Wpłać na zrzutkę: Całkowite zaćmienie Słońca w Andach - 2 lipca 2019

 
Michał Ostaszewski
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Tapeta na telefon

  Każda osoba która wesprze mój projekt 20zł otrzyma po wyjeździe tapetę ze zdjęciem zaćmienia z wyjazdu.
  rozwiń
 • Tapeta na komputer z dedykacją

  Każda osoba która wesprze mój projekt 50zł otrzyma po wyjeździe tapetę ze zdjęciem zaćmienia z wyjazdu na komputer lub tablet z personalną dedykacją.
  rozwiń
 • Tapeta z dedykacją i pocztówka z Argentyny

  Każda osoba która wesprze mój projekt 100zł otrzyma po wyjeździe tapetę ze zdjęciem zaćmienia z wyjazdu z dedykacją na smartfona, tablet lub komputer. Dodatkowo wyślę Ci pocztówkę z mojego wyjazdu :)
  rozwiń
 • Plik ze zdjęciem z zaćmienia na licencji niekomercyjnej

  Każda osoba która wesprze mój projekt 250zł otrzyma po wyjeździe plik w pełnej rozdzielczości ze zdjęciem z zaćmienia na licencji niekomercyjnej. Plik ten będzie można wykorzystać do przygotowania na przykład wydruku do własnego domu. Licencja ta nie przewiduje użytku komercyjnego.
  rozwiń
 • Wydruk Fine-Art od astrography.com

  Każda osoba która wesprze mój projekt 500zł otrzyma po wydruk 91x61cm w jakości Fine-Art o żywotności 500 lat wydrukowany przez Astrography.com.Zdjęcie na wydruk może być dowolnym zdjęciem z mojego portfolio dostępnego na Astrography.com lub jednym ze zdjęć które powstaną na zaćmieniu.
  rozwiń
  Wydruk Fine-Art od astrography.com
 • Prywatne, jednodniowe warsztaty fotograficzne

  Każdy kto wesprze mój projekt 1000zł będzie miał możliwość poznania wszystkich tajników mojej fotografii(nie tylko tej astrokrajobrazowej) na prywatnych warsztatach w wybranym przez siebie terminie (w Warszawie, Krakowie, Katowicach lub Zakopanem). Podczas tych warsztatów przedstawię Ci wszelką teorię z której korzystam wykonując zdjęcia poczynając od aspektów fizycznego działania aparatu cyfrowego aż po wszystkie sztuczki w postprodukcji w programach takich jak Adobe Lightroom, Photoshop czy AutopanoGiga i praktyczną pracę z aparatem.
  rozwiń
  Prywatne, jednodniowe warsztaty fotograficzne
 • Lokowanie produktu w wideo

  Projekt ma według mnie bardzo duży potencjał komercyjny. Z dwóch powodów, po pierwsze zdjęcia zaprezentowane będę w czasie zbiegającym się z 50 leciem lądowania ludzi na Księżycu co ożywi zainteresowanie się tą tematyką. Po drugie zaćmienie wystąpi nisko nad horyzontem co sprawia świetną okazję do sfotografowania na jego tle ludzi jak i obiektów. Takie zdjęcia czy wideo z Twoim produktem na tle zaćmienia to świetny materiał reklamowy dla Ciebie i Twojej marki, dlatego też jeżeli zdecydujesz się wesprzeć mój projekt 3000zł wykonam dla Ciebie materiał komercyjny podczas zaćmienia oraz dodatkowo ulokuję Twój produkt w swoim filmie.
  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.