id: zyg6x9

Dom dla rezydentów Miau Cafe vol.2

Dom dla rezydentów Miau Cafe vol.2

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 372 zrzutki i zebrali 1 161 309 351 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Drodzy,

  postanowiliśmy jeszcze raz zawalczyć i OTWORZYĆ SIĘ DLA WAS.

  Możecie do nas przyjść i WYGŁASKAĆ koty, obowiązują jednak zasady:

  - na sali może jednocześnie przebywać max 5 osób,

  - nie można na sali z kotami spożywać zamówionej kawy i innych produktów,

  - obowiązuje dezynfekcja rąk i zachowanie wszelkich środków ostrożności,

  - prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości.

  Z uwagi na trudną sytuację prosimy o zakup kawy i ciacha na wynos przy wyjściu z kawiarni bądź wrzucenie do puszki grosika dla kotów.

  Oferujemy również wynajem stolików do pracy na godziny.

  ZAPRASZAMY JUŻ OD JUTRA!

  Godziny otwarcia:

  h7eb9b8b0ea8d54d.jpegobota- niedziela 11-17

  poniedziałek - piątek 14-18

  WPADNIJCIE DO NAS KONIECZNIE!

  I wygłaszczcie koty

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani! Obecne obostrzenia zmusiły nas na możliwość prowadzenia kawiarni wyłącznie na wynos. Trudno nam w odpowiedni sposób wyrazić jak bardzo jesteśmy sfrustrowani. Bezsilność i związane ręce to coś, czego nie możemy przeskoczyć. Pękają nam serduszka. Niemniej rozumiemy, że takie działania mają na celu ochronę naszego zdrowia i szybką możliwość powrotu do utęsknionej rzeczywistości. Musimy zacisnąć zęby i walczyć o to, by przetrwać i utrzymać to cudowne miejsce na mapie Warszawy.


n7bee90fa8a398fb.jpeg

Nie jesteśmy całkowicie zamknięci, pracujemy w pocie czoła, by ugościć Was w naszym lokalu w przyjaznej, domowej atmosferze (na ile oczywiście pozwalają nam warunki). I tu na wstępie chcielibyśmy podzielić się z Wami ważną dla nas historią. Od marca nie pracujemy na maksymalnych obrotach - okres wakacji dał nam możliwość ugoszczenia Was na sali z kotami, jednak od samego początku panują u nas ciągłe ograniczenia (chociażby maksymalna ilość stolików, z koniecznością zachowania dystansu). Chcielibyśmy, żebyście zrozumieli, że co rusz kolejne obostrzenia to dla nas problemy finansowe.


vb9ab9bf5cebe71f.jpeg

I uwierzcie nam, że to, o czym myślimy to przede wszystkim dobro naszych kotów. Utrzymanie lokalu i pracowników to jedno, ale to właśnie koty są naszymi największymi serduszkami, na które nigdy nie żałowaliśmy ani grosza! Mówimy tu przede wszystkim o utrzymaniu podstawowych potrzeb kotów (karma, żwirek), ich zachcianek (smakołyki) i codziennej pielęgnacji (pasty odkłaczające, higiena uszek i oczu) oraz opiece weterynaryjnej. W kawiarni znajdują się także podopieczni fundacji, dla których jesteśmy domem tymczasowym i nie wyobrażamy sobie, żeby w tej sytuacji przysparzać im problemów i obarczać odpowiedzialnością. Wszystko to razem to spory nakład finansowy, a po zsumowaniu opłat związanych z utrzymaniem lokalu robi się naprawdę duża kwota do zapłaty co miesiąc.


p5fb8e19a7106b6f.jpeg

Pamiętajcie, że nasze miejsce to oaza spokoju i relaksu z dobrą kawą dla człowieka, ale przede wszystkim dom dla naszych kotów! Otwierając tego typu kawiarnię, naszym głównym celem była pomoc bezbronnym zwierzakom, które mają szansę znaleźć kochający dom, potrzebują tylko odrobiny wsparcia ze strony człowieka. Wiemy, że to co robimy ma sens i chcemy zrobić wszystko, by kontynuować tę pomoc, zaraz po ustabilizowaniu aktualnej sytuacji. Nie wyobrażamy sobie momentu, w którym mielibyśmy poinformować Was, że nie daliśmy rady.


Dlatego bardzo prosimy o wsparcie. Tak naprawdę każdy może pomóc jak tylko najlepiej potrafi. My w zamian za Wasze wielkie serca odwdzięczymy się najlepszej jakości kawą, parzoną przez wyszkolonych baristów, którą można będzie wypić z naszymi rezydentami zaraz po powrocie do normalności. Obdarujemy Was także kawą w ziarnach, którą będzie można zabrać ze sobą i w swoim własnym domowym zaciszu poczuć się jak z nami. Przygotowaliśmy także dla Was różne gadżety z naszym brandem, które już są w produkcji. Do tego jak zawsze kojące mruczenie na kolanach i oczywiście dozgonną wdzięczność.


b9710b5d19f5d70a.jpeg

Pamiętajcie, że zrzutka to też miejsce, gdzie dokonujecie zakupu voucherów na przyszłe odwiedzimy w Miau Cafe. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy działać na zdwojonych obrotach! Zbieramy pieniądze wyłącznie na poczet Waszych przyszłych odwiedzin!


Na koniec pamiętajcie, by razem z nami stosować się to wszystkich zaleceń władz i wykorzystać ten czas rozważnie. Jeśli tylko możecie pozostańcie w domu i zatroszczcie się o siebie. Im szybciej wszyscy zareagujemy i będziemy do obecnej sytuacji podchodzić świadomie, tym szybciej pozwolą nam wrócić do codzienności.


Dbajcie o siebie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 10

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
kawa do odebrania w Miau Cafe
Kawa lub herbata dla singla!
18 zł

Kupione 148

Zakończona
Inne
36 zł

Kupione 188

Zakończona
Inne
Voucher 50zł
Voucher do wykorzystanie na barze o wartości 50zł
50 zł

Kupione 115

Zakończona
Inne
70 zł

Kupione 17

Zakończona
Inne
Plecak Miau Cafe
Miauowy plecak wykonany z eko - dekoracja z worków po kawie, z podszewką i kieszonką w środku
95 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Voucher 100zł
Voucher do wykorzystanie na barze o wartości 100zł
100 zł

Kupione 18

Zakończona
Inne
Voucher 150zł
Voucher do wykorzystanie na barze o wartości 150zł
150 zł

Kupione 6

Zakończona
Inne
Miauowy zestaw I
Kawa w ziarnach lub mielona (250g)Domowy syrop korzenny do kawy (200ml)2 porcje wegańskiego chlebka bananowegoDomowe masło orzechowe (200ml)Smażone śl...
180 zł

Kupione 13 z 13

Zakończona
Inne
Miauowy zestaw II
Herbata rooibos (50g)Herbata owocowa (50g)Gałązka świeżego tymianku Świeży korzeń imbiru, kurkumy, laski cynamonu Domowa granola (150g)Krem z dyni ze ...
180 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona

Wpłaty 1017

preloader

Komentarze 59

 
2500 znaków