach kultury. Jesteśmy jedyną w mieście sceną kultywującą bogate tradycje operetkowe Wrocławia. Cyklicznie odbywają się u nas Czwartki z Operetką, do których zapraszani są najwybitniejsi artyści z całej Polski. Jesteśmy także gospodarzami we Wrocławiu Krakowskiego Salonu Poezji i Muzyki Anny Dymnej. Scenę Kamienica do tej pory odwiedziły takie sławy jak: Jerzy Skoczylas, Krystyna Mazurówna, Anna Dymna, Japoński Teatr Wokoui Wah, Małgorzata Walewska, Kałudi Kałudov, Izabela Trojanowska, Maciej Pawlak, Natalia Paciorek, Jarosław Kozielski i wiele innych osobistości.

nb6e088238a348ad.jpegPrzy Scenie Kamienica działa, począwszy od sezonu 16/17 Wrocławski Chór Seniora, który prezentuje liczne programy artystyczne zarówno w siedzibie teatru, jak i podczas wydarzeń specjalnych, prezentując różnorodny repertuar chóralistyki. Tworzymy swego rodzaju centrum Seniora w którym osoby starsze mogą nabyć wiele nowych umiejętności, mierzyć się z artystycznymi wyzwaniami, czy po prostu mile spędzić ze sobą czas.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do muzyki. Zrzeszamy ponad 40 znakomitych wokalistów, śpiewaków, instrumentalistów, tancerzy i aktorów tworząc wspólnie nową jakość artystyczną na kulturalnej mapie Polski.

Teatr Scena Kamienica pojawia się także w całym kraju na występach impresaryjnych zbierając wspaniałe recenzję i owacje na stojąco.


Spektakl Dziady cz. II Adama Mickiewicza


Fragment wielkiego widowiska CARMINA BURANA


Trailer spektaklu MILORD de PARIS


pf995b5d27e327cb.png


Lokalizacja

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
VOUCHER dla dwóch osób na dowolne wydarzenie

Odwiedź NOWĄ SCENĘ KAMIENICA już od października i skorzystaj z bogatej oferty koncertów operetkowych, retro, musicalowych, spektakli komediowych w dowolnym mom...

od 150 zł

Kupione 2 z 100

Zakończona
BONIFIKARTA na sezon 2022/2023

Bonifikarta uprawnia do nabycia dwóch biletów z aż 50% upustem na wszystkie nasze wydarzenia repertuarowe w sezonie artystycznym 2022/2023

od 500 zł
Zakończona
NAGRAJ własną piosenkę

Nasze mobilne studio nagrań wraz z reżyserem dźwięku czekają na Twoje nagranie! Lubisz śpiewać? Chciałbyś zrobić bliskiej osobie niespodziankę? A może potrzebuj...

od 1500 zł
Zakończona
ZŁOTY BILET

W ramach ZŁOTEGO BILETU zyskujesz abonament dla dwóch osób na nasze wszystkie wydarzenia repertuarowe w sezonie artystycznym 2022/2023!

od 2500 zł
Zakończona
WŁASNY FOTEL w Loży Honorowej

Wzorem najlepszych na świecie sal koncertowych i teatrów, gdzie słowo DONATOR nabiera bardzo szczególnego znaczenia, chcielibyśmy stworzyć lożę Fundatorów NOWEJ...

od 10000 zł
Zakończona
KONCERT / SPEKTAKL DLA CIEBIE

Nasz bogaty i zróżnicowany repertuar poleca się. Specjalnie dla Ciebie, Twojej Firmy, Twojej Rodziny, Twoich Znajomych dedykowany koncert lub spektakl na NOWEJ ...

od 15000 zł
Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 7

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!