Na leczenie buldożki
Na leczenie buldożki
Nasi użytkownicy założyli 1 255 180 zrzutek i zebrali 1 431 056 990 zł
A ty na co dziś zbierasz?
Opis zrzutki
Dzień dobry … nigdy nie prosiłam o nic ….ale nie mogłam inaczej. Zumka to członek rodziny, ukochany pies dzieci w tym synka autysty. Od dnia w którym trafiła do naszego domu skradła nasze serca. Dziś już wiemy ,że dom z ktorego ja zabraliśmy nie był dla niej dobry. Sunia na widok ścierki kuchennej piszczy i się chowa. Podczas zabawy zeskoczyła niefortunnie z lóżka co spowodowało paraliż 4 łapek.Obecnie psinka jest po bardzo kosztownej operacji (5580zl ), i zaczyna chodzić. Wierzymy, że z każdym dniem będzie coraz lepiej i czekają nas kolejne wspaniałe lata z naszą kochana sunia. Błagam pomóżcie ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj ile osób odwiedziło i wsparło tę zrzutkę z twojego polecenia! Dowiedz się więcej.
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj ile osób odwiedziło i wsparło tę zrzutkę z twojego polecenia! Dowiedz się więcej.